-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Emisia jest w cudnym dt :loveu: Podróżowała wtulona w Panią Lidkę, niestety prawie przed domem rzuciła strasznego pawia z robalami na spodnie Pani Lidki i na samochodową tapicerkę :evil_lol: Robale jutro załatwimy, dostałyśmy tablety w klinice. W przydomkowym ogrodzie Emisia spotkała się z zazdrośnicą Fionką, która pojąć nie mogła, że jej ukochana Pańcia, przywlokła do domu jakieś czarne coś, co w dodatku dziwnie chodzi, i jedną łapę ma niebieską. Pewnie parę dni im zajmie zaprzyjaźnieie się. Z niecierpliwością czekam na wieści jak minęła reszta wieczoru i noc. Powodzenia!
-
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
O Materdej, ale akcja! -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na bazarkowych ekspertów :loveu: Saganko, dziękuję Ci! -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Zupełnie nie znam tej karmy :( Może można by spróbować... -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasik wawa']same dt nie wystarcza trzeba miec jeszcze kase na leczenie[/QUOTE] Dziękuję za mądre stwierdzenie, -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
To ten z "siódemek"???? -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']Czy ja napisalam, ze macie sie nimi juz teraz zaraz zajac? Napisalam tylko o pamieci. Kilka osob pytalo sie czy wciaz potrzebne sa DT, odpowiadalyscie, ze nie. A ja mysle, ze jeszcze kilka by sie przydalo...:-([/QUOTE] Przemilczę ton twojej wypowiedzi. W działaniach uwzględniamy swarzędzkie bidy, oraz te, które zostały na Warszawskiej. Ale chyba pisałam wcześniej, że przydałyby się info o ich stanie zdrowia, ew. szczepieniach, sterylkach itd. -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']Czy pamietacie o psiakach przebywajacych w swarzedzkim schronie..?:-([/QUOTE] Pamiętamy o tych 4 psach, i przynajmniej kolejnych 4, które zostały u faceta (a jednak ukrył je przed nami! - potwierdziła OS) ale jak spojrzysz na tytuł to zrozumiesz, że na razie nie mamy środków na ich ratowanie :-( Niestety najpierw trzeba planować, a potem działać - taka smutna rzeczywistość :-( -
Ale piękne, roześmiane dziewczyny :loveu:
-
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Ależ skądże - jutro zakopuję sie i stawiam barykady :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] Sforsuje je Rambo, bez obaw :diabloti: A tak na poważnie, to maluchy, które już trafiły do DS :loveu: to: - sunia nr. 1 ma na imię Jagódka i rozpieszczają ją do granic możliwości! Śpi ze swoją młoda Pańcią w łóżku, a Tato cieszy się, kiedy młoda wychodzi na zajęcia, bo wtedy ma Jagódkę dla siebie, i może ją jeszcze bardziej rozpaskudzać :evil_lol: - psiak nr. 1 jest już, od wczoraj, w domu stałym w Warszawie. Szaleje w domu, niechętnie wychodzi na dwór, tylko by się bawił i tulił. Ds zachwycony i nie zraża się brakiem zachowania czystości w domu. Oczywiście spał w łóżku, pod kołderką... - psiak nr. 2 niby na dt, ale ja wiem, że już go nie oddadzą ;) Wołają na niego per "Maluszek" :evil_lol: Rzeczywiście w stadzie jest najmniejszy! Hada, sunia, zaczepia go do zabawy, w domu odbywają się gonitwy. Misiu - pokojowy wielkopies, ma zwyczaj wylizywania Malucha. W stadzie panuje super spokój. Maluch jest typowo nakolankowo naszyjny :evil_lol: Jak Pani Maria jest w domu, nic poza Nią, go nie interesuje. Na razie najbezpieczniej czuje się w domu, w wielkim ogrodzie się gubi, więc asekuracyjnie trzyma się nogi Pańci. Jak zobaczył śnieg - oszalał - i dał nogę do ciepłego domku :loveu: Podejrzewam, że z resztą psiaków, przy indywidualnej opiece, będzie podobnie. Choć są w gorszym stanie psychicznym - szczególnie psiak nr.3 i 4) Tylko będzie trzeba włożyć w ich oswajanie troszkę więcej czasu i wiedzy. -
[quote name='Kana'] Gosiu czy on nie jest cudowny ?![/QUOTE] Ależ oczywiście, że jest cudowny - ja to wiedziałam od początku, bo to naprawdę klon mojego Bobusia. Ta sama mimika, ten sam wzrok, z relacji Kariny wiem, że ta sama inteligencja, ta sama żądza pracy z człowiekiem. Tylko coś nie chce przybierać na wadze, mimo, że wcina za trzech. Prosiłam więc Karinę o ponowne odrobaczenie, jeśli ono nie poskutkuje, to kupa idzie na badania ;)
-
Nie mam prawa nie wierzyć Pani, mogę mieć jedynie swoje zdanie na temat decyzji. Szkoda tylko, że tyle osób się zaangażowało i tyle pieniędzy popłynęło na niespełnione marzenie o domu. Cieszę się jednak, że decyzja zapadła teraz, a nie post factum, bo wyrządzilibyśmy Perruni nieodwracalną, moim zdaniem, krzywdę.
-
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Maluchy co u was?[/QUOTE] Tak tęskno Ci do szarańczy?? :evil_lol: -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='bojowniczka1984']Nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi??!! Pytam o psa z choroba skory bo jestem ciekawa co jej dolega! A to ze mieszkam Za Obornikami Ślaskimi robi jakis problem???? SZukam psa i mam do tego pelne prawo. A tamte nicki to niby co maja oznaczac?????[/QUOTE] bojowniczko, zostałaś zdemaskowana. Żadnego psa od nas nie dostaniesz. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka'] a jaki rozmiar tej Twojej??[/QUOTE] Również 15kg -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A jaka duza, bo ja tu na krakvecie widze taka 15 kg za 190 zl, ale moze oni wiecej licza :roll::roll::roll:[/QUOTE] W Telekarmie za RC Giant Adult chcą 175 zł (przecenione z 225) czyli "walnęłam" się o 15zł. -
[quote name='rytka']Czarna idealna dla spokojnych panstwa ,którzy chca pasa,którego nie ma...:diabloti:[/QUOTE] Że się wtrącę... Sunie z urojoną ciążą zamykają się w sobie i "mają swój świat". Moja osobista Tośka taka była przez ponad miesiąc, kompletnioe zatraciła swój charakter na ten czas, była apatyczna, zadumana, "autystyczna". Więc ostrożnie z tym ocenianiem charakteru Czarnej, obecnie oceny sa niemiarodajne ;) Rytka, bardzo Wam kibicuję :oops:
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A ile karma kosztuje ??[/QUOTE] Ok. 150zł . -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Isadorko :loveu: Czyli reasumując, dług na dziś to 650zł, do czego należy doliczyć przynajmniej kolejne 400zł za miesiąc nr. 2 w hotelu, plus worek karmy RC... Ech :shake: