-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/StzgyRmFlMI/AAAAAAAAsv8/EjJJL3oseYQ/s400/Obraz%20138.jpg[/img] -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Boisz się, że zrobi chodu w kierunku Poznania? :roflt::roflt::roflt:[/quote] A zapraszam, dawno nie miałam jamnika na kanapie, a Isadory nigdy :-( -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']...czyli nie taki potulny misio. :shake:[/quote] Nie... Jedno się nie zmieniło... [B]Kocha kobiety[/B]. Wobec mężczyzn to zagadka - jakiś musiał się temu przysłużyć... :-( -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Masz rację to ja spierniczam.[/quote] Nie rób nam tego!!! Obiecuję, że Cziłki Cię nie najadą :diabloti: -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[FONT="]Marta wzięła Żorża do siebie w sobote , wykąpanego, wypachnionego ... do domu teściowej. Pierwsze godziny ponoć były super, ale gdy przyszedł wieczór - zachowanie Żorża zaczęło sie zmieniać. Zaczął warczeć i szczekać na chłopaka Marty. Zaczął dominować wszystkich dookoła za wyjątkiem Marty - ponoć nie na żarty ... poszli spać ... nagle Żorż zaczyna warczeć i szczekać w środku nocy ... skończyło sie na tym że Marta musiała go odwieźć do lecznicy w środku nocy , bo był koszmar. WNIOSEK Żorż to pies JEDNEGO PANA, najlepiej kobiety... [/FONT] -
[quote name='Isadora7']Zawsze wiedziałam, ze mnie nie lubisz, ale ja się naćpam asmenoli, claritin, dereventów, flixotidów, dowalę alvesco i encorton i mam w nosie koty wtedy.[/quote] Dawaj! Naćpana jesteś bardziej znośna, to i Majdze zachodu zaoszczędzisz, a my jakoś się "ściupimy" i miejsce dla Coebie i ogonów się znajdzie :diabloti: Od razu uprzedzam, nie ręczę za Bobo :laugh2_2:
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[URL="http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Zorz171009?feat=directlink"]Picasa Web Albums - Małgorzata - Żorż 17.10.09[/URL] To są zdjęcia z weekendowego wypadu Żorżunia do domu jego ukochanej Marty... Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem... :-( -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
A będzie miejsce da Pelego??:razz: -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']pogubiłam się,dokąd transport?bo jedziemy prawdopodobnie w sobote ale do brodnicy[/quote] Do Wawy :) Eksmitujemy wszystkie cziłki na Mazowsze, wierzysz??? -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
A ja będę kombinowała transport na niedzielę ;) -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']No to wpadłam... Czy ja TOBIE kiedykolwiek czegoś odmówiłam?:mdleje: :evil_lol::evil_lol:[/quote] Jeszcze nie, ale podnoszę poprzeczkę :diabloti: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']No jak to, nie cieszysz się? Przyjemne:evil_lol: z pożytecznym:p[/quote] Jedziesz ze mną? :razz: -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Poszła w weekend, poszła nie wiadomo gdzie... -
Ucieka z kojca, wybrzydza, nie wiadomo co jeszcze :cool1: A Majga zakochana i nieba przychyla :shake: Ja też mam wiele wad, nie chcesz i mnie wziąć pod swoje skrzydła??? Czułabym się kochana... i bezpieczna.... i mogłabym prawdziwe oblicze pokazać bez strachu, że mnie wykopiesz na ulicę :eviltong::diabloti:
-
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Sunia została adoptowana... czekamy, czy nie wróci. -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Tiaaa, a mnie czeka wycieczka do Norynbergii :shake: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Jest powód dla którego Pele był testowany... Może wkrótce zamieszka u Polskiej Rodziny pod Norynbergią ;) -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
A teraz najprzyjemniejsze wieści! Najmłodszy chłopaczek ma zaklepany ds w Warszawie! :multi: Najmłodsza sunia pojedzie do Zuluguli na dt :loveu: Gagata przyjmie najtrudniejsze psiaki: suczkę 3 i psiaki 3 i 4 Nasza Emirowa Dorota przyjmie sunię 2 i psiaka 4 Pozostaje znaleźć miejsce dla suni ze szczeniakiem, ale z uwagi na ich problemy zdrowotne, będą musiały troszkę dłużej zostać w klinice. Ale tak jak pisałam na początku, nie wiadomo, czy po kolejnym nalocie na !@#$%^& nie okaże się, że mamy więcej psiaków do rozparcelowania... -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sasza']GoniuP, ze sterylkami suniek nie lepiej byloby zaczekac az troszke dojda do siebie? to bolesny w sumie zabieg (tzn po sterylce), i chyba dodatkowo je zestresuje, mysle glownie o suni nr 3, bo ona taka biedna, zastraszona.. najlepiej gdyby troszke oswojone w dt, tam przeszly sterylke, w domowych warukach. to taka moje sugestia; ale wiem z drugiej strony z Emir wie co robi;) ja bede dzis rozmawiac z SBD na temat suni z boguszyc, jesli ona mzoe zaczekac (bo ma gdzie, lepsze to niz nic, tak jak te bidy, na szcescie jest w cieplym pomieszzceniu) to chetnie podejme sie pelnej opieki nad tą sunia - wraz z wykonaniem sterylki.. widze ze ma rowniez chora skore, ale to chyba nic zarazliwego jesli reszta nie ma tego. pewnie efekt kiepskiej diety i stresow..[/quote] Saszo, sterylki chcę zrobić tu, na miejscu, w sprawdzonej klinice. Mówimy tu o 9 psach, nad którymi trudno mi będzie zapanować, gdy się rozpierzchną po Polsce. Uważam, że one w tej chwili mają mniejszy stres, niż u tego !@#$%^&*( Nie walczą między sobą, maja pełne brzuszki, nie zjadają ich pchły z zewnątrz i robale wewnątrz, nikt nie krzyczy, nikt nie kopie, a wszyscy się starają... To, że pocierpią w dobrych warunkach przez chwilę (a będą zabezpieczone p.bólowo, więc ból.dyskomfort będzie niewielki) zaprocentuje na przyszłość, a ja będę spokojna... -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sasza']GoniuP, ze sterylkami suniek nie lepiej byloby zaczekac az troszke dojda do siebie? to bolesny w sumie zabieg (tzn po sterylce), i chyba dodatkowo je zestresuje, mysle glownie o suni nr 3, bo ona taka biedna, zastraszona.. najlepiej gdyby troszke oswojone w dt, tam przeszly sterylke, w domowych warukach. to taka moje sugestia; ale wiem z drugiej strony z Emir wie co robi;) ja bede dzis rozmawiac z SBD na temat suni z boguszyc, jesli ona mzoe zaczekac (bo ma gdzie, lepsze to niz nic, tak jak te bidy, na szcescie jest w cieplym pomieszzceniu) to chetnie podejme sie pelnej opieki nad tą sunia - wraz z wykonaniem sterylki.. widze ze ma rowniez chora skore, ale to chyba nic zarazliwego jesli reszta nie ma tego. pewnie efekt kiepskiej diety i stresow..[/quote] Saszo, sterylki chcę zrobić tu, na miejscu, w sprawdzonej klinice. Mówimy tu o 9 psach, nad którymi trudno mi będzie zapanować, gdy się rozpierzchną po Polsce. Uważam, że one w tej chwili mają mniejszy stres, niż u tego !@#$%^&*( Nie walczą między sobą, maja pełne brzuszki, nie zjadają ich pchły z zewnątrz i robale wewnątrz, nikt nie krzyczy, nikt nie kopie, a wszyscy się starają... To, że pocierpią w dobrych warunkach przez chwilę (a będą zabezpieczone p.bólowo, więc ból.dyskomfort będzie niewielki) zaprocentuje na przyszłośc, a ja będę spokojna... -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justis'] Uwierzcie dzieciom!!!Albo nastolatkom; jak zwą, tak zwą[/quote] [quote name='shanti'] Rzeczowo przedstawiłaś swoje racje i pozostaje Ci zdać się na decyzję osób mających pieski pod opieką.[/quote] [quote name='Justis'] mam nadzieję, że zdobędziecie do mnie zaufanie i zgodzicie się na zaadoptowanie przez mnie suczki(nr.1)[/quote] [quote name='shanti']Justys deklaruje jak zrozumiałam DS. Może warto ją sprawdzić. To jasne, że moc decyzyjną mają rodzice, ale jeśli ona mając 13 lat jest rozsądną osóbką to jest szansa, że po kimś to odziedziczyła. :lol:;)[/quote] Justis i Shanti, Ja, jako 13latka też marzyłam o psach, miałam z resztą swojego, spałam z nim kiedy nikt nie widział, martwiłam się o niego, czesałam, pewnie wiązałam mu kokardki, a na pewno dawałam mu pod stołem obiad, kiedy mi nie smakował... Ale to nie ja byłam odpowiedzialna za psa, nie ja go karmiłam, nie ja go wiozłam do weterynarza gdy chorował, nie ja za niego płaciłam. Nie skreślam Justis, ale tak jak zostało to już niejednokrotnie napisane, jeśli zamiary są szczere, proszę o telefon od jednego z Rodziców. Porozmawiamy sobie, wdrożymy procedurę weryfikacyjną, odwiedzimy Justis w domu, a dopiero wtedy zapadnie decyzja. I to jest koniec tego tematu, bowiem telefonu z domu Justis nie miałam! [quote name='majqa']Do oferty dziecka, by zyskała ona na wiarygodności, potrzeba tylko i aż jednego - zamiast rozwijania tematu na wątku jeden rzeczowy tel. ze strony rodziców (na numer podany w 1 poście), a po jego pozytywnym wydźwięku sprawdzenie domu adopcyjnego.[/quote] -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']A więc moja propozycja DT jest aktualna. Psy z tamtego pseudo pozostają na miejscu. Proponuję też skontaktować się z osobami z tego wątku. Sporo tam było propozycji DT dla malucha. Mam nadzieję, że York czy ratler nie ma większego znaczenia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f936/likwidacja-pseudo-labki-onki-dalmatynczyki-yorki-ds-dt-na-cito-148913/[/URL] Wklejam kto chciał na DT malucha: YORK: Owieczka, darusia york, Lotos york, Ninka york olgaj szczeniak: NaamahsChild, mortikia Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam i jest to propozycja DT. Być może ktoś z powyższych chciał Yorka na DS. Dajcie znać kiedy psiaki mają trafić do DT. Ja mam imprezkę rodzinną 07/11, więc muszę już coś mysleć, jeśli psiak ma do mnie wcześniej trafić. Chętnie zabiorę jakieś blondi, jako że sama mam podobną sukę. Jeśli te pięknoty znajdą DS, to dajcie co jest. Mam dziecko (proszę coś co na 99% nie dziabnie). Być może jeśli zostałaby jakaś suka blond po 07/11, to załatwię jeszcze jeden DT. Szanse 40/60 na tak :roll: Zawsze jakaś nadzieja :cool1:[/quote]Zulugula, bardzo Tobie dziękuję! Rozumiem, że płeć jest Tobie obojętna? Myślałam, żeby dać Tobie albo suczkę nr 1, albo psa nr.1, z tym, że jedno z nich pójdzie do ds, który się obecnie zastanawia...