Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='Helga&Ares'] Roxi nie pojedzie do dt oferowanego przez emdziolek - ona nie może zamieszkać w domu, gdzie są mniejsze od niej psy - z tymi większymi idealnie potrafi się zgrać... :-([/QUOTE] To uczciwe postawienie sprawy!!!!
  2. [QUOTE=stonka1125;13403395[SIZE=4]][/SIZE][SIZE=1][SIZE=4] [B]dzięki gonia za zdjęcia,ile panczutek ma czasu w klinice???[/B][/SIZE] [/SIZE][/QUOTE] Zbyt mało :placz::placz::placz:
  3. Domiś, niestety nie wszystkie zdjęcia się wyświetlają...
  4. [quote name='Isadora7']To które zostały?[/QUOTE] To pytanie do Domi... Ja dostałam oczopląsu...:shake: [SIZE=4][COLOR=Red]Faktura na dzień dzisiejszy opiewa na kwotę ponad 3,300zł. [B]Wpływy są minimalne[/B] :placz: A w schronie w Swarzędzu czekają, w koszmarnych warunkach 4 psy i szczenię. A u faceta??? Nie wiadomo ile!!!!!!! [B]JAK IM POMÓC!!!!!!!!!!!!??????????[/B][/COLOR][/SIZE]
  5. Dziś cziłki miały wizytację, w rezultacie której sunia nr 1. znalazła dom stały. Psiak nr. 1 oraz psiak nr. 2 (??) znalazły tymczasy... A oto fotorelacja: [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutB6sNwI-I/AAAAAAAAtEo/5yA5Y4qRv44/s400/PA290015.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutB_dpVo8I/AAAAAAAAtFY/tPkxkbgfgjQ/s400/PA290021.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutB7eIBkwI/AAAAAAAAtEw/_rcFtvPAYuc/s400/PA290016.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutB8gXBnyI/AAAAAAAAtE4/HGV4mS24-GA/s400/PA290017.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutCAMXzZJI/AAAAAAAAtFg/JvD9A9-b5P8/s400/PA290022.JPG[/img]
  6. [quote name='kamilawa']Isadorko- i Twoje i Selengi banerki to cuda :loveu:[/QUOTE] I niech Jadzia na nich skorzysta!
  7. Odwiedziłam dziś Emisię - to psinka idealna, naprawdę, wiem co mówię... Tylko bardzo mi jej żal, że siedzi w tym szpitalu... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutBywgFY5I/AAAAAAAAtDg/-hToT2M-YQs/s400/PA290006.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutBzp7iIgI/AAAAAAAAtDo/PgOY7L8sq60/s400/PA290007.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutB0RiUGzI/AAAAAAAAtDw/PqN0K-5P35E/s400/PA290008.JPG[/IMG]
  8. [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutBuWunN5I/AAAAAAAAtDA/6mxPSKSz0G0/s400/PA290002.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutBv6mlLZI/AAAAAAAAtDI/avsuf9b3ww0/s400/PA290003.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutBwsmDVNI/AAAAAAAAtDQ/-Z061Rt27Fs/s400/PA290004.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SutBx8M2JgI/AAAAAAAAtDY/M70ufGd6Kp8/s400/PA290005.JPG[/img]
  9. Panchuś dziś miał amputowaną łapkę. Jest strasznie biedny po zabiegu :placz:
  10. Cudne wieści! Dziękujemy i pozdrawiamy :loveu:
  11. A ja mam dla Was, od p. Marty z lecznicy, jeszcze większy HIT!!! :crazyeye: [url=http://www.youtube.com/watch?v=u7xbTlyNesM&feature=player_embedded]YouTube - Żorżyk i kot[/url]
  12. Ok. To Lalunia, mamusia. Obecnie ma rozwolnienie i zostaje z malcem w klinice.
  13. [quote name='majqa']Ja sobie nie wyobrażam jej powrotu do budy... :shake:[/QUOTE] A psy Mamy Jadzi nie przyjmą???
  14. [quote name='Isadora7']Sunia o któej pisałam wcześnie nadal w zainteresowaniu Pani. Poprosiła o ankiete przedadopcyjną i gotowa jest do wszelakiego kontaktu, kontroli itd. Liczy się tez z koniecznością wspomożenia dokonując jakiejś wpłaty tytułem zwrotu kosztów leczenia sunieczki i jej szczepień.[/QUOTE] Która sunia? Czy Pani kontaktowała się ze mną? Jutro parę psiaków wyjeżdża do dt w okolicach Poznania na wielką prośbę Doktora - jazgają za 100 psów - ponoć pracować się nie da!
  15. Jadziunia śliczna i kochana... Pewnie myśli, że już w tym ciepełku zostanie :-(
  16. [quote name='majqa'] Może warto byłoby znów zmienić tytuł na prośbę o pomoc w ogłaszaniu? [/QUOTE] To raz, a dwa z prośbą o pomoc finansową :placz: Jak emirowe cziłki wyjadą z lecznicy, zrobiłyby miejsce tym, ale niestety funduszy brak :placz: Allegro "nie poszło" :placz: Biedne mikro psinki :-(
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/118/0009188dd666805dmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='emdziolek']tez mnie to zastanowiło że sunia miałaby siedziec w schronisku jakby cos nie odpowiadało dziewczynom:roll: Ja jestem w stanie przyjac sunie nawet jutro w sobote lub w poniedziałek, dziewczyny decydujcie się proszę bo są też inne biedy czekające na tymczas a ja nie chce zeby Roxi tkwiła w tym schronisku....[/QUOTE] Emdziolku, Grzybkowa, czy Wy się nie znacie na żartach??? ;)
  19. [quote name='andzia69']to tylko 25 zł/doba....nie każdy hotel, dt przyjmie bullowatego niestety...a tu mamy sprawdzony hotelik na dodatek ze szkoleniowcem w razie gdyby była taka potrzeba - pamietajcie, to nie ratlerek:shake: [/QUOTE] Tu: [url=http://www.szkoladlapsow.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=3]Szkoła i Hotel dla psów - Hodowla - Szkolenia - Tresura - START[/url] koszt miesięczny to 400zł
  20. [quote name='Szarotka']To czekam co wymyslisz :razz::razz::razz:[/QUOTE] Szarotko, nie chcę, by inni czuli się zwolnieni z myślenia...:shake:
  21. [quote name='majqa']Goniu, jeśli zgarniesz sunię, (...)[/QUOTE] Ja niczego nie obiecuję, ja na razie myślę, czy mi się uda wszystko zgrać...
  22. Nawet nie ma schroniska, w którym można by go umieścić. Gaj przepełniony i nie przyjmie. :-(
  23. To jest schronisko TOZu, wierzycie???? Andzia pokazała światu zdjęcia robione z ukrycia. Podejrzewam, że osoba, która je zrobiła teraz straci pracę. Schron skrywa wiele tajemnic głęboko schowanych przed światem zewnętrznym. To co widać na tych zdjęciach, to jedynie ułamek nieszczęścia, jakie tam się rozgrywa.
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/559/78715ea64d690810med.jpg[/IMG][/URL]
  25. A gdzie jest Czarna?
×
×
  • Create New...