Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Rozwala mnie jej wzrok i te skręty i ten języczek. :placz: Cud nie pies!!! :loveu: Czy ktoś wreszcie dostrzeże jaka Jadzia jest PIĘKNA????!!!!
  2. [quote name='Ajula']Rytka Ty wprawdzie w Poznaniu nie mieszkasz, ale do "poznańskiego teamu" należysz jak najbardziej :lol: [/QUOTE] Tylko nie zapomnij do tego poznańskiego teamu włączyć Majgi, rodem z Łodzi i Irenki z Krakowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jest dt, który przyjmie Czarną po zabiegu i przechowa na parę dni :multi:
  3. Doskonale wiem co czujesz, bo ja też "siadłam". Ale musimy się zmusić, bo Perrunia potrzebuje domu.
  4. [quote name='irenaka']Oczywiście Aguś, że po wizycie. Pytałam, czy dasz radę i czy masz się do kogo uśmiechnąć;) o ten transport.[/QUOTE] Łomatko, czy to znaczy, że Kayko wreszcie pojedzie do domu???? Można już się cieszyć???
  5. [quote name='jkp']A w ogóle to szkoda , zmarnowała sie okazja na bezproblemowe przetrzymanie Czarnej po sterylce bo DT zarezerwowany dla Pancha stoi pusty od tygodnia (bo jakos Gonia sprawe odkłada ) mogła tam Czarna byc tydzien i byłby problem z głowy. No ale nie zawsze da się wszystko zgrać.[/QUOTE] Jkp, Pancho w poniedziałek miał zabieg kastracji plus usunięcia jądra z brzucha, potrzebował parę dni na rehabilitację. Dziś jadę z wizytą do dt, a jutro, jeśli dt się zgodzi, Pancho przyjedzie ze Śremu.
  6. Co z Groszkiem?
  7. [quote name='Goś'] [B]GoniaP [/B]przeczytałaś mam nadzieję moje wypociny :evil_lol: Mam nadzieję, że jakieś zdanie Ci się powoli o mnie klaruje. Jeśli masz nadal jakieś pytania/wątpliwości, to wal śmiało. A ja też mam jedno pytanko. Gdybym mieszkała w Pl, a nie w Angli, czy wyadoptowałabyś mi Iwana?[/QUOTE] Zdecydowanie TAK, ale po gruntownym maglu podczas wizyty adopcyjnej i podpisaniu przez Ciebie cyrografu, że zdjęcia i relacje będziesz słać do bólu! A tak na marginesie, to chyba nigdy jeszcze nie dostałam tak gruntownie wypełnionej ankiety! :loveu:
  8. [quote name='Goś'] Dalej skrobię po ankiecie...[/QUOTE] Grzeczna dziewczynka :diabloti:
  9. [quote name='Goś']Pytanko - w jakim mieście obecnie przebywa Iwan??[/QUOTE] Pod Szamotułami, we wsi Piotrkówko.
  10. [quote name='Goś']Tyle, że kiedyś (chyba ze dwa razy) uratowała mi zadek i wsparła finansowo przy adopcjach spanieli... Ale ona chyba poza krajem też siedzi (?)[/QUOTE] Tak, w UK :diabloti:
  11. [quote name='Goś'] Co do innej opcji, to wiesz, ja znam jedną osobę, która przemyciła psa do Anglii i to zupełnie nieświadomie, ale to mocno ryzykowne...[/QUOTE] Na to na pewno się nie zgodzę Goś :shake:
  12. [quote name='graynew']GoniaP a kogo znasz z Wrocławia.[/QUOTE] Trochę znam Marzenę od Bokserów, ale mam w tej chwili czarną (jak Iwan :evil_lol:) dziurę w pamięci i nie pamiętam Jej nicka...
  13. [quote name='Goś'] :-o:crazyeye: Ile? Przepraszam, ale czy hotel bierze sobie 500zł/mies?? Bo ja tu też mam pewien pomysł, ale przyznam, że kwota mnie zatkała i na razie się wstrzymam... [/QUOTE] Hotel za dobę kosztuje 18zł, chyba, że w tym samym czasie w hotelu siedzi więcej naszych zwierząt, wtedy koszt spada do 15zł/doba od psa. Wiem, że wyjściem byłby tymczas, jednak nie znam nikogo, kto zgodziłby się przyjąć psa na pół roku :shake:
  14. A taka to była kupka nieszczęścia...
  15. [quote name='Allis1']Zdjęcie Sary jest w albumie publiczym. Pozdrawiam[/QUOTE] No ale jakim albumie publicznym? Nie podała Pani adresu...
  16. Goś, ja cały czas podglądam i czytam te ochy i achy na Twój temat ;) No i mam nie lada zagwozdkę, bo niestety żadna z wypowiadających się tu Twoich orędowniczek nie jest mi bliżej znana. Imponująca jest jednak ich ilość i jednomyślność :lol: Byłabym skłonna, jeśli poddasz się dalszemu maglowaniu, rozważyć bliżej Twoją pierwszą propozycję, mianowicie to, że będziemy przygotowywać psa do wyjazdu, jednocześnie szukając mu domu w Polsce. Jeśli jakiś super hiper dom się znajdzie, Iwan Tobie przepadnie. Trochę martwię się o koszty hotelu, bo 6 miesięcy to bardzo duży wydatek finansowy = kwota 3,000zł :shake: No i psiunia jest tylko w hotelu, i mimo wspaniałej opieki zaufanej osoby, nie ma ciepłego domu i wyłączności na miłosć. W każdym razie jest o czym myśleć. ;)
  17. Witamy na forum. A może moglibyśmy zobaczyć jakieś zdjęcia?
  18. [quote name='lilk_a']a ja tam wierzę w ludzi , nie wszyscy to krętacze i oszuści ;) [/QUOTE] Na szczęście! Ale lepiej rozwiać wątpliwości i spać spokojnie...
  19. Wierna i kochana... to czego wielu ludziom brakuje :( Taki mały off... Dziś moje psy mi pokazały, że mam patrzeć jak one się bawią... Normalnie potrzebują publiki - załamka totalna! Drzwi mojego salonu wychodzą na taras. W ciepłe dni, te drzwi są zawsze otwarte, ale teraz, wiadomo, czas zimowy. Wypuściłam je, ale widziałam - przysięgam - ukradkowe spojrzenia w moją stronę, czy aby na pewno patrzę i czy widzę! Dla pewności usunęłam się na chwilę z pola ich widzenia, za moment 2 czarnuchy siedziały przy drzwiach. Podeszłam, a one, dawaj, w wir zabawy, i tak kilka razy. Puenta: one, (psy, koty i inne) jak już nas pokochają i złapią kontakt, potrzebują nas jak powietrza, chcą być blisko, chcą czuć obecność i zapach, chcą przynależeć. To my, ludzie, powinniśmy się uczyć od nich miłości i szacunku, prostych zasad gwarantujących szczęście (przy dobrym zdrowiu oczywiście).
  20. [quote name='majqa'](...) Lepiej zrobić wszystko, co jest w naszej mocy i miło się rozczarować niż cokolwiek pominąć i kierować wiarą w pozytywny obrót spraw.[/QUOTE] Dlatego nie da się odetchnąć do czasu, kiedy Zula, po wizycie w domu Sary, nie pokaże nam zielonego światła do "uff".
  21. Nie zapeszajmy, ale trzymajmy kciuki żeby się udało.
  22. Z tego Łukasza, to prawdziwy facet jest! Wziąłby Białasa pod dupkę chociaż, no! A nie targał jak szmacianą lalkę :diabloti:
  23. Boże! Jaki on piękny, wolny i szczęśliwy!!! :loveu::loveu::loveu:
  24. :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::placz::placz::placz: Więcej!!!
×
×
  • Create New...