-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='Ajula']Rytka Ty wprawdzie w Poznaniu nie mieszkasz, ale do "poznańskiego teamu" należysz jak najbardziej :lol: [/QUOTE] Tylko nie zapomnij do tego poznańskiego teamu włączyć Majgi, rodem z Łodzi i Irenki z Krakowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jest dt, który przyjmie Czarną po zabiegu i przechowa na parę dni :multi:
-
Doskonale wiem co czujesz, bo ja też "siadłam". Ale musimy się zmusić, bo Perrunia potrzebuje domu.
-
[quote name='jkp']A w ogóle to szkoda , zmarnowała sie okazja na bezproblemowe przetrzymanie Czarnej po sterylce bo DT zarezerwowany dla Pancha stoi pusty od tygodnia (bo jakos Gonia sprawe odkłada ) mogła tam Czarna byc tydzien i byłby problem z głowy. No ale nie zawsze da się wszystko zgrać.[/QUOTE] Jkp, Pancho w poniedziałek miał zabieg kastracji plus usunięcia jądra z brzucha, potrzebował parę dni na rehabilitację. Dziś jadę z wizytą do dt, a jutro, jeśli dt się zgodzi, Pancho przyjedzie ze Śremu.
-
[quote name='Goś'] [B]GoniaP [/B]przeczytałaś mam nadzieję moje wypociny :evil_lol: Mam nadzieję, że jakieś zdanie Ci się powoli o mnie klaruje. Jeśli masz nadal jakieś pytania/wątpliwości, to wal śmiało. A ja też mam jedno pytanko. Gdybym mieszkała w Pl, a nie w Angli, czy wyadoptowałabyś mi Iwana?[/QUOTE] Zdecydowanie TAK, ale po gruntownym maglu podczas wizyty adopcyjnej i podpisaniu przez Ciebie cyrografu, że zdjęcia i relacje będziesz słać do bólu! A tak na marginesie, to chyba nigdy jeszcze nie dostałam tak gruntownie wypełnionej ankiety! :loveu:
-
[quote name='Goś'] :-o:crazyeye: Ile? Przepraszam, ale czy hotel bierze sobie 500zł/mies?? Bo ja tu też mam pewien pomysł, ale przyznam, że kwota mnie zatkała i na razie się wstrzymam... [/QUOTE] Hotel za dobę kosztuje 18zł, chyba, że w tym samym czasie w hotelu siedzi więcej naszych zwierząt, wtedy koszt spada do 15zł/doba od psa. Wiem, że wyjściem byłby tymczas, jednak nie znam nikogo, kto zgodziłby się przyjąć psa na pół roku :shake:
-
Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
A taka to była kupka nieszczęścia... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
[quote name='Allis1']Zdjęcie Sary jest w albumie publiczym. Pozdrawiam[/QUOTE] No ale jakim albumie publicznym? Nie podała Pani adresu... -
Goś, ja cały czas podglądam i czytam te ochy i achy na Twój temat ;) No i mam nie lada zagwozdkę, bo niestety żadna z wypowiadających się tu Twoich orędowniczek nie jest mi bliżej znana. Imponująca jest jednak ich ilość i jednomyślność :lol: Byłabym skłonna, jeśli poddasz się dalszemu maglowaniu, rozważyć bliżej Twoją pierwszą propozycję, mianowicie to, że będziemy przygotowywać psa do wyjazdu, jednocześnie szukając mu domu w Polsce. Jeśli jakiś super hiper dom się znajdzie, Iwan Tobie przepadnie. Trochę martwię się o koszty hotelu, bo 6 miesięcy to bardzo duży wydatek finansowy = kwota 3,000zł :shake: No i psiunia jest tylko w hotelu, i mimo wspaniałej opieki zaufanej osoby, nie ma ciepłego domu i wyłączności na miłosć. W każdym razie jest o czym myśleć. ;)
-
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Witamy na forum. A może moglibyśmy zobaczyć jakieś zdjęcia? -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']a ja tam wierzę w ludzi , nie wszyscy to krętacze i oszuści ;) [/QUOTE] Na szczęście! Ale lepiej rozwiać wątpliwości i spać spokojnie... -
Wierna i kochana... to czego wielu ludziom brakuje :( Taki mały off... Dziś moje psy mi pokazały, że mam patrzeć jak one się bawią... Normalnie potrzebują publiki - załamka totalna! Drzwi mojego salonu wychodzą na taras. W ciepłe dni, te drzwi są zawsze otwarte, ale teraz, wiadomo, czas zimowy. Wypuściłam je, ale widziałam - przysięgam - ukradkowe spojrzenia w moją stronę, czy aby na pewno patrzę i czy widzę! Dla pewności usunęłam się na chwilę z pola ich widzenia, za moment 2 czarnuchy siedziały przy drzwiach. Podeszłam, a one, dawaj, w wir zabawy, i tak kilka razy. Puenta: one, (psy, koty i inne) jak już nas pokochają i złapią kontakt, potrzebują nas jak powietrza, chcą być blisko, chcą czuć obecność i zapach, chcą przynależeć. To my, ludzie, powinniśmy się uczyć od nich miłości i szacunku, prostych zasad gwarantujących szczęście (przy dobrym zdrowiu oczywiście).
-
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'](...) Lepiej zrobić wszystko, co jest w naszej mocy i miło się rozczarować niż cokolwiek pominąć i kierować wiarą w pozytywny obrót spraw.[/QUOTE] Dlatego nie da się odetchnąć do czasu, kiedy Zula, po wizycie w domu Sary, nie pokaże nam zielonego światła do "uff". -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Boże! Jaki on piękny, wolny i szczęśliwy!!! :loveu::loveu::loveu: -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::placz::placz::placz: Więcej!!!