Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='emdziolek']Cooo:crazyeye::crazyeye:?? To jak mi szczeniaków z Warki nie dowioza do piatku to j a bym ją wzięła.. dżizas taka piekna a domku brak? Jaki ona ma stosunek do innych psiaków? Bo mam buldożka. Aa i trzebaby było zrzucic sie na żarełko dla małej.[/QUOTE] Z samcami super, z suniami czasami super, ale ze względu na rasę, trzeba by po prostu uważać. Żarełka ma tonę ;) Ale musiałabyś przejśc przez torturę weryfikacji przez Helgę@Ares :diabloti:
  2. [quote name='emdziolek']Dobrywieczór słodziutka:loveu: To cudo jest u kogoś na tymczasie??[/QUOTE] Niestety marznie w schronie, bo tymczasu brak :placz:
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/117/ae90ff3c1fbd5fc5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/559/4c0143a9095b1498med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/559/6de9945148d226b1med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/559/aa0f8aaa28e60640med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/559/8ccec45fb3d372c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/559/af5f63083b7085e3med.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/559/2f7e56cdcfeee0e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/117/c0d1580ca8ba2c5dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/117/cbf3f19d30dfee28med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/559/08b49ee7ed77eac5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/117/22a8ec31f2f3ea04med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/559/2666e43ae8e20ebbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/559/9c35ab7463311538med.jpg[/IMG][/URL]
  7. No i pojechał :multi: Tylko Dzieciolek smutna :-(
  8. [quote name='stonka1125']a wapiszon skąd jest?mogę "przepatrzeć" radlin,tam jest parę oneczek[/QUOTE] Wapiszon jest z Piły ;)
  9. [quote name='Isadora7'][SIZE=3][B](...)[/B][/SIZE] I tylko przypomnę, ze klatki nie mam i czekam. MUSI być u mnie na dzień przed przyjazdem psiaków (konieczne małe przemeblowanie "pod wymiar". (...)[/QUOTE] Isadoruś, to ja wstrzymałam przewóz klatek, bo Tomek jest zarobiony. Ale jak już dostanę zielone światło z kliniki, zaraz załatwię temat.
  10. Wapiszon szuka swojej suni, zaginionej 3 lata temu. Ale to nie Perrunia.
  11. Mam nadzieję, że bidulek śpi, i nie tęskni za bezpieczeństwem lecznicy... Na pewno będzie mu początkowo ciężko, ale myślę, że w ogólnym rachunku, wyjdzie mu to na dobre.
  12. [quote name='Ewa i flatki']Czy, ewentualnie, w drodze powrotnej do Poznania po przywiezieniu maluchów, byłoby możliwe zabranie małego białego pudelka ? To ten z wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172113&goto=newpost[/URL][/QUOTE] Odwrotnie ;) Samochód wyjeżdża z Wawy do Poznania i z powrotem. Jedzie jeden jutro, ale za późno wysłałam Ci pw.
  13. Cytuję Donvitowa: [I]Psiaczek zapakowany do autka sprawnie dzięki P. Marcie i ogólnej mobilizacji z premedykacją.. Ruszyłem szybko by zyskać na czasie. Po chwili słyszę jakieś pomrukiwania czy coś takiego. Wyłączyłem radio i słucham. [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] A tu słyszę pomrukiwania Georga-" nie płacz Marto kiedy odjadę". EMIR obiecuję - zaliczę wizytę u ....... I prześlę opinię. Georg jechał bardzo grzecznie. Obudził się szybciutko ale nic mu nie dokładałem. Tylko jak w połowie drogi zatrzymałem się i opuściłem samochód by / zapalić papierosa ?/ patrzył przez okno. Jak zadzwonił telefon zaczął jazgać- facet twój tel. dzwoni. Wracaj. Na miejscu problem. Nie chciał wyjść z samochodu i pozwolić odpiąć i łańcuszka i smyczy. Mruczał na nas. Wygłaskany rękawem po pysiu pozwolił poodpinać zabezpieczenia.[/I] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/558/eb9762d9c521a6e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/117/d89753c2fb60a7fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/117/9e54af2cdf9d010a.jpg[/IMG][/URL]
  14. Żorż dojechał z Vito szczęśliwie. :loveu:
  15. [SIZE=4][COLOR=Red][B]Transport psiaków w dniu jutrzejszym odwołany!!![/B][/COLOR][/SIZE] [B]Lekarz zarządził, że psiaki zostają w klinice do czasu wytworzenia pełnej odporności poszczepiennej, po tym, jak dziś rano zauważono biegunkę u 2 psów. Lepiej dmuchać na zimne i nie robić dt kłopotów. [/B]
  16. No Nie!!! Nie wierzę! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Boskie zdjęcia :loveu:, a ja oczywiście mam łzy w oczach!!! :shake:
  18. Torturujcie mnie! Mnie jest już wszystko jedno.
  19. [quote name='zulugula']Dla mnie bomba![/QUOTE] Chociaż komuś pasuje ;)
  20. Tak sobie teraz myślę, że to zrządzenie losu, że Jadźka trafiła na Was. Wiem co przeżywasz, ale będzie dobrze. Uważajcie tylko na wenflon - moja obsesja po Pixie....
  21. Żorż już siedzi na walizkach... Jutro ok. 9 start podróży do hotelu. I chyba zapowiada się smutny dzień w lecznicy, która była mu domem...Trzymajmy kciuki!!!
  22. [quote name='GoniaP']W związku z zapytaniami na pw, podaję do publicznej wiadomości, że [B]na 99% pieski rozjadą się do domów tymczasowych w nadchodzący czwartek.[/B] I tak: Piesek nr. 1 ma dom stały w Warszawie Sunia nr. 1 ma dt u zuluguli Sunia nr. 2 i psiak nr. 2 mają dt u Saszy Sunia nr. 3, oraz pieski nr. 3 i 4 pojadą najpierw do dt u Isadory, a potem do Gagaty Sunia nr. 4 i szczeniak mają dt w Poznaniu Domom tymczasowym bardzo serdecznie dziękujemy! Wraz z pieskami przyjedzie również karma na okres adaptacyjny. Potem będziemy dosyłać w miarę potrzeb. [B]Nadal potrzebne są domy tymczasowe dla piesków, które są w schronisku w Swarzędzu, oraz tych, które mamy nadzieję wyciągnąć od "właściciela". [/B][/QUOTE] [SIZE=4][COLOR=Red][B]No i ten 1% wystarczył :placz: Znów zmiana planów, pieski jadą w środę!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...