Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Gotowi na opowieść??
  2. Walczę w temacie Champa. Jak tylko go wyślę do domu, zajmę się Zojeczką i będą wieści.
  3. Pinczery całe, Champuś cały, jutro cała RODZINKA wraca do DOMU!
  4. Państwo przyjechali i pojechaliśmy dalej odwiedzić Chapmusia, pinczery zostały w hotelu. Jutro zaplanowane jest spotkanie psów pod okiem szkoleniowca. Od 15stej trzymajcie kciuki!
  5. Jeszcze nie dojechali...
  6. Austriackie pinczery wyruszają jutro. Proszę trzymać wszystkie kończyny skrzyżowane, a najlepiej nakazać podobne praktyki towarzyszącym zwierzakom....
  7. [quote name='conceited']Dzisiaj zmarl czarny , znaleziony w rowie piesek ['][/QUOTE] Ojej :( Dlaczego?
  8. [quote name='majqa']Goniu, jaki wobec tego jest tył finansowy?[/QUOTE] brakuje 30zł do opłacenia hotelu za pierwszy miesiąc, oraz nieznana mi kwota za badania i zastosowane leki. Trzeba dopytać Mariamc.
  9. Pierwszy post edytowany. Podałam wpływy i wydatki poniesione do dziś. Pozostaje rachunek otwarty w klinice od dnia 31.01.2010 do dziś.
  10. Zestawienie wpłat na Kubę: Ilona N - 30zł Saphira - 100zł Cajus - 20zł Rafał A - 10zł Anettta - 20zł Majga - 40zł Razem: 220zł Serdecznie Wam dziękuję za każdy grosz!
  11. [quote name='mysiaw']13.02.2010 Mysia skończyła 3 latka (w nowym domu) !!![/QUOTE] Niemożliwe!!! Gdzie ten czas leci?? Jak się ma Mysieńka? Na pewno lepiej niż pączuś w maśle, to po namyśle.... Czy możemy liczyć na nową fotorelację??
  12. Czy mogłabym prosić o skan opisu lekarskiego? Czy psiak nadal po jedzeniu zwraca? na czym ma polegać operacja?
  13. Męska decyzja podjęta: Małgorzata 785 03 03 03 [email][email protected][/email]
  14. Wpłaty na Bojkę grudzień: Barbara D - 30,- Pliszka - 40,- Alicja B-T 200'- Zula 131 - 20,- Poker - 65,- Havanka - 50,- agata 51 - 20,- sonikowa - 20,- ivette - 10,- figanadrzewna - 10,- matamata- 40,- styczeń: agata51 - 20,- a.piurek 60,- Barbara D - 30,- Aldona L 20,- luty do 15.02 MyrkurDagur - 20,- Aldona L - 20,- Wpływy: 495zł (grudzień) + 130zł (styczeń) + 40zł (luty) = 665zł Wydatki: hotel Bojki grudzień, styczeń i luty = 1200zł [COLOR=Red]Saldo: - 535zł[/COLOR]
  15. Obiecuję, że dziś zrobię zestawienie. Przepraszam za opóźnienie, zbyt dużo psów pod opieką, za mało czasu na wszystko.
  16. [quote name='majqa']Urodę to ma nieziemską chłopak, oj ma... :-)[/QUOTE] Jest w typie Króla Żorża I, tylko mniejszy i jeszcze biedny.... Mariamc na pewno o niego zadba z należytą starannością. Leki wspomogą zaniedbane ciało, miłość Danusi załatwi resztę. Jak chłopak zaufa, da się wyczesać... Trzeba trochę czasu.
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/206/85749f770d94ce04med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/206/be99388e3ee19f6emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/206/b1ce1a05f9a1e2fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/206/08c60783f65317cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/206/0c2f25bb4673101fmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. A jak ją wprowadzisz do zazdrosnego stada?
  19. [quote name='Szarotka']Jutro wysle troche pw. :):) dzisiaj juz powinnam zejsc z dogo i troche pozyc w normalnym swiecie :):)[/QUOTE] A taki istnieje??? :)
  20. [quote name='majqa']Widać nie jest mi dane... Jadzia to tak długo samotna nie będzie, lada moment będziemy się ewakuować z Łodzi.[/QUOTE] Że co??? Że gdzie???
  21. [quote name='Ajula']ale miała szczęscie, że ją wypatrzyłyście (pewnie Gonia?) tak ładna kochana psina[/QUOTE] Tym razem bie Gonia, a Helga&Ares vel wnikliwe oko ;)
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/929296d6a9cf4afemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/8a96cd09e921188emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/290100ea9324fe22med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/9e726fd2c11db068med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/e4808e6b97a8e427med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/249a93d3137fa0d6med.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='malawaszka']kochania myszka taka zadowolona :)[/QUOTE] Bezproblemowa w domu....
  24. W poniedziałek wysyłam Kubie Caniviton forte i glukozaminę.
  25. [quote name='majqa']Jadzia chyba wiedziała to już pierwsza... :roll:[/QUOTE] Mądra psina :) Choć wolałabym by jednak znalazła wymarzony przez Majgę dom - by ją samą odciążyć....
×
×
  • Create New...