Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='wellington']Wykluczone ! Ale musisz wpierw odtworzyc trase powrotna Champa, zahaczyc o najpiekniejsza stolice globu jak twierdzi i stale podkresla Erazm ( :eviltong: ), i wtedy wybierzemy sie wszystkie razem z naszymi psami w odwiedziny do wujaszka. [/QUOTE] Moje psy zostaną pod dobrą opieką w Polsce ;) Znajdźcie mi proszę jakiś dobry, umiarkowany cenowo hotel i jadę najpierw do Wiednia (nigdy nie byłam) a potem do Piotra :-D
  2. yyyyyyyyyyyyy na zdjęciu NIE MA Champusia....
  3. [quote name='whinston']Jednego naprawde nie rozumiem , jezeli tak krzycza zwolennicy EMIR ze w adopcjach zagranicznych nie ma nic dobrego to dlaczego sami to robicie? Nie jestem z tym zdaniem sam , przytocze jeszcze jedna wypowiedz: adopcje zagraniczne 24-02-2010 22:00 eee - Gość no i prosze znowu adopcje zagraniczne be ale austria na forum emira cacy Proponuję poczytać dokładnie ;) http://www.dogomania.pl/threads/176581-P-A-schorowany-Champion-juA-w-domu-z-marzeA i odpowiedzieć na pytanie co zrobiliśmy nie tak :angryy: Najpierw miesiąc rozmów, potem wizyta przedadopcyjna w Austrii, następnie Państwo przyjechali do Polski na 4 dni, a 1 dzień po adopcji są zdjęcia z nowego domu i kontynuujemy rozmowy. Drogo wszechwiedzący i nieomylny Whinstonie, zanim rzucisz kamień doedukuj się, ok?
  4. Tak, aukcje cegiełkowe muszą być wystawiane przez fundacje. Jednak w tym przypadku nie można takiej aukcji wystawić, bo pies nie jest pod opieką fundacji. Wczoraj została pobrana krew na badania i mamy diagnozę: niedoczynność tarczycy. Zostało wdrożone leczenie w tym kierunku. Paulinko, zmień tytuł wątku, żeby był adekwatny.
  5. [quote name='Bjuta']A czy moglibyście w pierwszym poście dopisać adres fundacji? Mój bank lubi pełne dane do przelewu - [B]a że chodzi o fundację, to nie ma problemu z podaniem wprost na pierwszej stronie[/B], będzie wygodniej.[/QUOTE] Oddział fundacji jest zarejestrowany w moim prywatnym domu, w związku z powyższym jest problem podania adresu do publicznej wiadomości ;) Chętnie podam na pw, przynajmniej jakąś kontrolę będę miała.
  6. Animozje i różnice zdań odkładamy na bok, bo pora skupić się na maleńkiej psince, która ma tylko nas i potrzebuje naszej pomocy. Proszę, rozreklamujcie Balbinkę gdzie się da z prośbą o pomoc finansową dla niej. Jeśli ktoś ma Hexoderm, w którym mała jest kąpana, może mógłby wysłać? Proszę nie dzwońcie bezpośrednio do kliniki, bo lekarze muszą leczyć, i nie mają czasu odpowiadać na pytania ciekawskich. Wszystkie informacje dotyczące suni będę umieszczała na wątku na bieżąco. Nużeńce dziś jeszcze były żywe.
  7. [quote name='gameta'] Zauważyłaś, że jak bierzecie na siebie opiekę nad jakims psem to wątek umiera i kasy nie ma? Nie sądzisz, że warto uzmysławiać ludziom, że fundacje żyją więc i pomagają z tego co wpłacą inni? Że warto wskazywać, bezsens płatnych tymczasów i hoteli równych schroniskom? Że warto pokazać, jak powinna wyglądać fachowa pomoc a nie jakias chora nagonka?[/QUOTE] Uważam... Więc obwieszczam publicznie, że nie planowałam wzięcia tej suni pod opiekę Emira. I że na tą chwilę mam jakieś 10 tys długu w klinikach i hotelach. I że bez darczyńców polegnę na polu bitwy...
  8. Gameto, Ty rzuciłaś kamień w Majgę na wątku Kubusia... Nie wiem co sądzić o Twojej tu wypowiedzi.... Majga to dobry duszek, który nigdy nie rozjusza dogopiekiełka bez przyczyny i mówi mądrze.... A tu? Tu potrzeba mądrych ludzi, którzy pomogą Balbince w jej walce o lepsze jutro.
  9. No i gdzie są ci wszyscy miłośnicy biednej Balbinki, co? Została nas garstka? Dlaczego??? Nie ma afery, nie ma współczujących, czy co??????????
  10. Hasło: "Wcale niemały Mały błaga o zdrowie".
  11. Hasło: "Wcale nie mały Mały błaga o zdrowie".
  12. [quote name='wellington'] Zreszta mamy zamiar razem z Erazm za jakis czas sie wybrac do niego na dluzsza wycieczke :eviltong:[/QUOTE] Beze mnie????????????
  13. Na razie nie ma nic. Założenie było takie, że poznajemy sunię, przebadamy, i dopiero pójdziemy w tany. Nawał spraw sprawił, że niunia jeszcze nie była u weta :( Spróbujemy to nadrobić na dniach.
  14. Może być Mały... Mały ma dla mnie personalne znaczenie ;)
  15. Wielkie dzięki Akrum, bo innych wywiało z wątku, co bardzo mnie smuci :( Niunia jest już w klinice w Śremie. Podróżowała w kontenerku na puchowej podusi jak dama. Jest bardzo przestraszona, ale widać u niej wielkie pokłady miłości do człowieka i ciekawości świata.
  16. Komu mogę przesłać nowe zdjęcia Bojeczki do wstawienia? Śliczna ta nasza dziewczyna, a jaka już grrrruuuuuba ;)
  17. Kolejne wpłaty: jola_li 70,- goś 25,- Szerkanka 50,- Ilona N - 90,- Anettta 45,- Majga 20,- Wydatki: 250zł - faktura ze Szczecinka (zapłacona)
  18. [quote name='Akrum']SUper, że Balbinka pojedzie do Śremu - trzymałam za nią mocno wczoraj kciukasu (aż paluchy bolały) iza to, żeby GoniP się udało w rozmowach :) Ale jak widać - dyplomacja jest :) [/QUOTE] Akrum i Tobie i innym dziękuję za miłe słowa, ale naprawdę czuje się trochę zażenowana tą sytuacją. Lekarz schroniskowy swoimi działaniami już poprawił stan suni, i gdyby nie przepełnienie w szpitaliku, z pewnością wyleczyłby ją z powodzeniem do końca. Nużyca, gronkowiec czy grzybica nie ustępują z dnia na dzień a leczenie jest długie i żmudne, każdy kto miał z tym świństwem do czynienia to wie. Także proszę nie ujmujmy doktorowi zasług, bo klinika śremska jest o tyle tylko w tym przypadku lepsza, że psina będzie trzymana w sterylnych warunkach tak długo, jak będzie trzeba, i że będzie można wykonać inne badania diagnostyczne, które w schronisku są niemożliwe lub trudne do wykonania. Mam nadzieję, że sponsorzy nie zawiodą, i umożliwią nam też zakup dobrej jakościowo karmy, obroży, która chroni przed pasożytami skóry oraz preparatów wspomagających odpornośc organizmu, które to czynniki również odgrywają dużą rolę w walce z chorobami skóry.
  19. [quote name='Akrum']GoniaP będziesz rozmawiała ze schronem tak jak w przypadku Balbinki żeby małego wyciągnąć na Fundację i do lecznicy w Śremie??[/QUOTE] Bardzo bym chciała, ale niestety w tej chwili, z uwagi na bardzo niski stan środków na koncie i wiele otwartych spraw (psy w klinikach i hotelach), boję się tego ruchu, ponieważ po prostu możemy nie sprostać finansowo....
  20. [quote name='Isadora7']Jak to nie ma chętnych? .[/QUOTE] A są? :cool3::evil_lol::diabloti:
  21. Dziękuję Renatko. Bardzo smutny tekst, a w połączeniu z obrazem....
  22. Bardzo dobry pomysł, tyle, że chyba zdjęć jest za mało... Czy ktoś może znaleźć tekst halbinki i go wkleić jeszcze raz? Czy halbinka zgadza się na jego wykorzystanie w aukcji?
  23. Dziękuję Isadorko :) Już sobie zapodałam bidula do podpisu....
  24. Tu macie wszystko o nużycy: [url]http://www.vetopedia.pl/article149-1-Nuzyca_u_psa.html[/url] Ktoś musiał się nieźle napracować, by doprowadzić małą do takiego stanu.... Balbinka jest po kuracji iwermektyną i antybiotykowej, skóra była miejscowo smarowana róznymi specyfikami. Można więc przypuszczać, że świąd ustąpił. Oczywiście badania trzeba powtarzać co jakiś czas i .... czekać. Przydałaby sie suni jakaś dobra karma i leki zwiększające odpornośc.
  25. Nużeniec to pasożyt, który drąży takie kanaliki w skórze, atakuje mieszki włosowe. Często wtórnie dochodzi do zakażenia bakteriami, wdaje się grzyb - czyli wszystko na raz. Ona prawdopodobnie ma wszystko.
×
×
  • Create New...