Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='majqa']Jedno jest pewne, chcesz, czy nie... Będę Cię poooooolecać!!! :jumpie: :happy1:[/QUOTE] ilon_n, masz przerąbane ;)
  2. Lżejszy od pokus - nazwijmy to ;) Teraz otwieramy się na świat i .... na pinczery;)
  3. [quote name='Asior']czekaj czekaj... musiałam przeszukać pół netu w poszukiwaniu odpowiedniej emotki w odpowiedzi na to co napisałaś..... Oto ona [img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a102.gif[/img] [img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e136.gif[/img] [img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c038.gif[/img][/QUOTE] Never say never - znasz to? ;)
  4. [quote name='Asior']ta.. masz racje... w sumie... biore na luz... A zadzwonić i tak zadzwonię.. Rozmowa z Tobą mnie uspokaja :megagrin:[/QUOTE] Może jeszcze zrobię z Ciebie Emirówę, bo w sumie dobra z Ciebie dziewczyna ;)
  5. Champuś został wykastrowany. Czeka na szczęśliwy uśmiech losu.
  6. Jogi, zadałaś naprawdę mocno retoryczne pytanie.....
  7. [quote name='stonka1125']aż boję się zapytać ............[/QUOTE] Sunia w depresji totalnej: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Sunia?feat=directlink[/url] Ponad rok w schronie... Z miłej, pięknej, żywotnej psiny, stała się stetryczałą kupką posiwiałego nieszczęścia...
  8. Asior, "weź na luz", albo zadzwoń do mnie ;)
  9. Dzięki za Wasze opinie... Wg weta i na podstawie wykonanych badań, Aslana jest zdrowa. Leczymy infekcję oczu (na jednym oku Aslana ma począteczek zaćmy, ale to jeszcze nie jest operacyjne) i jest coraz lepiej. Odkąd jest z nami, przybrała 3 kk na wadze, jednak trudno to zauważyć gołym okiem. Aslana jest niezwykle WĄTŁA i NIEŚMIAŁA/WYCOFANA. Boi się... Jej azylem jest jej legowisko, nie dość, że samo w sobie miękkie, ale dodatkowo wyściełane kołdrą. Ma też podusię, którą uwielbia. Nie śpi inaczej niż szczelnie okryta kocykiem... Nie zrobiłam zdjęć, bo byłyby takie same jak te początkowe :( Jest troszkę lepiej... Dziewczyny mówią, że cieszys ię na ich widok po jakiejś tam nieobecności. Na spacery się cieszy (ma teraz "wypasione" ubranko) ale i tak jest jej zimno, więc załatwia co trzeba i spieszy do domu. Rzadko się bawi, ale już przychodzi na krótkie pieszczoty... Dla nas to dobry znak. Bardzo ożywia się na widok innych psów, dziś nawet się z jednym bawiła przez chwilę... Uważamy wszyscy, że ona po prostu tęskni za kimś.... Na spacerach obwąchuje przechodniów... Figuruje na stronach schroniska... nikt nie ukrywa faktu, że tam była. Niestety nikt jej nie szuka....
  10. [quote name='stonka1125']Oj potrafił on ująć za serce! Jak to się dobrze wszystko i pokrętnie potoczyło, dt u Pani Hani miał być przecież dla emisi, a trafił tam housik, a emisia szczęśliwie została w dt na zawsze.......[/QUOTE] Pokręcone to wszystko, ale z korzyścią dla "naszych" psów.... Hania od jutra będzie pomagała mega biedzie....
  11. [quote name='stonka1125']Tym większe, że na pewno z takim królewiczem nie było łatwo się rozstać!!!!!!!!!![/QUOTE] Oj nie było łatwo... Gdyby nie przeświadczenie, że to "dobre ręce".... House to najwspanialszy pies na świecie! Mówię i piszę to z pełną świadomością.... Mam nadzieję, że nowi "właściciele" są tego w pełni świadomi ;)
  12. [quote name='stonka1125'] Dziękuję tez bardzo[B] jkp[/B], gdyby nie ona to skąd byśmy wiedzieli o Haniowej rodzince! [/QUOTE] JKP wynosimy na piedestał!! :Cool!::klacz::bigok:
  13. [quote name='ata']Swiat jest mały :lol: Według osoby, która adoptowała tą zaniedbaną sunię, w tym schronisku nie ma agresywnych psów. Tak, że prosze wklejcie również zdjęcia tych 2 "agresorów" .[/QUOTE] Ata, proszę zaufaj mi, wiem co robię ;)
  14. [quote name='GochaT']Dam na początek 300,00 plus 230 no to 530,00 się uzbierało , jeszcze bazareczki (ja szukam fancików na następne - myślałyśmy o tekstylnym , dziewczyny lubią ciuchy - filmy na DVD nie idą jak ciepłe bułeczki)[/QUOTE] Gośka, no coś Ty?? Dziękujemy!!!:buzi:
  15. Panczo, a właściwie House, od wczoraj jest w nowym domu! [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] Zaadoptowali go młodzi, bardzo wrażliwi ludzie. House mieszka w starej willi z dużym ogrodem, co niewątpliwie jest dużym bonusem. Co najważniejsze - tuż pod moim nosem [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/004.gif[/IMG] Największe podziękowania nie należą się Stonce, ani dr Ciborowskiemu, choć bez nich pies miałby marne szanse na przeżycie. Stonka zgarnęła go z pola z obolałą, niewładną łapką, dr. Ciborowski amputował łapeńkę po mistrzowsku. Pracownicy Veticusa dbali o chłopaka jak o swojego... Nie ukrywajmy jednak, że najwięcej serca włożyli w Pancza vel Housa członkowie Rodziny Pani Hani... Niezastąpionej Hani... Dzięki nim, House nauczył się żyć w mieście, pokonał wiele "strachów" i stał się miejskim psem. Swoją miłością, mądrością i oddaniem, przystosowali niepełnosprawnego Housa do pełnoprawnego, niczym nieograniczonego życia. Dziękujemy Wam za poświęcenie i za odwagę. Otworzyliście przed Housem drogę do nowego życia! Już jutro przyjmiecie nowe wyzwanie, które, mam nadzieję, zapełni pustkę po Housie, ale uratuje kolejne psie życie. Dziękuję Wam!
  16. [quote name='caromina']conceited dzisiaj byłam zabiegana okrutnie, jutro napisze do prawników wspierających dogo. Przepisy w kontekście psa z odleżynami, a więc ewidentnie zaniedbanego przez własciciela. Zobaczymy może coś pomogą[/QUOTE] Błagam, nie rób nic, co kłóci się z juz podejmowanymi działaniami.
  17. Kubuś nie miał szczęśliwego życia :( Jego stan wskazuje na skrajne zaniedbanie w okresie szczenięctwa, dorastania, wreszczcie po osiągnięciu dojrzałości. Możemy gdybać co przeżył, ale na pewno nic dobrego... Przednie zęby są bardzo zniszczone, jak u staruszka, tylne są przepiękne, bez kamienia. Co to znaczy? Ano być może to, że był trzymany w klatce i gryzł pręty, do tego żywiony był odpadkami i mamy pełen obraz. Taka wersja byłaby spójna ze stanem jego kośćca. Do tego boi się myczy, źle reaguje na mężczyzn.... Dopowiedzcie sobie jego historię. Na razie dostał silny steryd o przedłużonym działaniu by w ogóle mógł egzystować. Czekamy na wieści od Mariamc.
  18. [quote name='kahoona']Gagato, ależ tak właśnie gminy MUSZĄ robić! To nie pobożne życzenie, ale obowiązek. Praktyka jest oczywiście inna.[/QUOTE] Podaj Kahoona wszystkim podstawę prawną, by nie było niedomówień ;)
  19. Psiaki są po sterylkach. Czują się dobrze.
  20. Śliczna.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/201/a66c58be602f8be0med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='śliwanda']Próbuję wstawić jej ostatnio wykonane zdjęcie, ale nie umiem... [/QUOTE] Proszę przesłac do mnie, ja wstawię z przyjemnością.
  22. [quote name='śliwanda']czarna noc, czarny Cezar... przyjdzie nam tylko czarną nocą dokonywać identyfikacji[/QUOTE] Chyba muszę jednak wkroczyć do akcji, bo z przepięknej galerii zdjęć Cezarka, Asia wybrała te najbrzydsze ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/6cd04ab92d123046med.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/b366c5d13f26537emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/d25affaa40210b8emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/deb73dd897bd8186med.jpg[/IMG][/URL]
  24. Obiecane zdjęcia Tais z wczoraj: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/062752a19a79cfe1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/15a501441e158515med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/4827278ede722587med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/7be0b362075e5409med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...