-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']A gromadzą się w ogóle jakieś pieniążki na koncie Balbinki??[/QUOTE] Gromadzą się, ale są to pojedyncze, małe wpłaty - zbyt mało by pokryć wydatki Balbinkowe. Proszę o rozsyłanie wątku i allegro.... Za mało nas tu by sprostać wyzwaniu i pomóc Balbince. -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek']ciotki nie będziecie miały nic przeciwko temu abym Balbinkę wrzuciła do siebie na nk łącznie z tekstem od allegro?[/QUOTE] No coś Ty! Po co w ogóle pytasz! Pomoc potrzebna od zaraz! :) -
[quote name='Ati']Bojka ma watek na forum zaprzegowym, jest w tej chwili 800 wejsc. Powoli konczy sie sezon zawodow na sniegu, kiedy to nie ma czasu na przymowanie nowych psow, gdyz zawodnicy sa w rozjazdach i dla nowego psa, ktory potrzebuje dosc duzo pracy nie ma czasu. Kazde nowe zdjecia powoduja wzrost zainteresowania. Wiec mam nadzieje , ze zaczna sie jakies ruchy i konkretne zainteresowanie. Trzeba trzymac kciuki. Suczka jest warta dobrego , sportowego domu.[/QUOTE] Ati, trzymam kciuki, bo oddanie jej do "zwykłego" domu przy jej chęci do pracy i potrzebie biegania, byłoby ewidentną krzywdą. Dlatego czekamy na Was. Nie ukrywam, że bardzo liczę na sportowy dom dla Bojki...
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Tak tu cicho się zrobiło, a Balbinka czeka na Wasze wsparcie.... -
Mariamc, po chorobie, ma pewnie pełne ręce roboty.... Inez, dziś do Ciebie dzwonię ;)
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
DaliŚMY ;) Jeszcze będzie z niej super piękna księżniczka, zobaczycie! Teraz czas walki, potem chwile triumfu ;) -
[quote name='LeBronJames']Ja jestem spokojny i wcale się nie denerwuję. Byliście tam trzy,cztery razy lub oglądaliście zdjęcia i zaraz stwierdzacie, że psy były katowane.[/QUOTE] A Pan to widział częściej?:crazyeye: To znaczy, że jest Pan współwinny łamaniu praw zwierząt, drogi Panie. Może spotkamy się w sądzie, kto wie ;)
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Będziecie musiały poczekać, bo Helga poszła się zasłużenie rozerwać ;) Ta sunia to wymarzona kandydatka na podusiową i nakolankową księżniczkę.... I tak strasznie smutno, że ktoś ja tak zaniedbał, że traktował przedmiotowo :( Sunia ponoć rzuca się na jedzenie... -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/233/f674789bae4c6321med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/233/0eb6ff41fcc05178med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/233/1612f50c70a81c50med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/233/ec4f12c016b6eef8med.jpg[/IMG][/URL] -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, jestem Wasza Balbinka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/233/3493c2eb4a80ce93med.jpg[/IMG][/URL] Wiem, że jestem brzydka... :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/233/285070717df585c7med.jpg[/IMG][/URL] to może ja juz sobie pójdę... :( [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/233/d7be2c197a4aeaaemed.jpg[/IMG][/URL] ojej, mogę zostać? Co tam masz? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/233/beb2001cfaa108d1med.jpg[/IMG][/URL] . -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Aukcja cegiełkowa dla Balbinki[/B][/SIZE] (full wypas): [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_sunia_z_szalika_szokujacy_widok.html[/URL] proszę o rozsyłanie[/QUOTE] Dziekuję Isadorko za piekną aukcyjkę. Zmień proszę tylko na górze z oddziału zamość na oddział poznań ;) -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
To bardzo dobry pomysł... -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wieści od lekarza prowadzącego z dn.05.03.2010: " [FONT="]Piesek rasy mieszanej , suczka , umaszczenie bliżej nieokreślone - ze względu na brak włosa na 90 % powierzchni ciała - raczej ciemne sądząc po odrostach.[/FONT][FONT="][/FONT] [FONT="]Badaniem klinicznym stwierdzam zaawansowane i głębokie zmiany zpalne skóry przebiegające ze silnym łuszczeniem naskórka, znacznego stopnia wyłysieniem obejmującym cały tułów i kończyny. Zdrowy włos jedynie zachowany na głowie. Pacjent nie wykazuje świądu. Pod mikroskopem stwierdzamy bardzo liczne nużeńce z czego niewielka część - jeszcze żywych. Badanie lampą Wooda - wynik ujemy. Pacjent ma bardzo wzmożony apetyt, pije wodę. Oddaje regularnie mocz i kał. Przystępujemy do leczenia zaawansowanej nużycy. Podajemy leki wspomagające układ odpornościowy , preparaty przeciw-pasożytnicze - dwa rodzaje , częste kąpiele odkażające, antybiotyk ogólnie, preparaty witaminowe , wysokiej jakości karmę. Klatka pieska jest codziennie dezynfekowana. Widoczne są już efekty terapii - wyraźnie piesek porasta nowym włosem, jest wesoły chętny do kontaktów z ludźmi. "[/FONT][FONT="][/FONT] -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Calusieńki dzień próbowałam coś napisać i nie mogłam, zobaczymy jaki teraz będzie efekt. Dziś doktor zrobił zdjęcia Balbince, ale nieszczęśliwie dla wszystkich czekających na relacje, zostawił go w klinice :( Skóra Balbinki wygląda nieco lepiej, a psina jest cichutka, grzeczna i bez sprzeciwu znosi wszelkie zabiegi. Jutro postaram się o bardziej szczegółowe wieści. -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Calusieńki dzień próbowałam coś napisać i nie mogłam, zobaczymy jaki teraz będzie efekt. Dziś doktor zrobił zdjęcia Balbince, ale nieszczęśliwie dla wszystkich czekających na relacje, zostawił go w klinice :( Skóra Balbinki wygląda nieco lepiej, a psina jest cichutka, grzeczna i bez sprzeciwu znosi wszelkie zabiegi. Jutro postaram się o bardziej szczegółowe wieści. -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Calusieńki dzień próbowałam coś napisać i nie mogłam, zobaczymy jaki teraz będzie efekt. Dziś doktor zrobił zdjęcia Balbince, ale nieszczęśliwie dla wszystkich czekających na relacje, zostawił go w klinice :( Skóra Balbinki wygląda nieco lepiej, a psina jest cichutka, grzeczna i bez sprzeciwu znosi wszelkie zabiegi. Jutro postaram się o bardziej szczegółowe wieści. -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Potrzeba kogoś, kto podjąłby się indywidualnej opieki nad psem, kontynuował leczenie jego schorowanego ciała i przywrócił wiarę w ludzi, wyeliminował jego strach etc... -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki DZodzo :) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Posłałam skromne 20.[/QUOTE] Dziękuję Bjuta. Pamiętaj, cegiełka do cegiełki, a zbudujemy Balbince most do lepszego życia ;) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Są pierwsze wpłaty na Balbinkę :) Amica - 15zł Gonia 66 - 60zł Akrum - 20zł Serdecznie dziękuję darczyńcom. -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']NO przeszla i nie przeszla..jest głownie pod naszą opieką, a przedstawicielka nas- jest GoniaP:) Fundacja nie moze przejąc suni formalnie- bo jej na to po protu nie stac:([/QUOTE] Goniu, co Ty piszesz? Mam nawet umowę adopcyjną ze schroniska... Każda fundacja utrzymuje się z datków ludzi dobrej woli. Raz na koncie są pieniądze, raz jest "bryndza", co nie znaczy, że nie bierzemy za nią pełnej odpowiedzialności, w tym finansowej. Trzeba się teraz po prostu spiąć i pieniądze zebrać. Czy uważasz, że jeśli np. Ty nie przelejesz na Balbinkę złotówki, to trafi ona na ulicę? Nie, słowo się rzekło, nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd. -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek']goniu nie martw się. będzie nas tu więcej puszczę info u tyszaków to mam nadzieję że tu przybiegną. nie mogę na razie nic zadeklarować bo dopiero w przyszłym tygodniu będę starała się w banku o kredyt konsolidacyjny(wpadłam w problemy finansowe) i jeżeli się uda go załatwić to coś podeślę. ale zaglądam do Balbinki i pamiętam o niej nie zawsze jednak mogę odpisać.[/QUOTE] Dziękuję Polubek :) Mnie najbardziej stresuje cisza... Tak tu było wartko i gromko do jakiegoś czasu ;) Solidaryzuję się z Tobą, bo obecnie mamy 1,27zł na koncie, zobowiązania na kilka tysięcy, a ja po cichu siwieję ze zmartwienia.... Kredytu niestety nikt nam nie da :( -
Pomoc od Emira śmierdzi.... A psy? Niech chodzą głodne! HAŃBA!!!!
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
PW powysyłane :) Mało nas tu :( Martwię się :((