-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Przekazuję Wam info od weta: Sunia stara, zaniedbana, sierść skołtuniona. Szybki oddech, bardzo słabe kończyny, sunia odczuwa bardzo silny ból. Lekko odwodniona. Wyniki morfologii i biochemii dobre, lekko podwyższony cukier. Rtg odc piersiowego - mięsień sercowy lekko powiększony, serce osłuchowo ok. Kręgosłup - potworna spondyloza, również źródło strasznego bólu. Żeby sunia mogła dalej podróżować, należy odpowiednio ustawić leki p. bólowe. Lekarz dopasowuje je patrząc na reakcje psa, zajmie to ok. 3 dni. Na samą podróż Tania będzie dodatkowo zabezpieczona.
-
Oczywiście, pozostaję czujna ;)
-
Też masz błękitną ? ;) Taniulka jest właśnie badana przez weta. Moi szpiedzy donoszą, że jest w makabrycznym stanie :(
-
Proszę zadzwoń do mnie na 785 03 03 03 lub podaj mi swój nr...
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']bardzo dzielny maluch :) a to białe długie w łapce to jest coś w rodzaju szyny?[/QUOTE] To 2 gwodździe, które mają za zadanie ustabilizować kość. -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, weźcie na luz ;) E-S nasz Oddział polega m.in na siatce dt, różnych, różnistych. Zgłaszają się często do nas ludzie, którzy dawno już nie mieli psa, bo nie pozwalała im na to sytuacja rodzinna czy finansowa. Często, mając wsparcie fundacji, przekonują się, że dadzą radę i albo pies im powierzony u nich zostaje na stałe, albo po kilku tymczasach decydują się na własnego pupila.Oczywiście nie twierdzę, że zawsze, zdarzyły nam się dotychczas 2 wtopy... -
No i ja czekam na Twój wpis Irenko...
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie kontrolne łapinki po operacji: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXiOov92I/AAAAAAAA94U/aqnCngi25m8/s400/P4190039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXmGmvq-I/AAAAAAAA95E/eaYEDq5shpQ/s400/P4190031.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXoXcma-I/AAAAAAAA95c/UWS6F0nzITc/s400/P4190025.JPG[/IMG] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXolVS64I/AAAAAAAA95k/MU_E6G-CRqk/s400/P4190026.JPG[/img] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXpk156JI/AAAAAAAA95s/2NJ2feS7Dj8/s400/P4190027.JPG[/IMG] -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ojej, ilu Zulusek ma kibiców! :loveu::loveu::loveu: Z wdzięczności za wsparcie Zulusek się pokazuje: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXjLGLucI/AAAAAAAA94g/hZ1XbIxd-1I/s400/P4190028.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXjyRyavI/AAAAAAAA940/Mu0A9XyO6Ss/s400/P4190029.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXk7bwGyI/AAAAAAAA948/j7M8FBxqBB0/s400/P4190030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXm_gd_oI/AAAAAAAA95M/_jKRnAIa6SA/s400/P4190032.JPG[/IMG] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8xXntGWhFI/AAAAAAAA95U/lvVt_rTDDSw/s400/P4190033.JPG[/img] -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jutro pogadam z lekarzem i przekażę wieści. Powinny być też zdjęcia ;) -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kochane cioteczki, żaden hotel nie przyjmie psa z choroba skóry :( Trzeba kombinować dt bez innych psów... -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Prawdopodobnie we wtorek będę się widziała z lekarzem, więc ustalimy co i jak. Miejsca dla Rodiego nie mam, co spędza mi sen z powiek... :( -
A tu są wszystkie zdjęcia w chronologicznym porządku, od momentu adopcji ;) : [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/ChampDs?feat=directlink[/url]
-
Dla Majgusi with LOVE
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Goniu dane kontaktowe standardowo do ciebie prawda?[/QUOTE] Tak, standardowo ;) -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tvEZKAUkI/AAAAAAAA9vU/2NsrdM6xmF8/s400/P4180068.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tvFzmG37I/AAAAAAAA9vc/5y11rLRKWRU/s400/P4180070.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tu4_Fo1tI/AAAAAAAA9uU/WRSCyXxRO6s/s400/P4180072.JPG[/IMG] A tak było jeszcze wczoraj, przed operacją.... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tu8AKuhuI/AAAAAAAA9uk/qnYwLuz0mLM/s400/P4160028.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tu6Vw4rAI/AAAAAAAA9uc/lRa3eSjeGSQ/s400/P4160025.JPG[/IMG] -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Multicytaty mi nie działają, więc podziękuję Wam zbiorowo za obecność i wsparcie. Bardzo jestem Wam wdzięczna, naprawdę. Zulusia pierwszy dzień po operacji: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tu9Re878I/AAAAAAAA9us/I7OmBYh8SBY/s400/P4170035.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tu-0tJXaI/AAAAAAAA9u0/ONHXHsqKbPo/s400/P4180044.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tvAJ-LDSI/AAAAAAAA9u8/xuNG0QHp2IQ/s400/P4180046.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tvB9baHZI/AAAAAAAA9vE/j0Kxow00BEU/s400/P4180048.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S8tvDDp7tAI/AAAAAAAA9vM/0-eFLSBTx-Y/s400/P4180057.JPG[/IMG] -
Any- suczka owczarek niemiecki potrzebuje pomocy!!!
GoniaP replied to julia001's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Goniu, nie masz kontaktu z Julią?[/QUOTE] Jak kamień w wodę :( -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='UTAAP']Wsadzilam banerek do podpisu i podnosze. Psina sliczna. Czy oprocz tego zwyklego n-ru konta jest moze jeszcze konto paypal?[/QUOTE] Utaap, mamy konto paypal, ale kompletnie nie wiem jakie dane Tobie podać... Może ktoś mnie oświecić? Zulusek obolały... :( -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
DLA ZULU, to tytuł wpłat... -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']mialy wpynac 16 kwietnia. Gosiu czy mozesz sprawdzic ,a ja sprawdze z PayPal dzis wieczrem[/QUOTE] Dziś sprawdzałam IVV... I proszę wszystkich, zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183751-Ju%C5%BC-nie-Skandal-a-Zulu.Wyrwany-od-meneli-zbiera-na-operacj%C4%99-by-m%C3%B3c-normalnie-%C5%BCy%C4%87[/url]! -
Los jest dziwny, ale mimo wszystko wierzę w dobro jego rozdania...
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']Rodi byl piekny ,ale teras robi sie z niego przepiekny PIES !!! ON MA TYLE KLASY W SOBIE!!! Dominika czy doszly juz pieniadze ode mnie?[/QUOTE] IVV ja odpowiem Tobie, bo ja zawiaduję kontem. Niestety jeszcze nie, ale jeśli wpłyną rzeczywiście, to będzie to dla nas ogromny zastrzyk finansowy, za który będziemy ogromnie wdzięczni. Jak tylko wpłyną, dam znać. -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dzięki Wam wszystkim za przybycie! Niestety samotnie nic nie zrobimy.... Zuluś otrząsa się z narkozy, to zawsze przykry widok :(