Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Masz Co los!!! Majguś, pewnie tak miało być... Mogę Cię jedynie wesprzeć duchowo, bo sama jestem pod grubą krechą :(
  2. [quote name='conceited']ojej, deklarujesz i 50zl i kawke co miesiac :loveu: [/QUOTE] Kawkę deklaruję wielokrotnie w miesiącu :-D
  3. [quote name='conceited']Kochana Goniu :loveu: rozumiem, ze to jednorazowa deklaracja. zaraz zmienie pierwsza strone.[/QUOTE] Nie, miesięczna, tylko musisz zadbać by odebrać ode mnie gotówkę, bowiem nie mam głowy do przelewów ;) Ale mam dobrą kawkę :-D
  4. [quote name='rytka'] ps.własnie wrócilismy z spaceru Bob szalał-stawał na chorej nodze i unosił zdrową do obsikiwania! (...) Ogladałam zdjecia rany wczesniejsze z pierwszego dnia i opuchlizna mniejsza jednak,mysle ,ze to zrosty jakies bo twarde grudki idzie wyczuc pod raną-zobaczymy co powie wet.jutro.[/QUOTE] A ja myślę, że goi się świetnie :) Te purpury i grudki to naturalna kolej rzeczy (po kilku psach można się przyzwyczaić - haha!) a skoro obciąża zoperowaną kończynę, to już i tak cud, miód i malina :) Bobik - zdrówka i kochającego domku!
  5. [quote name='Miła od Gucia']Zwarta grupa miłośników bassetów wita cioteczki przelew na 150 zł w drodze.[/QUOTE] Bogusiu, wpisałam podziękowanie na Waszym forum - a tu, jeszcze raz wielkie dzięki!
  6. [quote name='jamor'] [IMG]http://images8.fotosik.pl/482/8b30d251d519deea.jpg[/IMG][/QUOTE] Takiego Rodiego vel Brenna właśnie znam... W zabawie ze mną (nomen omen w gabinecie wet, tuż po bezkagańcowym pobraniu krwi) zaciskał szczenę na moim przedramieniu i obydwoje mieliśmy z tego powodu niezły ubaw :-D Wszyscy, którzy mnie znają bliżej wiedzą, że ja boję się psów :-D Strach mija kiedy zaufam psu - jemu ufałam całkowicie i nie czułam w jego towarzystwie żadnego dyskomfortu. Dlatego tak bardzo chcę zrozumieć jego zachowanie demonstrowane w domu u p. Eli....
  7. Jamor, dziękuję za te śliczne zdjęcia :) Podsunąłeś Rodiemu swój skarb - Olę - to znaczy, że nie obawiasz się z jego strony agresji... Dobrze myślę? Na zdjęciach widać, że poczynasz sobie z nim całkiem hardo, jak wtedy reaguje? Czy kiedykolwiek wykazał jakikolwiek sygnał niesubordynacji, próby dominacji, agresji? Jakie widzisz w nim problemy?
  8. Me serce się raduje :) :) :)
  9. Cantadorra, dzięki za zaproszenie, ale w tym wątku zbieramy na Rodiego, który jest w mega potrzebie finansowej.
  10. [quote name='jamor']ja schodze dla niego z cena na 13 zł. co do karmy to mam przed sobą wyniki z alergenów. brak uczulenia na - jagniecine, królik, wieprzowine,dorsz, konina, ryz, zyto, owies. wstepnie moge powiedziec , że u niego z głowa wszystko wporzadku. nie mam zadnych zastrzezen. jest fajny, troche roztrzepany ale to normalny psiak. obstawiam, że nie bedzie u mnie długo. zaraz załoze mu album, zdjecia nie bedą zajebiaszcze bo [pochmurno bardzo, ale jak wyjdzie slonce to porobie dobre,[/QUOTE] Jamor, co w związku z powyższym? Co uważasz? Jaką karmę mu zamówić? RC Skin Support, czy zaczynamy mieszać z czymś tańszym?
  11. 50zł miesięcznie nas nie ratuje.... To i ja osobiście mogę dodać, więc żadna strata....
  12. [quote name='Asior']a hotel w Bogatyni??? Chyba tańszy... Dziewczyny od amstafów z nim współpracują od kilku lat... hotel ze szkoleniowcem też..[/QUOTE] Hotel o 50zł tańszy, hotel z którym mieliśmy, hmmmm, "sytuację" i nie mamy do niego zaufania...
  13. [quote name='Asior']łoo rany boskie... tyle kasy????[/QUOTE] Tak Asior - nic dodać, nic ująć! :( Alternatywą jest eutanazja z powodu braku środków na utrzymanie psa :(
  14. To ja może dopowiem, co niedopowiedziane... 1. ze schroniska Rodi vel Brenn trafił do kliniki, gdzie był intensywnie leczony przez parę miesięcy. W klinice nie wykazywał żadnych oznak agresji, wręcz był mega potulny, można było robić z nim i przy nim wszystko. 2. trafił do ds do Ali, która w pełni miała go pod kontrolą, nie miała z nim żadnych problemów, mówiła - pies mega inteligentny - pies ideał. 3. Po wypadku z amstaffem, Ala doznała kontuzji kręgosłupa, Brenn wrócił zatem do fundacji i pod opiekę Asi. Asia nigdy nie zgłaszała żadnych problemów z Brennem, który "chodził jak zegarek", jedynie Jej koty dostały depresji i nie wychodziły z kuchennej kryjówki. 4. W związku z problemem z kotami Asi, Brenn przeniósł się do dt w Wawie. Dt w Wawie został sprawdzony przez naszą wolontariuszkę. Ten dt również nie zgłaszał wobec Brenna żadnych zastrzeżeń. (choć póxniejszy ds donosił, że już tam pojawił się problem agresji wobec tzta opiekunki). 5. Brenn został zaadoptowany przez rodzinę pani Eli i zaczęły się schody. Zasygnalizowano mi najpierw zachowania agresywne wobec p. Eli i Jej córki, przy jednoczesnej akceptacji pana domu, potem zachowania lękowe. W międzyczasie się dowiedziałam, że na ostatnim etapie zastosowano wobec Brenna obrożę elektryczną. Wprawdzie z relacji wynika, że zastosowano ją jedynie kilka razy, ale nie wiem, czy była użyta prawidłowo, jeśli w ogóle można mówić o zasadności jej użycia. (ja jestem jej zaciekłą przeciwniczką). 6. Siódmym, po schronisku, przystankiem Brenna jest hotel u Jamora... Fizycznie psiak czuje się dobrze, jest zarośnięty, piękny, oprócz rany przy ogonie, którą wygryzł podczas nieobecności poprzednich opiekunów. Hotel Jamora jest jego jedyną szansą, szansą na którą w zasadzie nas nie stać :( To wydatek 1000zł miesięcznie - hotel plus karma.... Nie wiem jak temu wyzwaniu podołać. Proszę - POMÓŻCIE!!!
  15. [quote name='Asiaczek']To kiedy ma być ta wizyta decydująca...? pzdr.[/QUOTE] Była, i nie zadecydowała nic ;)
  16. Ja jestem... Bardzo Bobikowi współczuję, ale nijak finansowo nie mogę pomóc, bo sama mam na głowie n przypadków, na których ratowanie nie mam pieniędzy :(
  17. [quote name='Akrum']a Rodi już jest u Jamora??[/QUOTE] Tak, od dziś :(
  18. GoniaP

    Metamorfozy

    Na metamorfozę zasługuje Pele: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/172/8ad84111083d1e1bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/176/87cc1e346654ba0cmed.jpg[/IMG][/URL] i teraz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/fbfefd39b7ad1348.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/5fe30f473b66bbb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/2c67a7b1273ef8ce.jpg[/IMG][/URL]
  19. Nie wiem, jestem w rozpaczy!
  20. To cud, że Pele przeżył. Przyznam, że były takie chwile, kiedy powątpiewałam... był nawet moment kryzysu, kiedy rozważaliśmy ewentualność ukrócenia jego cierpień... I oto mamy żywy dowód na to, by nie podejmować pochopnych decyzji bo nic nie jest z gruntu przesądzone....
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/d98eb7f983d6c214.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/f0b5114ab7fc5542.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/f9101f2d75a2ce43.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/2c67a7b1273ef8ce.jpg[/IMG][/URL]
  22. Fajnie Malwi, że zapytałaś :) Otóż Pele kwitnie, a oto najnowsze zdjęcia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/22ff41686da41493.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/fbfefd39b7ad1348.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/5fe30f473b66bbb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/46cb1cdad17c243f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/471/1ef0f73b8ca9e150.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...