-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Alez ona cudna, a jakie ma figle w oczach:loveu:!!! Taka jestem szczesliwa, ze dziewczynka jest u Dolly. :evil_lol: -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']goniu- a jaki on ma charakter oprocz tego ze jak narazie pokazywal nieufnosc i chyba zbyt wiele ciepla nie doswiadczyl ze strony ludzi? jak z psimi kolegami i koleznakami? jak reaguje na smycz? i ile kosztuje adopcja w poznaniu? co z kastracja ewentualna- wymagana przez schronisko czy sie nowy wlasciciel zobowiazuje pisemnie na wykonanie po adopcji?[/quote] Niestety w poznanskim schronisku, trudno o trafne opinie. Psiaki siedza w boksach po 2, 1, 3 lub 4. Digger w czasie mrozow okupowal bude z innym psiakiem, grzaly sie na wzajem. Ale trudno stwierdzic jaki jest. Nie ma mozliwosci wyprowadzania psow na spacer. Pozostaje tylko obcowanie przez kraty. Nie wiem wiec jak ze smycza i ogolnym wychowaniem.... Ale to przeciez nie przeszkoda. Psy latwo sie ucza:roll: Za rasowego psa trzeba zaplacic wiecej niz za mieszanca, czyli wiecej niz 20 zl. Digger chyba nie ma tatuazu, wiec trudno okreslic, jak go potraktuja. Ale mozna pertraktowac. Pewnikiem, nie jest to kwota, jaka trzeba by zaplacic u hodowcy. Niestety w poznanskim schronisku sterylizuje sie tylko suki. Na kastracje - brak dofinansowania. Ale w umowie adopcyjnej nie ma takiego warunku wobec nowego wlasciciela. Moze to i zaniedbanie, ale .... -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Katherine, Digger nie ma nic, oprocz towarzysza niedoli i kiepskiej budy i jedzenia. Pewnie ma tez bagaz zlych doswiadczen. Jedyne czego potrzebuje to swojego czlowieka, milosci i dobrego domu........ -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Digger juz na wyzlowych stronach. Do gory Maly, ktos Cie musi pokochac:mad: -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Halo, czy nikt nie widzi tego przystojniaka??? -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ale z niej pieknosc. Dolly, napisz szybko jak Wam sie wiedzie. Wszyscy przeciez umieraja z ciekawosci... -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
No prosze jaki przystojniak! Komu takie cudo? -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
A Digger na 16 stronie. Juz na 1 szukac domu -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wreszcie moge usiasc do kompa i nie myslec o pracy. Palilam sie do tego by podzielic sie swoimi myslami, ale czekalam na pomyslne zakonczenie akcji adopcyjno-transportowej, do konca nie wierzac, ze sie uda. A jednak, ku mojemu oslupieniu, tak sie stalo. Musze Wam powiedziec, ze nie zdawalam sobie dotad sprawy z mocy internetu, i z tego, ze wirtualne znajomosci moga byc takie inspirujace. Ze dogomania jednoczy cudownych ludzi, ktorzy, z malymi budzacymi gniew wyjatkami, pokazuja co w czlowieku najpiekniejsze - wielkie serce. Wszyscy, ktorzy interesowali sie losem Sonii, byli niesamowici. Intuicyjnie rowniez wiem, ze Dolly jest dla Sonii wymarzona wlascicielka, i pod Jej opieka Sonia nie zazna krzywdy, a wrecz przezyje swoje boksie zycie w harmonii i milosci. Ufam tez, ze Sonia dostarczy Dolly i Jej Rodzinie wiele radosci, i bedzie wiernym i wdziecznym przyjacielem. Zycze Wam wszystkim wszystkiego najlepszego. Moglabym pisac i pisac, ale przyszli goscie :lol: wiec tylko na koniec dodam, ze jestem bardzo szczesliwa, ze Sonia i Dolly juz sa razem. Czekamy na zdjecia i wiesci. Pozdrawiam i Dolly, wycaluj ode mnie Soniule!!!! -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dolly nie moze sie zalogowac, wiec pisze w Jej imieniu. Sonia jest juz w nowym domku. I uwierzcie mi, ze to wymarzony domek. Nie znam Dolly osobiscie, ale rzadko sie myle w ocenie ludzi. Taka jestem szczesliwa:lol: Sonia przezyla dzis niesamowity dzien, Dolly z reszta tez! Sonia teraz juz jest najedzona i siedzi w ciepelku. Dolly mowi, ze jest cudowna, strasznie przytulasta, zywa i cudowna. Cala podroz zniosla wspaniale, i byla nieziemsko grzeczna. Oby bylo wiecej tak pozytywnych finalow. Mysle, ze obie Panie sa w sobie po uszy zakochane. Nie sadze by Sonia spala dzis w lozeczku przywiezionym z Poznania :razz: Sonia ponoc jest bardzo wdzieczna modelka. Dolly obiecala na jutro pierwsze zdjecia swojej nowej pupilki. Czekam z utesknieniem. A teraz dajmy sie Paniom poprzytulac, i spedzic noc poadopcyjna:evil_lol: Jutro nowe wiesci:p -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Sonia i Dolly spotkały się w Wawie. Obie teraz jadą do domu. Wszystko poszło sprawnie, a ja odetchnęłam z ulgą. Nie będę odbierała przyjemności przekazania reszty informacji nowej Pańci:multi: więc tymczasem zmykam, i wszystkim zaangażowanym, bardzo ze swojej strony dziękuję. Teraz można się już cieszyć :laola::knajpa::cunao::Cool!::laugh2_2: -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dolly jeszcze do Wawy nie dotarla, ale jedzie. Jayo ma przywiezc Sonie na dworzec. Ale mala bedzie wykonczona. Tyle wrazen.... Byle polaczyla sie z Dolly. Byle szczesliwie dotarli do Siedlec........ A potem to juz tylko sielanka :loveu: -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Digger zyje, ale nosa nie wysciubia z budy... Niech wreszcie te mrozy zelzeja!!!! Zimo precz! Domek potrzebny! -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jutro rano w Poznaniu ma byc 31 stopni w minusie... Digger, i inne psy, beda tulic sie do siebie by przezyc. Antypatie przestaja sie w takich chwilach liczyc - przynajmniej taka mam nadzieje, ze instynkt walki o zycie, bedzie silniejszy od naturalnej wrogosci wobec towarzyszy niedoli. Ale przy tak trzaskajacym mrozie, nawet bliskosc innego psiego ciala, moze okazac sie niewystarczajaca.... Kazdy z psow w schronisku, w tym Digger, juz przezyly swoja gehenne, ale los zsyla na nie kolejne. Ile z nich nie zdola przezyc najblizszej nocy? Czy Digger przezyje? Czy ma na tyle woli walki? Kto go ogrzeje? -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dolly nie pisze, bo umiera z nerwow i niepokoju:cool3: Musze Wam powiedziec, ze jestem pod wrazeniem i to co wydawalo sie malo prawdopodobne, jednak sie ziscilo, bo Jayo do goloslownych nie nalezy :loveu: Zatem, Sonia, jutro o 7 rano wyrusza w trase z Poznania do Wawy, dzieki uprzejmosci znajomego Jayo. Od dotychczasowej Pani, dostanie wyprawke w postaci lozeczka, misek, zabawek i akcesoriow. W Warszawie odbierze ja Dolly, i razem pojada pociagiem do Siedlec, do cieplego kochajacego domu. Odetchne dopiero, gdy Sonia znajdzie sie pod opieka Dolly. Jako wirtualna ciotka, rowniez bardzo sie martwie. I trzymam mocno kciuki za sprawne przeprowadzenie akcji. Apeluje o to samo do Was. -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Trzymajmy kciuki, i zaklinajmy los...... -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wedlug mnie, to plakat jest super. Nie mam uwag. Ze wzgledu na fakt, ze w schronisku nie rezerwuja zwierzat, to numer schroniska, jest jak najbardziej adekwatny. Poszukajmy biedakowi kochajacego, ostatecznego domu. Wyobrazacie sobie jak taki wyzel czuje sie w temperaturze -20? Nawet sloma w budzie nie pomoze.... Zdaje sobie sprawe, ze wiele psich nieszczesc nie ma nawet tego.:placz: On tez nie jest odosobniony. Jest jednym z wielu krotkowlosych. I jednym z wielu psich nieszczesc. Nie zapominajmy o tych biedakach. Miedzy innymi o skrzywdzonym Diggerze. Hop. -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[LEFT]Sylka, bylabym Ci wdzieczna za nowy plakat. Twoje pomoc jest dla mnie bardzo cenna. Przygotuj wiec nowy plakat. Tamtego sie pozbedziemy. Pamietaj, ze najwazniejsze jest dobro Diggera. Nie sadzisz, ze gdyby ten ktos chcial, to dawno by go znalazl? Mysle, ze Digger zasluguje na lepszego ´Wlasciciela´. Wiesz przeciez, ze wilele ludzi nie zasluguje na to miano........:mad: [/LEFT] -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Minal ponad miesiac od pojawienia sie Diggera w schronisku. Faktycznie, gdyby mial kochajacego wlasciciela, to bylby juz jakis sygnal. Dosyc czasu uplynelo. Gdyby odpukac, moj pies zaginal, nie poddalabym sie, szukalabym wszedzie. Mysle, ze Monika ma wiec racje by skupic sie na szukaniu nowego domu. Smutne to wnioski, ale zdaje sie, najrozsadniejsze... -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Digger szuka dobrego czlowieka.............. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, kiedy okaze sie, czy transport jest zamiast na 99% ale na 110%? Czy Wlascicielka pozegnala sie juz z Sonia? Czy wszystko jest dograne? Skad potencjalny transportujacy ja odbierze? Dokad zawiezie? Kiedy trafi do Dolly? Strasznie sie denerwuje, taka przypadlosc wirtualnej ciotki :roll: Bede bardzo szczesliwa, gdy historia znajdzie juz swoj szczesliwy final, kiedy Sonia polaczy sie z Dolly, kiedy bedziemy mogli wszystko sledzic na biezaco, kiedy nie bedzie juz niewadomych i niedomowien........... Oby szybko, bo sie wykoncze!!! -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Sylka, czy nadal masz plany ´plakatowania´ Grunwaldu na jutro? Taki mroz, a Digger bez domu... Tak mi tych wszystkich stworkow zal.... Oby sie powiodlo. -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Poznaniacy, kto moze niech pomoze. [URL="http://www.zwierzaki.org.pl/diger.doc"] [/URL] -
Digger - czyli MAX - wyzel z poznanskiego schroniska - JUZ ADOPTOWANY
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Sylka masz pw. Hop Digger!