[quote name='basiaap']Dziewczyny, mam pytania - przepraszam, nie mogę znaleźć poprzedniego wątku Dimka.
Szukam pieska dla bardzo fajnych, naprawdę świetnych ludzi - myślą o moim Szariku, ale chyba nic z tego nie wyjdzie :-( (stawy owczarka - 3 piętro, głuchota - ludzie prowadzą aktywny tryb życia i raczej muszą spuszczać ze smyczy). W domu za pare miesiecy będzie dziecko.
Szukam psa cierpliwego, lubiacego dzieci, aktywnego, takiego, który nie ucieka, który sie pilnuje ludzi. Co z tym wyciem w domu? To wiarygodne czy takie tam gadanie? Muszę wiedzieć na pewno, nie moge ich wpuscić w maliny.
To tylko pytanie, nie chce robić nadziei - ale może ?[/quote] Anula, specjalnie dla Ciebie link do poprzedniego wątku Dimka. Trzymam kciuki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18049"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18049[/URL]