Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Ta ieodpowiedzialność ludzka mnie dobija... Koteczki w górę.
  2. Biedny Korek! A Ty Pianko :mad::mad::mad: Znów ryczę jak wół - bo weszłam na 1 stronę! Niestety po Ozziem jestem rozchwiana emocjonalnie! Gdziekolwiek nie spojrzysz - wszędzie nieszczęście i krzywda! Korek - skacz po dom!
  3. Biedny Mały - nie dajcie mu umrzeć! A czy jakiś dom tymczasowy by się dla niego nie znalazł???
  4. To nie pozostaje nic innego, jak mocno trzymać kciuki!
  5. [quote name='asik89']Wspaniała ta sunia.Miałam kupić sobie owczarka z rodowodem ale od jakiegoś czasu patrzyłam też na onki w schroniskach.Lullka czy ty jesteś wolontariuszką w Józefowie(ja jestem w Azylu pod Psim Aniołem)?Myśle,że u mnie suczce by sie spodobało.Mam dom z ogrodem i 2psy:kundelka i goldenke.Interesuje sie behawiorem oraz szkoleniem klikerowym psów i myśle,że umiałabym odpowiednio sie nią zająć powolutku oswajając ją ze wszystkim.Jej spojrzenie strasznie mnie zauroczyło :) .Pokaże ją później rodzicom.Jeśli ktoś wie coś jeszcze o tej suni to prosze o info.[/quote] Z opisu wynika, że to super pomysł!!!
  6. Jeśli przejdzie przez wszechstronne rtg i nic nie znajdziemy, to czemu nie?:razz:
  7. No to super! A jak stan funduszy? Ile jest? Ile trzeba?
  8. Powoli odpadają!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Chyle przed Toba czoła Oktawio. Trzymajcie sie, i byle tak dalej!
  10. Oby ten milosny nastrój nie przeminął. Szarik amant do wzięcia!
  11. Wow! Ale super! A te 2 dziewczynki to Twoje córki? Piekne! A Demon rownie cudowny. Oby jak najszybciej sie zaaklimatyzował. :loveu::multi::loveu:
  12. Z klami i pazurami bym sie na Ciebie rzuciła gdybyś tylko spróbowala sie coś zrobić temu Aniołowi:mad::diabloti::mad:
  13. [quote name='ata']ja tez chce, ja tez chce:evil_lol: hop!![/quote] Szarik do wzięcia! Gorący romans gwarantowany!:loveu:
  14. Oktawia sie nie zrazi... Pamiętam jak pierwszy eaz napisalam na dogo i mnie osaczono!!! Straszne uczucie. Al wytrwałam i jestem:evil_lol: Oktawia też będzie.
  15. Trzymamy kciuki za chłopaka gryzaka!
  16. Trzeba się starać!!! Czy on jest na allegro itp?
  17. No czekamy, czekamy!!! Constancja, daj żyć i sie pospiesz!!!
  18. [quote name='jnk']Ja przeżywam taki romans od ponad roku. I baaaaaaaaardzo gorąco polecam![/quote] No proszę! Więcej słów zachęty nie potrzeba po takim komentarzu:eviltong:
  19. Ależ ona się pięknie prezentuje na tym szkarłacie:loveu: Oktawio, zostań z nami!
×
×
  • Create New...