-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimek wspaniały szuka domku wspaniałego! -
[quote name='horpyna']witam.oferuje pomoc w Poznaniu(juz dzialam), a takze w Gostyniu.mam plakaty i ulotki juz.czekam na zezwolenie na wywieszanie.gdzie mam swoje dane przesłać? horpyna[/quote]horpyna, a kto Ty jesteś? Ujawnij sie. Znamy się?Zapraszam jutro pod King Cross o 12...
-
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
GoniaP replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
Podnoszę biedactwo! -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
GoniaP replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hopaj Koreczku do góry po dobry dom! -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimek, gdzie ten Twój człowiek??? -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Wyjątkowy Szarik szuka wyjątkowego DOMU!!! -
[quote name='Ela_and_Krzys']Elles, bo zaczynam mieć poczucie, że Twoja wypowiedź jest też niejako skierowana do nas - zwłaszcza po moich nocnych wypowiedziach o chyba niewłaściwym wydźwięku. Tak, jesteśmy teraz na urlopie. Był zaplanowany od dawna - musieliśmy na niego pojechać, żeby nie trafić do szpitala dla umysłowo chorych. [/quote] Elu, nie czuj się czasem osaczona lub oskarżana o cokolwiek. A co do urlopu, to Wam należał się jak nikomu innemu. Wypoczywaj i nie przejmuj się. A że depresja nas czasem dopada, to sobie klepiemy, żeby poczuć się choć trochę lepiej. Buziaki i wielkie dzięki i brawa dla Ciebie i Krzyśka.
-
Poznań otrzymał plakaty!!!!!!!!!!!!!!! Nie otrzymałam Ja - upoważnienia od Emira:-( Mam pytanie, czy jest jakiś inny, nowy tekst ulotki informacyjnej???? Jeśli tak, to gdzie jest link??? Pogubiwszy się troszku w tym bałaganie postów:roll:
-
[quote name='Ela_and_Krzys'] A tak poważnie to myślę, że dzięki Ozziemu wszyscy zdobędziemy wiele cennych doświadczeń - i może w przyszłości będziemy działać jeszcze skuteczniej (byle jak najmniej takich sytuacji było, w których działać będziemy musieli...)[/quote] Biedny Ozzy musiał zginąć śmiercią męczeńską byśmy zdobyli cenne doświadczenia... Nie uważacie, że to absurd? Krew mnie zalewa!!!! Cierpię na bezsilność mieszaną z porywaniem się z motyką na Słońce!!!! Nie słyszycie tego ale krzyczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko co robimy to ZA MAŁO! [B]Tylu ludzi deklarowało pomoc, a gdzie ręce do pracy????[/B] Jesteśmy garstką, ba - garsteczką kropli w oceanie absurdu i znieczulicy! Z motykami zabieramy się na podbój ludzkiej nieświadomości. Najgorsze jest to, że gdzie sie nie spojrzy, tam bezmiar smutku, ludzkiego i zwierzęcego nieszczęścia powodowanego tym, że [B]my LUDZIE, nie bierzemy w ogóle odpowiedzialności za życie[/B], w tym za to OSWOJONE! Ja mam w sobie siłę by walczyć, ale czuję się odosobniona, zmutowana inaczej! Brakuje mi wsparcia, mam uczucie walenia w mur bez rezultatu. Zrobimy co będziemy mogli. Mam też nadzieję, że właśnie tam, na miejscu ZBRODNI, każdy dostępny słup, każda witryna, każdy zaułek będzie krzyczał o mordzie na bezbronntm zwierzęciu, po to, by sprawiedliwości stało się zadość. Zmiana prawa potrwa, śledztwo, presja medialna, zasądzona kara to jedno, ale niech publiczne wyobcowanie stanie się rzeczywistością i najsurowszą karą. Za to trzymam kciuki, za to by nie było miejsca w Polsce, które nie usłyszałoby o tej sprawie, za to by ludzie przewidzieli na oczy, by już nigdy nie przeszli obojętnie wobec krzywdy: człowieczej i zwierzęcej. Niech stanie się CUD! Walczmy proszę! Niech to ogónopolskie poruszenie nie pójdzie na marne, niech emocje tak szybko nie opadną - działajmy, proszę!
-
Co ja mogę... Tylko :placz::calus::calus::calus::calus::calus::multi:
-
Wartoby nawiązać z nimi kontakt i ew. współpracę. Serce się kraja. Jakakolwiek pomoc, to zawsze jednak pomoc....
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimek marnuje się w schronie, a domku z dziećmi brak:-( -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Paulina, jesteś Aniołem. I ja za Ciebie i Twoje całe stado mocno trzymam kciuki. No i niech Szarik wreszcie znajdzie nowy, dobry dom! (No chyba lepszego niż Twój to nie znajdzie:shake:) -
Proponuję by każdy koordynator, który jeszcze nie załatwił zgody MPK na umieszczenie plakatów w tramwajach, autobusach i na przystankach, wysłał takie pismo (odpowiednio je edytując) do dyrektorów poszczególnych oddziałów (pismo skonsultowane z Emir) " Szanowny Panie, Działając z upoważnienia Prezesa Fundacji Emir ( [URL]http://republika.pl/fundacjaemir/[/URL] ) zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem: [B] „Stop Okrucieństwu wobec Zwierząt”,[/B] która rozpocznie się w piątek 15 września na terenie całego kraju. Impulsem do zakrojonego na tak szeroką skalę działania stała się okrutna śmierć Ozzy’ego, dziewięcioletniego Golden Retrievera , który zginął w męczarniach i bólu zakatowany przez człowieka. Akcja ta ma na celu nie tylko napiętnowanie takich czynów lecz także zmuszenie społeczeństwa i naszych władz do zwrócenia uwagi na sytuację bezdomnych zwierząt w Polsce. O całej sprawie można przeczytać tu : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=100[/URL] Reasumując, chcielibyśmy prosić Państwa o [B]nieodpłatne umieszczenie plakatów w nośnikach reklamowych[/B] znajdujących się w tramwajach i autobusach (po rozmowie z Panią Kempiak taka możliwość istnieje począwszy od poniedziałku 18 września), jak również na biało-żółtych barierkach przy przystankach. Nie możemy zaofiarować wiele w zamian za pomoc w tym szczytnym celu, ale w razie przychylnej odpowiedzi na naszą prośbę, możemy zaproponować Państwu umieszczenie Państwa LOGO jako sponsora przez rok na stronie Fundacji Emir, odpis 1% od podatku, lub 6% od dochodu rocznego i mnóstwo informacji w sieci internetowej, że Wasza firma pomogła w naszej akcji. Jeśli zechcecie Państwo się również przyłączyć w jakikolwiek inny sposób do akcji będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Licząc na Państwa przychylność pozostajemy z poważaniem, Z upoważnienia ......................... Fundacja Emir [B]Telefon kontaktowy: ............................. ". [/B]Niestety nośniki reklamowe MPK mają format A3 w pionie i poziomie. Moj kolega spróbuje przekonwertować istniejące pliki na te formaty, i wstawię na forum. Jednak każdy zainteresowany będzie je musial wydrukować na własny koszt lub poszukać indywidualnie sponsorów.
-
[quote name='alishia2712'] Ale jak narazie w Poznaniu sie nie mowi o tej sprawie...i nie dziala...A chciala bym..[/quote]Nie zgadzam się z Tobą:mad: Zapraszam na spotkanie dziś, tj. 11.09. na Starym Rynku przy ksiegarni Arsenał o godzinie 18. Mój tel: 0661-955-880.
-
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Aniu, Paulino, nie jesteście same! Myślę o Was i Szariku, i zaklinam los by wszystkie kłopoty Was opuściły, i żeby Szarik znalazł cudowny dom. Ściskam was dzielne dziewczyny! -
Skrzywdzony, przerażony goldenowaty psiak...Blanka ma dom u AnkaRa !!!
GoniaP replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Maleńką Goldenowatą suńkę:-( Prosimy o zjęcia. -
[quote name='latina']Ja jestem w trakcie organizowania grupy w Poznaniu, na razie mam 4 osoby, podejrzewam że będzie ich więcej, bo od większości dopiero czekam na odzew. W razie czego proszę pisać na priv albo gg: 3372010 :)[/quote] To w takim razie przyłączcie się do nas, my też już mamy sporą grupę.
-
[B]Pytanie do CENTRUM DOWODZENIA...[/B] Co z pozwoleniami na rozwieszanie plakatów, o które trzeba się ubiegać w UM? Jeśli ich nie uzyskamy, to zostaniemy zlinczowani...
-
Nie przebiję się przez cały wątek, ale mam pytanie, czy ulotka będzie zawiera;a tylko tekst, czy też zdjęcia? Czy istnieje link do ostatecznej wersji?
-
GoniaP; tel podam na PW Obecnie próbuję zorganizować ekipę - jeśli zostanę sama - niewiele pomogę...
-
W Super Ekspresie pojawiło się kilka artykułów. Czy ktoś je zeskanował? Czy inne media oprócz GW coś o Ozzym pisały?
-
Oto PON w potrzebie: [B][img]http://upload.miau.pl/2/1982.jpg[/img][/B]
-
Obszerny artykuł ukazał się dziś w Gazecie Wrocławskiej - wyd. legnickie, str1 i 4. [url]http://www.e.gazeta.wroc.pl/start.php?kalendarzRok=2006&kalendarzMiesiac=09&kalendarzDzien=01&mutacja=3[/url]