-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='JustynaT']W sobotę też jadę do Chudego. Już nie mogę się doczekać. Na dniach powinnam mieć kasę. Więc kupię te leki i w sobotę mu zawiozę. Chcę też dodatkowo kupić jakies witaminy, żeby sierść była ładniejsza. Bardzo się cieszę, że czuje się coraz lepiej. Dziś wyślę faktury do Emir, cześniej nie miałam jak.[/quote] Justyna, może napisz nazwy leków i skołujemy je wcześniej. Powinien dostawać je bez przerwy...
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Swoją drogą to niezłe imię ciotka Monika wymyśliła - Józinek - hmmm:roll::roll::cool1: Rozumiem Jose (z hiszpańska) Joseph (z angielska) i inne "mocne" imiona, ale Józinek kojarzy się z chuderlakiem i niedojdą;) A toć to przecież z niego wyrośnie wielki chłop, a tu ciotka u progu życia go tak unieszczęśliwia:p Ty Józinek poczekaj aż przyjdziesz na kwarantannę do mnie, na wstępie Cię przechrzczę jak na chłopa przystało. A, no i rozprawimy się z grubą Fantą (zaraz pójdzie na dietę razem z moim TZ'tem:diabloti:) i pokażemy wszystkim kto tu rządzi:diabloti: -
[quote name='zuziaM'] Rany powoli sie goja ( [U]chociaz p. Ania nie ma zadnych lekow i prosi o dostarczenie ich przez [B]Justyne[/B] - ponoc tak sie umawialyscie[/U] ). [/quote] Małgosiu, Justyna nie miała pieniędzy na wykup leków... Czeka na wypłatę, wtedy kupi i dowiezie. Ale skoro są pieniądze na AFN i u Emir, to może skontaktuj sie z Justyną lub poprzednim wetem i jakoś skołujcie te leki szybciej. Ja jestem za daleko:shake:
-
Warto byłoby wstawic ją na Allegro. Kto ma konto??? W razie zainteresowania, trzeba bardzo wnikliwie przypatrzeć się potencjalnym domom, bo jak wiecie, nie każdy w przypadku tak pięknego psa, bedzie miał krystalicznie czyste intencje. A o umowie adopcyjnej już nie wspomnę. Może warto byłoby żeby potencjalną adopcję poprowadziła doświadczona fundacja z Waszych okolic, by uniknąć błędów. Sunia jest przepiękna i zasługuje na najlepszy z domów.
-
Czy są już jakieś konkretne spostrzeżenia lekarskie?
-
A czy sunia ma ogłoszenia w necie?
-
[quote name='zuziaM']Nie wiem do kogo z AFN sie z tym zwrocic .......:oops: . [/quote] Napisz do Tweety albo Greenevil, one Cię poinformują.
-
[quote name='zuziaM']Hej. Poniewaz to ja bede sie rozliczala za psiaki w hoteliku - pozwolilam sobie zrobic podsumowanie. Mamy . 130,- zl na koncie EMIRA ( Seaside + Przyjaciel koni ) 200,- zl na koncie AFN ( Patia ) ???, - zl na koncie ??? ( Lavinia ) Jade do hoteliku dzisiaj lub w srode, wiec zaplace za Chudzine ze swoich pieniazkow za dwa tygodnie, a potem sie jakos postaramy rozliczyc. [/quote] Gosiu, Lavinia z tego co mi wiadomo wpłaciła 100zł, więc powinno być w sumie 430zł dostępnych środków. Emir zobowiązała się pokryć koszty weterynarza, więc z Jej konta środki powinny pójść do Justyny. Reszta do Waszej dyspozycji. Ja wpłacę na Chudego na początku listopada, w tej chwili konto charytatywne wyczerpane. Proszę zróbcie nowe fotki Chudemu i pamiętajcie o tych ogłoszeniach w prasie. Z niecierpliwością czekamy na nowe relacje o psinie.
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Monik, a może rzeczywiście skołować te leki które dotychczas dostawał i mu je podać? Mogę zaangażować TZ'ta by je przywiózł... -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Czyżbyśmy za wcześnie się wszyscy cieszyli? Jeden z Maluchów wymiotuje i ma brzydkie, śmierdzące qpy:-( Przecież dostały surowicę - powinna je chronić:mad::placz::mad: Maluchy, nie róbcie nam numerów! Walczcie, to jedyne co musicie zrobić - walczyć i przeżyć!!! Proszę. -
Wiadomośc od Justyny: Nasz Chudy jest już w nowym domu tymczasowym. Dostał swój wlasny pokój z łóżkiem i fotelem - brakuje mu tylko telewizora:evil_lol: Jest pod opieką bardzo miłej Pani, która troskliwie będzie się nim opiekować, podkarmiać, leczyć ciało i psyche oraz wyprowadzać na spacery:loveu: Justynie było przykro oddawać Chudego. Gdyby nie sytuacja w jakiej się znajduje, zatrzymałaby go dla siebie bo to cudowny i mądry pies, który mimo wyrządzonych mu krzywd nadal ma wiarę w człowieka. Chudy kuruj się, a my szukamy dla Ciebie wymarzonego domu;)
-
[quote name='Patia']Ja mogę wystawić na Allegro , tylko jaki podać numer tel. kontaktowy ?[/quote] Justyna zgodziła się by Jej numer podać w ogłoszeniu na Allegro. Zapewne poda Ci na pw. i możesz działać. Dziękujemy.
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Ojej ojej, czuję jak gorączka mi się nasila z tęsknoty za Boberkami:loveu:;):evil_lol: -
[quote name='Czarodziejka']GoniuP - oficjalnie piszę - jest tymczas dla Rexa. U mnie. Wow! Czarodziejka, to super:multi: Wreszcie będziesz miała ONka dla TZ'ta:evil_lol: No to jeśli jest tymczas i są pieniądze naleczenie, to kiedy Rex wychodzi??? W czym problem?
-
Dziewczyny, muszę się wtrącić... Wydaje mi się, że w tym wątku jest zbyt dużo gadania, a zbyt mało działania. Proszę uspokujcie się, bo bicie piany psu nie pomoże, a tu trzeba natychmiastowych decyzji. Są pieniądze uzbierane, tak? Ile? Tymczasu nie ma, ale za to jest hotel, tak? Czy ten hotel stosowałby sie do zaleceń lekarskich? Moim skromnym zdaniem należy psa wyciągnąć ze schronu natychmiast i zdiagnozować. Potem leczyć i w międzyczasie rozglądać się za domem stałym, używając wszelkich możliwych sposobów: allegro, prasa, radio, inne portale w necie, plakaty itp. Tylko ta droga wydaje się mieć szanse doprowadzić tego biedaka do domu na zawsze.
-
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']No wiesz co Gonia... nasze tajemnice tu zdadzać... :mad: To było poiwedziane w sekrecie... :roll: I Szarik obiecał ze się to więcej nie powtórzy :p[/quote] Ojej, przepraszam, taka papla ze mnie:oops: No ale muszę światu napisać, bo skoro psa głodzisz, to tak to się potem kończy:p Nie szukaj więc tu pocieszenia, tylko nakarm brzuszek Szariczka, a rzeczywiście więcej już się takie zachowanie nie powtórzy;) Szarik szuka domu pełnego parówek:eviltong: -
Wielki misiowaty Miś szuka domu.
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Boberki sio z 13 strony, no już:mad: -
[quote name='Patia']Ja mogę wystawić na Allegro , tylko jaki podać numer tel. kontaktowy ?[/quote] Myślę, że trzeba byłoby zaczekać na Justynę i zapytać, czy można podać Jej numer - jest najbliżej i zna psa. Justyno, możemy?
-
Chudy jutro jedzie do hoteliku z Justyną. Justyna odetchnęła, bo mało, że jej suka źle reaguje na Chudego i cudem udało się uniknąć bójki, to jeszcze właścicielka mieszkania zobaczyla i poczuła Chudego, i dała ultimatum, że pies ma do jutra zniknąć, albo mają się wyprowadzić wszyscy, bo ona tolerować tego nie będzie. Najważniejsze, że udało się wyrwać Chudego ze schroniska na czas...I że jest bezpieczny. Ale wszyscy chyba są świadomi tego, że sytuacja ta trwać wiecznie nie może. Poprostu kupiliśmy trochę więcej czasu temu biedakowi. Z relacji Justyny wynika, że to bezproblemowy kochany pies, który tylko bardzo broni dostępu do miski innym zwierzętom. Na spcerach nie ma z nim problemów wcale. Jest bardzo spragniony atencji czlowieka... Trzeba więc go podleczyć, i jak najszybciej znaleźć docelowy dom. Po odkarmieniu, kiedy te okropne, śączące sie rany sie zasklepią i odrośnie sierść, kiedy wyraz bólu zniknie z jego oczu, będzie prezentowal się rewelacyjnie. To piękny pies, który przeszedłszy taki koszmar, zasługuje na dobry dom. W związku z powyższym mam pytanie, czy ktoś wystawił Chudego na allegro? Czy ktoś mógłby mi podać namiary na lokalne gazety lub mógłby sie zająć tym sam? Rozglądajcie się proszę pilnie za domem stałym dla biedka. Bo fizyczne rany się zagoją, ale tu jescze trzeba zadbać o psyche:-(
-
Chudy się przypomina i bardzo prosi o pomoc. Uniknął śmierci w schronie, pomóżmy mu przeżyć teraz, znajdźmy dla niego dom, gdzie będzie bezpieczny i najedzony i otoczony miłością, której pewnie nigdy nie zaznał, juz do końca swoich dni.
-
Gerda szuka odpowiedzialnego opiekuna, który pozwoli jej odzyskać wiarę w czlowieka i ktory da jej już tylko wiele milości do końca jej dni!!!
-
A czy Miś jest na Allegro? A dałyście ogloszenia w lokalnej prasie? Może ktos go rozpozna, może ktoś przygarnie w ten sposób?
-
Dziadzio z Jeleniej szansa na zycie przyszla za pozno [*]
GoniaP replied to daisy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jakis koszmar:angryy: Dziaduniowi i suni juz nie pomożemy, ale błagam Was zajrzyjcie do wątku Chudego: http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32400&page=16 Jemu też grozi uśpienie z powodu braku domu:placz: Wyciągneliśmy go, zdążył, ale teraz nie ma co z nim zrobić. Musi opuścić DT natychmiast!!!