Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='GoniaP']I nie wiem jak, ale znalazły sposób by się z niego wydostać - już 3 raz:mad: Właśnie podoklejalam dziury i potencjalne dziury, zgasiłam światło i mam szczerą nadzieję, że jednak będą już spały do rana:diabloti: Trzymajcie kciuki.[/quote] To były płonne nadzieje... Bobry wstrętne i tak wylazły i pół nocy harcowały... Pobudkę z jakiego takiego letragu sennego zafundowały mi o 6.30:mad: Dostały chrupki, które pożarły w 3 sekundy, potem było siuu, qooo i bieganina... Teraz usnęły:roll: Nie podobają mi się i luźne qooo:shake:
  2. Ze świeczką szukać takiego psa, który Pańci broni nawet przed ..... myszkami:loveu: Szarik górą. Szarik is the best!!!
  3. [quote name='PaulinaT']Hihiii niedoceniłas pomysławości małych istotek w wydostawaniu się poza teren wyznaczony :evil_lol:[/quote] Mało powiedziane.... Zapamiętałam je jako nieporadne dzieciaczki, które ledwo jedzą.... A tu Monik przyniosła mi Gremliny co warczą, wynajdują dziury, robią kałuże siuu, włażą w miskę wody, biegają z szybkością błyskawicy, rwą włosy z głowy (dosłownie) drapią dekolt (Ciotki zapraszam w golfach - opłaci się) i dobierają się do mebli:mad: Prawdziwy żywioł z nich - przeeeeeeeeeeeeeeeeeekochany. Komu Józinka albo Jacka??? Utemperują się - przyrzekam:p
  4. No to ja opowiem kontra historię. Mój TZ był w Ikei i tak się rozochocił w zakupach, że i Jogurtowi kupił wielkiego.... myszoszczura (yekh) Myszoszczur wzbudził w Jogurcie obrzydzenie i pobawiwszy się chwilę go olał, zostawiwszy w pobliżu Bobolowego posłania. Bobolowi towarzystwo myszoszczyra się bardzo nie podobało. Został obwarczany, ostrożnie obwąchany, zaraz wytarmoszony, a przy 1 sposobności zakopany w ogrodzie (tzn w moim trawniku:mad:) potem wytargany na powierzchnię i sponiewierany. Generalnie myszoszczur jest martwy;) Jaki z tego morał? Porządne psy gryzoni nie tolerują. Szarik górą!!! Dobry pies (Goga nie bij:p)
  5. Śpiochami są tylko z pozoru... Hmmm, bo jak się wejdzie do pokoju, to już hop siup na równe nogi.:evil_lol: Maluchy zjadły ostatni dziś posiłek, tzn. kurczaka z platkami ryżowymi, potem było mnóstwo siuuu i qooo (mogłyby być ładniejsze:roll:), szaleństwo, a teraz się rozłożyły na mięciutkich poduchach, kocykach i legowisku i znów.....śpią:loveu: Bardzo im się nie podoba mój wynalazek - tzn. kojec. A kojec został zrobiony z .... łóżka (tak rozkręconego, że została rama) i kartonów.... Znacznie bardziej preferują wszystko co poza....I nie wiem jak, ale znalazły sposób by się z niego wydostać - już 3 raz:mad: Właśnie podoklejalam dziury i potencjalne dziury, zgasiłam światło i mam szczerą nadzieję, że jednak będą już spały do rana:diabloti: Trzymajcie kciuki.
  6. Jest mi tak strasznie przykro, kolejna bezsensowna śmierć w cierpieniu zgotowanym przez ludzi... Korek biegaj i bądź szczęśliwy ['] Pianka, trzymaj się.
  7. Bo Brązowa1 nie może uwierzyć w to, że cuda się zdarzają!!!:loveu::multi:;)
  8. Maluszki śpią, a ja w tym czasie gotuję im kurczaczka z płatkami ryżowymi... Gdybyście widzieli JAK śpią...:loveu: Cudowne, kochane, małe, rozrabiające, słodkie psie istotki:loveu:
  9. Nie wiem czy to Zosia, czy Michu, czy ich wspólne fluidy, ale wątek calusienki czas na 1 stronie!!! Jak myślicie, dlaczego?:loveu:
  10. Zosiu, łezka kręci mi się w oku jak to sobie wszystko wyobrażam:loveu: Proszę pisz i nie przestawaj, bo po pierwsze masz talent, a po drugie dodajesz sił tym, którzy wszędzie wokół widzą nieszczęście psie i kocie, i którym czasami brakuje sił na walkę z morzem beznadziei. Niech Wam będzie razem dobrze przez długie lata, a o to że pójdziesz do Nieba, ani przez chwilę nie wątpię:Rose:
  11. Są, są..........................są zupełnie jak szarańcza:crazyeye: Ale są..........................są przesłodkie:loveu:
  12. Jejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! Jeszcze tylko godzina i 45 min a szarańcza zaleje mój dom:-o:-o:-o
  13. Cwana z Ciebie Zosiu Bestia;):evil_lol::lol:
  14. Łomatko, no jajo zniosę!!! Jak Michu zareagował na resztę inwentarza? A Inwentarz na Micha???
  15. Zośka, no zlituj się!! Piszże!
  16. Jaki jest? Co robi? Fajny? Całuśny???
  17. I co ?? I co???:multi::eviltong::multi:
  18. [quote name='gallegro']Myślę, że o tak oczywistych rzeczach, weci z Psiego Losu wiedzą ;). [/quote] No tak, już sobie dałam po łapach za tą nadgorliwość matki kwoki (prawie karmiącej - szczeniaki oczywiście);):evil_lol:
  19. Sułtan, pod warunkiem, że będzie wiódł wkrótce życie Sułtana:evil_lol:
  20. A czy maluchy są już na tyle duże by zostać zaszczepione? Bo jeśli nie, to bez siary będą podatne na infekcje, nawet jeśli będą dobrze karmione.... Czy dostają już stałe jedzenie, czy nadal ssą?
  21. Maluchy, Wasz pokój jest już prawie gotowy :loveu: Będziecie pod kontrolą :razz:
  22. A ja wszystkim tym, którzy dają teraz złote rady proponuję, by następnym razem zrobili wszystko dobrze, składnie i bez zarzutu;)
  23. Łomatko, parę godzin nie było mnie na forum, a tu taaaaaaaaaaaaakie super wieści:multi::multi::multi: Jestem przekonana, że taka Pańcia jak Zosia nawet się Miśkowi w snach nie śniła:loveu: Zosiu jesteś przekochana - gratuluję!!!
  24. Czy jesteście w stanie wyciągnąć konsekwencje prawne wobec "właściciela" tej bidulki?:angryy: Co zamierzacie?
×
×
  • Create New...