-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']I nie wiem jak, ale znalazły sposób by się z niego wydostać - już 3 raz:mad: Właśnie podoklejalam dziury i potencjalne dziury, zgasiłam światło i mam szczerą nadzieję, że jednak będą już spały do rana:diabloti: Trzymajcie kciuki.[/quote] To były płonne nadzieje... Bobry wstrętne i tak wylazły i pół nocy harcowały... Pobudkę z jakiego takiego letragu sennego zafundowały mi o 6.30:mad: Dostały chrupki, które pożarły w 3 sekundy, potem było siuu, qooo i bieganina... Teraz usnęły:roll: Nie podobają mi się i luźne qooo:shake: -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Ze świeczką szukać takiego psa, który Pańci broni nawet przed ..... myszkami:loveu: Szarik górą. Szarik is the best!!! -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Hihiii niedoceniłas pomysławości małych istotek w wydostawaniu się poza teren wyznaczony :evil_lol:[/quote] Mało powiedziane.... Zapamiętałam je jako nieporadne dzieciaczki, które ledwo jedzą.... A tu Monik przyniosła mi Gremliny co warczą, wynajdują dziury, robią kałuże siuu, włażą w miskę wody, biegają z szybkością błyskawicy, rwą włosy z głowy (dosłownie) drapią dekolt (Ciotki zapraszam w golfach - opłaci się) i dobierają się do mebli:mad: Prawdziwy żywioł z nich - przeeeeeeeeeeeeeeeeeekochany. Komu Józinka albo Jacka??? Utemperują się - przyrzekam:p -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
No to ja opowiem kontra historię. Mój TZ był w Ikei i tak się rozochocił w zakupach, że i Jogurtowi kupił wielkiego.... myszoszczura (yekh) Myszoszczur wzbudził w Jogurcie obrzydzenie i pobawiwszy się chwilę go olał, zostawiwszy w pobliżu Bobolowego posłania. Bobolowi towarzystwo myszoszczyra się bardzo nie podobało. Został obwarczany, ostrożnie obwąchany, zaraz wytarmoszony, a przy 1 sposobności zakopany w ogrodzie (tzn w moim trawniku:mad:) potem wytargany na powierzchnię i sponiewierany. Generalnie myszoszczur jest martwy;) Jaki z tego morał? Porządne psy gryzoni nie tolerują. Szarik górą!!! Dobry pies (Goga nie bij:p) -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Śpiochami są tylko z pozoru... Hmmm, bo jak się wejdzie do pokoju, to już hop siup na równe nogi.:evil_lol: Maluchy zjadły ostatni dziś posiłek, tzn. kurczaka z platkami ryżowymi, potem było mnóstwo siuuu i qooo (mogłyby być ładniejsze:roll:), szaleństwo, a teraz się rozłożyły na mięciutkich poduchach, kocykach i legowisku i znów.....śpią:loveu: Bardzo im się nie podoba mój wynalazek - tzn. kojec. A kojec został zrobiony z .... łóżka (tak rozkręconego, że została rama) i kartonów.... Znacznie bardziej preferują wszystko co poza....I nie wiem jak, ale znalazły sposób by się z niego wydostać - już 3 raz:mad: Właśnie podoklejalam dziury i potencjalne dziury, zgasiłam światło i mam szczerą nadzieję, że jednak będą już spały do rana:diabloti: Trzymajcie kciuki. -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
GoniaP replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest mi tak strasznie przykro, kolejna bezsensowna śmierć w cierpieniu zgotowanym przez ludzi... Korek biegaj i bądź szczęśliwy ['] Pianka, trzymaj się. -
Bo Brązowa1 nie może uwierzyć w to, że cuda się zdarzają!!!:loveu::multi:;)
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Maluszki śpią, a ja w tym czasie gotuję im kurczaczka z płatkami ryżowymi... Gdybyście widzieli JAK śpią...:loveu: Cudowne, kochane, małe, rozrabiające, słodkie psie istotki:loveu: -
Nie wiem czy to Zosia, czy Michu, czy ich wspólne fluidy, ale wątek calusienki czas na 1 stronie!!! Jak myślicie, dlaczego?:loveu:
-
Zosiu, łezka kręci mi się w oku jak to sobie wszystko wyobrażam:loveu: Proszę pisz i nie przestawaj, bo po pierwsze masz talent, a po drugie dodajesz sił tym, którzy wszędzie wokół widzą nieszczęście psie i kocie, i którym czasami brakuje sił na walkę z morzem beznadziei. Niech Wam będzie razem dobrze przez długie lata, a o to że pójdziesz do Nieba, ani przez chwilę nie wątpię:Rose:
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Są, są..........................są zupełnie jak szarańcza:crazyeye: Ale są..........................są przesłodkie:loveu: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Jejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! Jeszcze tylko godzina i 45 min a szarańcza zaleje mój dom:-o:-o:-o -
Cwana z Ciebie Zosiu Bestia;):evil_lol::lol:
-
Łomatko, no jajo zniosę!!! Jak Michu zareagował na resztę inwentarza? A Inwentarz na Micha???
-
Zośka, no zlituj się!! Piszże!
-
Jaki jest? Co robi? Fajny? Całuśny???
-
I co ?? I co???:multi::eviltong::multi:
-
Sułtan, pod warunkiem, że będzie wiódł wkrótce życie Sułtana:evil_lol:
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Maluchy, Wasz pokój jest już prawie gotowy :loveu: Będziecie pod kontrolą :razz: -
A ja wszystkim tym, którzy dają teraz złote rady proponuję, by następnym razem zrobili wszystko dobrze, składnie i bez zarzutu;)
-
Łomatko, parę godzin nie było mnie na forum, a tu taaaaaaaaaaaaakie super wieści:multi::multi::multi: Jestem przekonana, że taka Pańcia jak Zosia nawet się Miśkowi w snach nie śniła:loveu: Zosiu jesteś przekochana - gratuluję!!!
-
A jak się ma czuć ŁYSY PIES? - czuje się super - Konga zostaje w DT!!!
GoniaP replied to rebellia's topic in Już w nowym domu
Czy jesteście w stanie wyciągnąć konsekwencje prawne wobec "właściciela" tej bidulki?:angryy: Co zamierzacie? -
A jak się ma czuć ŁYSY PIES? - czuje się super - Konga zostaje w DT!!!
GoniaP replied to rebellia's topic in Już w nowym domu
No i co to za choroba ją dręczy???