Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='agusiazet']A czy Jeżynka wraca do schronu, czy ma jakiś tymczas? Domku trzeba szukać, bo to sunia specjalnej troski i super domek konieczny!!![/quote] Jeżynka do schronu wrócić nie może :shake: Będzie miała tymczas u Pani Krystyny, która w środę będzie poznawać tajniki psiego masażu ;)
  2. [quote name='agusiazet']Już w dwóch aukcjach Jezynkowych licytują!!! Postaram się w następnym czasie wystawić następną!!![/quote] Dziękujemy Agusiu!!! A za Jeżynkę trzymamy kciuki! W sumie, to może już by trzeba zacząć jej jakiegoś wyjątkowego domu szukać.... Co Wy na to?
  3. [quote name='doddy'] Moniko, skoro Wasza Fundacja może opłacać sunię to możemy ją zabrać do Kliniki na sggw a później do hotelu. Tylko musielibyście za wszystko płacić bo nas już na nic nie stać. :shake:[/quote] A ja zadam pytanie, co stałoby się z sunia po leczeniu?
  4. [quote name='MonikaP']Dziękuję, Karolino :-). Wobec tego jak tylko zacznę jako tako funkcjonować i "odgrypię" swój dom, rusza akcja "Bona" :cool3: .[/quote] Nie uważasz Moniko, że znalazłyśmy bardzo profesjonalny DT???????????????????? :eviltong::multi::razz: Fiu Fiu!!!:evil_lol:
  5. [quote name='escalade74']Dlaczego nie dyskutować, uważam, że teraz jest pole do dyskusji. Mamy Panią Weterynarz na forum, więc proponuje rozpocząć merytoryczną dyskusje. Herb Fundacji z całym szacunkiem dla Was Panie nie upoważnia Was do zwracania komuś uwagi i traktowania kogoś z góry. Uważam, że wszyscy wykonaliśmy dobrą robotę, a Wasze dygresje po czasie na temat tego czy ktoś cos zrobił źle są bezsasadne. Wg tego co mówicie należałoby piętnować każde wyjście chorego psa na siku czy kupę w obrębie każdej lecznicy, także zachęcam fundacje do działań. Flagi i pod lecznice, bo widzę, że to jest główny problem. Ja nie zamierzam dyskutować o tym co się już stało złego, bo to się nie odstanie, mam naprawde szereg innych problemów... A czy Gonia mówiła o szczepionce czy nie..dzisiaj nie ma to znaczenia!!! Mogła nawet mówić o uzdrowicielu - bioenergoterapeucie i tak lekarze zrobiliby wszystko żeby ratować Malucha i chwała Im za to. Z weterynarzami jest jak z lekarzami ludzi, więc dysputy moznaby prowadzić długie... Ponawiam prośbę o nieujadanie, nie wracanie do przeszłości i nie zwracanie uwagi komuś kto chce dobrze... Pozdrawiam[/quote] Tak jest Mikołaju. Wszystko zrozumiałam, nie musisz już nic więcej dodawać. Również surowicę sama z kliniki odbiorę, a wybierając się tam, nie zapomnę zabrać flagi a nawet dwóch :lol: Pisząc co pisałam, miałam nadzieję, że zrobicie z moich słów użytek na przyszłość, bo mam nadzieję, że na pomocy psiakom z lasu nie zakończycie swoich działań. Ale skoro opowiadam brednie, a do tego jestem arogancka i obrażam innych, to pakuję manatki i zabieram się stąd na dobre by wyładować energię i chęć pomocy tam, gdzie mnie potrzebują. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, a Kluskowi i wszystkim Kluskom, życzę dlugiego, szczęśliwego życia.
  6. Ależ się cieszę:multi: Może zatem mój chytry plan pomoże innej biedzie.
  7. Aha, i jeszcze chciałam dodać, że cały czas dostaje kroplówki, a oprócz tego je wszystko co mu pod nos podsuną!!! A w środę powinniśmy poznać dotychczasowe koszty leczenia........
  8. Rozmawiałam z Emir... Wygląda na to, że Dudi wraca do świata żywych i bardziej przyjaźnie nastawionych do człowieka :lol:Może potwierdzi się nasze przypuszczenie, że kąsał z bólu. W każdym razie, Emir jest bardziej optymistycznie nastawiona do sprawy:multi:
  9. Ja nie mam pomysłu na tymczas:placz: Ale musimy jakiś znaleźć i tę sunię wyciągnąć. Ona bardzo cierpi...
  10. Dostałam wyniki od Oleny, i dziś je skonsultuję z lekarzem. Zobaczymy co powie.
  11. Trzeba skontaktować się z saksaną. Ona kiedyś deklarowała chęć pomocy w przewozie psiaków. Czy ktoś ma do niej namiary? Ja posiałam...
  12. Do Jeżynki przychodzi rehabilitant, i masuje jej regularnie operowaną nóżkę. Być może w środę Jeżynka będzie mogła wyjść ze szpitala... No ale za miesiąc amputacja. Biedna mała Jeżynka:placz:
  13. A czy on ma jakieś imię???? Mam chytry plan.... Z kim kontaktować się w sprawie psiaka?
  14. Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:multi::multi::multi::loveu::multi::multi::multi:
  15. [quote name='MonikaP']Ależ ja jestem Twoim nickiem zachwycona :lol: ![/quote] No chyba Monik nie tylko nickiem :evil_lol::mad::razz:
  16. [quote name='Hala']oczywiście Monita. Kłotnie stop... :) Pies najważniejszy. Wszystko co robimy, to dla dobra psa... Jednak jak pewne osoby chcą mądrości prawić, to na innym watku..gdzie z resztą też nie są najmilej widziane. Ja tu chcę z wieloma osobami szczęscia i zdrowia psa, dlatego proszę o pomoc. Naprawdę, zalezy nam na tym psiaku... Więc jesli ktoś może, to serdecznie prosimy o wsparcie. Każda pomoc potrzebna. Chodzi nam tu zarówno o informacje o psie, jak i o transport. I bardzo proszę nie wszczynać kłotni na tym wątku... Bo zwrócę się do admina o usuwanie postów zaśmiecajacych i nic nie wnoszących w sprawie dobra psa.[/quote] Nikt inny nie wszczyna kłótni, tylko ty Halu....... :-(
  17. [quote name='Hala']I masz Monika wreszcie rację,,,nie wypowiadaj się. Po prostu milcz... To Ci świetnie wychodzi. :cool3:[/quote] Mocno przesadzasz Hala :angryy:
  18. No, to gdzie ten transport Łódź - Poznań?
  19. [quote name='bumerang']Jaka Agatka jest w stosunku do psow samcow? mieszkam w Poznaniu, mogłabym Agatce dać tymczasowy domek![/quote] No witaj Bumerang, dawno Cię na dogo nie widziałam!!! Świetnie, jeżeli mogłabyś dać Agatce dt. Może możnaby ją tu zabrać już? Po co ma siedzieć w schronie? Paszport przecież możemy załatwić tu, na miejscu!
  20. Halo, Halo!!! To ja proponuję cały szereg :eviltong: Będzie i wilk syty, i owca cała :p A psiaki liczne będą w raju:diabloti: No i miejsce dla Alfy i Zuzy wyprowadzaczki się znajdzie... A co!! Zbieramy????:evil_lol:
  21. [quote name='Puchatek']To Agatka transport ma Czipa też więc wszystko gra Jeszcze tylko formalności Paszportowe dla śliczności I już w podróż ruszyć może Tam gdzie pewnie ktoś pomoże Domek znaleźć naszej biedzie Która domku szukać jedzie[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Puchatku, super!!!!!!!!!!!!!! A kto ma do pożyczenia kontener przewozowy dla Agatki, jeśli nie umiałaby jeździć samochodem????
  22. [quote name='YBOT']o Boze, taka sliczna laleczka.....PANIENECZKA PIEKNAjak czytalam to lzy mi sie laly....i jeszcze ciut sie leja....a ja sie splukalam z duperelkow i ciuszkow na inne pieski....o rety...moze ksiazeczki jakies wystawic...o rety rety.....malo czasu....to studnia bez dna....te bidulki wszystkie zasluguja na pomoc...ale jak tu pomoc....? Jezynka jest sliczna....i taka jeszcze mloda....o Boze...:([/quote] Ojej, witamy sławną mamę Ybot na wątku poznańskiej bidulki :multi: Jak Bordie? Wystaw co możesz.... Cokolwiek (sierść sławnej Bordie :evil_lol:? Jak łapać zakochanego uciekiniera?:evil_lol:) Rachunek rośnie, a zainteresowania prawie żadnego:shake: Ale nic to, zlotówka do złotówki i się uzbiera:lol:
  23. Jakiego koloru jest Poldek? Co się teraz z nim dzieje? Ile waży? On mi trochę naszą Pikusię przypomina... Czy wiadomo jaki jest jego stosunek do innych zwierząt?
  24. TZ deklaruje wstępnie wyjazd 2 kwietnia.... Sprężajcie się dziewczyny.
  25. Serce się raduje:loveu: Wypiękniała, och jak wypiękniała. Pamiętam jak je pierwszy raz zobaczyłam:placz: Brudne, cuchnące i strasznie wychudzone... I miały takie wielkie, przerażone, zapadnięte oczy... No, ale całe szczęscie, że gehenna się skończyła, i Czarok już szczęśliwa. Mam nadzieję, że wkrótce kochający dom znajdzie również Medar.
×
×
  • Create New...