-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']Aaa, to serdeczne pozdrowienia ode mnie i reszty rodzinki - juz nadałam donvitow- oj zdziwił się zdziwił i pewnie będzie temat drążył na pw ;) Fajne były nasze wspólne nartowe wypady ;)[/quote] A dzięki, dzięki, na pewno przekażę:lol: A wypady nartowe i nie tylko z Talikami są zawsze super :evil_lol: Wczoraj Januncio :loveu: opowiadał, jak to Wasza Alma uczyła malutkiego wtedy Shorcika (8 tyg) kraść kotlety schabowe i zakopywać je za namiotem :roll::evil_lol: -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Chetnie dorzuce sie na leczenie Jezynki ale dopiero po 10 kwietnia niestety kwota ktora moge przeznaczyc na bidy w tym miesiacu juz poszla. A watek bede sledzic tak dlugo dopoki mala nie znajdzie kochajacego domku.[/quote] Dzięki Ada za chęć pomocy. Zostań z nami! Przed Jeżynką długa droga, ale jej musi się udać!! -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yona'] A poza tym idę w odwiedziny do cioci pucki69 i cioci YBOT (ta, niestety, rocznika nie podaje) Czy wiesz Goniu, czym to może się zakończyć? :evil_lol:[/quote] Ojojojojoj :diabloti: Strach się bać :evil_lol: -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']Wow, jaki świat mały..... Jak to? Co u Talików? ohoho dawne dzieje...[/quote] No nie będę publicznie wypisywać co u nich, ale dzieje sie dużo :razz: A Taliki, to moja Rodzina :eviltong: -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yona']Goniu, nie wracaj więcej z pogrzebu...[/quote] Taka kolej rzeczy :(( Ale postaram się przez dłuższy czas tego nie robić :) Jeżynko, w górę!! -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yona']To co innego.... Gonia, a ile jeszcze potrzeba? Może tutaj gdzieś to jest napisane, ale .....[/quote] Nie ma, bo wróciłam za późno z pogrzebu.... I nie zdąrzyłam zadzwonić i ustalić.... -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']A co! :vamp:[/quote] łomatko..... to ja raczkiem sie wycofuję :roll: -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Yona. ale ta aukcja miała na celu zebranie środków na leczenie.... -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Taaa, jasne, na cudze buziaki chciałaby polować :mad: . Jak będziesz miała swoje własne, to je sobie możesz odwzajemniać :megagrin: .[/quote] Zaborcza..... Silna..... Nieprzejednana Pani Prezes :eviltong: Wrrrrrrrrrrrrrrr!! -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Ekhem, [B]tamte[/B] buziaki były dla mnie :diabloti: , więc proszę tu nie odwzajemniać cudzych buziaków, OK? :razz:[/quote] Nie bądź Monik drobiazgowa!!!! Buziaki, to buziaki:p -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Uznałyśmy, że zbyt wiele żebrzących aukcji internetowych i Jeżynki nie wystawiłyśmy....Musimy chwilkę odczekać..... -
Dziś ubrałam odświętny garnitur w kolorze czarnym i pojechałam na rodzinny pogrzeb...Padało dziś od rana - śnieg z deszczem - obrzydliwość... Dopiero na stypie uświadomiłam sobie, że moje czarne rzeczy są spowite sierścią Pikusi..... A to dlatego, że miałam na sobie płaszcz "adopcyjny". Robiłam wszystko, by się Pikusiowych kłaków pozbyć, ale nie dało rady.... Pikusia była zatem ze mną odprowadzić bliską mi osobę.... Pikusiu, jesteś i na zawsze pozostaniesz w moim życiu... I nie o biały włos się rozchodzi..............
-
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Buziaki. !!![/quote] [SIZE=1]A ja Tobie i Twojej Żonie Basi buziaki przesyłam od Państwa Bożeny i Janusza T. z córkami Ewą i Tomirą:eviltong: I co Ty na to Góralu????:loveu:[/SIZE] -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/149/5f0eeed3bd1ff0c6.jpg[/IMG][/URL][/quote] Kto rządzi, to już wiemy:eviltong: [SIZE=1]Karolina, masz pozdrowienia serdeczne od Ewy i Tomiry T. :eviltong:[/SIZE] -
No i gdzie te relacje??????
-
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
GoniaP replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Widziałam, widziałam:multi: Finuś prezentował się wspaniale, wyraźnie podbił serce Pana Redaktora:eviltong: i był komplementowany na antenie :loveu: Znajdź domek Finku! -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Olena, nie czekaj na mnie i recepty, bo nie wiem kiedy będę mogła do Ciebie dotrzeć. Poproś weta o Immaverol i wskazówki kąpielowe, a Hepatil dostaniesz w każdej aptece, bo to popularny lek ludzki ;) Co do plakatów, to ja poproszę 5. -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ricz ma podniesione parametry wątrobowe, więc narazie nie ma mowy o zaaplikowaniu Ketokonazolu.... Olenko, będziesz musiała kąpać go w Immaverolu co 3 dni... Maści i inne można odstawić. No i powinien dostawać po tabletce Hepatilu 2 razy dziennie. Nie martwcie się, wyprzedzę myśli, nie ma tragedii, i te wyniki mogą być pochodną podawania Keflexu ;) Zdrowiej Riczuniu, dom gdzieś tam czeka!! -
Spieszę Wam przekazać najnowsze, bardzo optymistyczne i radosne wieści!!!! Otóż Pikusia ma się świetnie, a jej Właściciele odejmują jej lat, tak szaleje :loveu: Nie zdradza żadnych oznak niepokoju i tęsknoty (buuuuuuuuuuuu):multi: Uwielbia dzieci!! Normalnie odmłodniała, i cały czas się uśmiecha!! Dzieci bawią się z nią piłeczką (dostała nową:loveu:) i tulą ją. Mała Zuzia jak się przytuli do Księżniczki, to znika:loveu: Koty zaakceptowała, i wcale się nimi nie interesuje, a one tylko patrzą kiedy Pikunia się zdrzemnie, i hyc, obwą****ą ją i się panoszą. Pikunia uwielbia jeść, i z tym nie ma problemu. Szczególnie wtedy, gdy dostaje kurczaczka... Royala chrupie w międzyczasie :roll: Towarzyszy swojej Pani w porannej toalecie, a potem chodzi za nią w nadziei na dobre kąski :evil_lol: Pięknie chodzi na smyczy, poznaje nowe tereny... Pan jest zachwycony!! Pikusia jest karna, i trzyma się zawsze blisko. Kontroluje, czy Rodzina jest w komplecie i reaguje na wołanie i komendy. Państwo są zachwyceni i po uszy zakochani.... Aha, no i Pikusia szczeka, jak Pani zajeżdża pod dom. Chyba czuje się już u siebie :multi: Pani Dorota zrobiła sobie z Pikusi tapetę w telefonie i wszystkim wokół pokazuje swojego psa. A wszyscy.... no cóż, jak myślicie.... są oczarowani i zachwyceni!!!!! Mówiła mi, że znów w swoim życiu dokonała trafnego wyboru... Pikusia jest wspaniała, i "dopełniła" wspaniałą Rodzinę :multi::loveu::multi:
-
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Jasne, czekam na info!!! Ja się chyba zakochałam w naszej Jeżynce, ale wziąć jej nie mogę, więc muszę pomóc inaczej!!![/quote] Trudno jej nie kochać... Tak sobie myślę, jak ona strasznie musiała cierpieć:-( bezpośrednio po wypadku, ale też później...nawet teraz, po operacji tej strzaskanej torebki... Takie małe cialko, ona chyba juz nie pamięta jak to jest, kiedy nie boli...:shake: -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Och, to kamień spadł mi z serca, bo bałam się, że do schronu i wtedy mógłby być wielki problem!!! Czy jakąś pomoc DT trzeba? Ja jestem chętna zasponsorować karmę dla rekonwalescentów i przesłać pod wskazany adres!!![/quote] Pewnie, że się przyda!!!! Ustalę co i jak, i napiszę do Ciebie, ok?