-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']A czy Jeżynka wraca do schronu, czy ma jakiś tymczas? Domku trzeba szukać, bo to sunia specjalnej troski i super domek konieczny!!![/quote] Jeżynka do schronu wrócić nie może :shake: Będzie miała tymczas u Pani Krystyny, która w środę będzie poznawać tajniki psiego masażu ;) -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Już w dwóch aukcjach Jezynkowych licytują!!! Postaram się w następnym czasie wystawić następną!!![/quote] Dziękujemy Agusiu!!! A za Jeżynkę trzymamy kciuki! W sumie, to może już by trzeba zacząć jej jakiegoś wyjątkowego domu szukać.... Co Wy na to? -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Dziękuję, Karolino :-). Wobec tego jak tylko zacznę jako tako funkcjonować i "odgrypię" swój dom, rusza akcja "Bona" :cool3: .[/quote] Nie uważasz Moniko, że znalazłyśmy bardzo profesjonalny DT???????????????????? :eviltong::multi::razz: Fiu Fiu!!!:evil_lol: -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
[quote name='escalade74']Dlaczego nie dyskutować, uważam, że teraz jest pole do dyskusji. Mamy Panią Weterynarz na forum, więc proponuje rozpocząć merytoryczną dyskusje. Herb Fundacji z całym szacunkiem dla Was Panie nie upoważnia Was do zwracania komuś uwagi i traktowania kogoś z góry. Uważam, że wszyscy wykonaliśmy dobrą robotę, a Wasze dygresje po czasie na temat tego czy ktoś cos zrobił źle są bezsasadne. Wg tego co mówicie należałoby piętnować każde wyjście chorego psa na siku czy kupę w obrębie każdej lecznicy, także zachęcam fundacje do działań. Flagi i pod lecznice, bo widzę, że to jest główny problem. Ja nie zamierzam dyskutować o tym co się już stało złego, bo to się nie odstanie, mam naprawde szereg innych problemów... A czy Gonia mówiła o szczepionce czy nie..dzisiaj nie ma to znaczenia!!! Mogła nawet mówić o uzdrowicielu - bioenergoterapeucie i tak lekarze zrobiliby wszystko żeby ratować Malucha i chwała Im za to. Z weterynarzami jest jak z lekarzami ludzi, więc dysputy moznaby prowadzić długie... Ponawiam prośbę o nieujadanie, nie wracanie do przeszłości i nie zwracanie uwagi komuś kto chce dobrze... Pozdrawiam[/quote] Tak jest Mikołaju. Wszystko zrozumiałam, nie musisz już nic więcej dodawać. Również surowicę sama z kliniki odbiorę, a wybierając się tam, nie zapomnę zabrać flagi a nawet dwóch :lol: Pisząc co pisałam, miałam nadzieję, że zrobicie z moich słów użytek na przyszłość, bo mam nadzieję, że na pomocy psiakom z lasu nie zakończycie swoich działań. Ale skoro opowiadam brednie, a do tego jestem arogancka i obrażam innych, to pakuję manatki i zabieram się stąd na dobre by wyładować energię i chęć pomocy tam, gdzie mnie potrzebują. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, a Kluskowi i wszystkim Kluskom, życzę dlugiego, szczęśliwego życia. -
Ależ się cieszę:multi: Może zatem mój chytry plan pomoże innej biedzie.
-
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dostałam wyniki od Oleny, i dziś je skonsultuję z lekarzem. Zobaczymy co powie. -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Trzeba skontaktować się z saksaną. Ona kiedyś deklarowała chęć pomocy w przewozie psiaków. Czy ktoś ma do niej namiary? Ja posiałam... -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Do Jeżynki przychodzi rehabilitant, i masuje jej regularnie operowaną nóżkę. Być może w środę Jeżynka będzie mogła wyjść ze szpitala... No ale za miesiąc amputacja. Biedna mała Jeżynka:placz: -
A czy on ma jakieś imię???? Mam chytry plan.... Z kim kontaktować się w sprawie psiaka?
-
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Ależ ja jestem Twoim nickiem zachwycona :lol: ![/quote] No chyba Monik nie tylko nickiem :evil_lol::mad::razz: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
GoniaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']oczywiście Monita. Kłotnie stop... :) Pies najważniejszy. Wszystko co robimy, to dla dobra psa... Jednak jak pewne osoby chcą mądrości prawić, to na innym watku..gdzie z resztą też nie są najmilej widziane. Ja tu chcę z wieloma osobami szczęscia i zdrowia psa, dlatego proszę o pomoc. Naprawdę, zalezy nam na tym psiaku... Więc jesli ktoś może, to serdecznie prosimy o wsparcie. Każda pomoc potrzebna. Chodzi nam tu zarówno o informacje o psie, jak i o transport. I bardzo proszę nie wszczynać kłotni na tym wątku... Bo zwrócę się do admina o usuwanie postów zaśmiecajacych i nic nie wnoszących w sprawie dobra psa.[/quote] Nikt inny nie wszczyna kłótni, tylko ty Halu....... :-( -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
GoniaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']I masz Monika wreszcie rację,,,nie wypowiadaj się. Po prostu milcz... To Ci świetnie wychodzi. :cool3:[/quote] Mocno przesadzasz Hala :angryy: -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
No, to gdzie ten transport Łódź - Poznań? -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']Jaka Agatka jest w stosunku do psow samcow? mieszkam w Poznaniu, mogłabym Agatce dać tymczasowy domek![/quote] No witaj Bumerang, dawno Cię na dogo nie widziałam!!! Świetnie, jeżeli mogłabyś dać Agatce dt. Może możnaby ją tu zabrać już? Po co ma siedzieć w schronie? Paszport przecież możemy załatwić tu, na miejscu! -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']To Agatka transport ma Czipa też więc wszystko gra Jeszcze tylko formalności Paszportowe dla śliczności I już w podróż ruszyć może Tam gdzie pewnie ktoś pomoże Domek znaleźć naszej biedzie Która domku szukać jedzie[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Puchatku, super!!!!!!!!!!!!!! A kto ma do pożyczenia kontener przewozowy dla Agatki, jeśli nie umiałaby jeździć samochodem???? -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='YBOT']o Boze, taka sliczna laleczka.....PANIENECZKA PIEKNAjak czytalam to lzy mi sie laly....i jeszcze ciut sie leja....a ja sie splukalam z duperelkow i ciuszkow na inne pieski....o rety...moze ksiazeczki jakies wystawic...o rety rety.....malo czasu....to studnia bez dna....te bidulki wszystkie zasluguja na pomoc...ale jak tu pomoc....? Jezynka jest sliczna....i taka jeszcze mloda....o Boze...:([/quote] Ojej, witamy sławną mamę Ybot na wątku poznańskiej bidulki :multi: Jak Bordie? Wystaw co możesz.... Cokolwiek (sierść sławnej Bordie :evil_lol:? Jak łapać zakochanego uciekiniera?:evil_lol:) Rachunek rośnie, a zainteresowania prawie żadnego:shake: Ale nic to, zlotówka do złotówki i się uzbiera:lol: -
Jakiego koloru jest Poldek? Co się teraz z nim dzieje? Ile waży? On mi trochę naszą Pikusię przypomina... Czy wiadomo jaki jest jego stosunek do innych zwierząt?
-
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
TZ deklaruje wstępnie wyjazd 2 kwietnia.... Sprężajcie się dziewczyny. -
Serce się raduje:loveu: Wypiękniała, och jak wypiękniała. Pamiętam jak je pierwszy raz zobaczyłam:placz: Brudne, cuchnące i strasznie wychudzone... I miały takie wielkie, przerażone, zapadnięte oczy... No, ale całe szczęscie, że gehenna się skończyła, i Czarok już szczęśliwa. Mam nadzieję, że wkrótce kochający dom znajdzie również Medar.