-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Skrzywdzona Westa-moje serce może odetchnąć bo ma dom!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
20 kwietnia, w dniu, w którym Westunia opuściła klinikę, byłam przy niej. [SIZE=1](Zupełnie przypadkiem... Odwiedzałam wtedy "nasze" psy - psy zabrane z poznańskiego schroniska i leczone przez Fundację Emir na SGGW: Sułtana, Dudiego i Jeżynkę). [SIZE=2]Westa była wniebowzięta, że opuszcza mury kliniki. Bardzo tuliła sie do ludzi, ciekawił ja każdy zapach, ale wciąż oglądała się za nami, jakby się bała, że zostanie sama... Jazda samochodem nie bardzo jej się podobała... Trochę piszczała, a jej oczy wyrażały bezmiar smutku i niepokoju. Zastanawiałam się dlaczego.... Mówiłam do niej wtedy kojącym głosem, starałam się z całej mojej ludzkiej mocy, wlać trochę otuchy w jej skrzywdzone psie serce.... [/SIZE][/SIZE] -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
GoniaP replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
W to, że Wikunia ma sie dobrze, to nie wątpię. A jak Czaruś zniósł rozłąkę ze swoim Panem? Marta, napisz, proszę. -
[quote name='outsi']A co się dzieje z jelitami?[/quote] Jakaś nadwrażliwość... Dotychczas Cudaczek był na Purinie i nic się nie działo. opiero od jakiegoś czasu... Może złapal jakąś oporną bakterię, której za 1 razem nie udało się wykurzyć:roll: Na pewno to nic poważnego. [quote name='outsi']Jeśli domek stały się szybko nie znajdzie, to trzeba będzie kombinować następny DT... Dla takiego słodziaka, mam nadzieję, DT znajdzie się bez problemu.[/quote] Łatwo się mówi.... Swoją drogą, to jestem zaskoczona tak nikłym zainteresowaniem. To w końcu młody, piękny i słodki psiak :shake:
-
Są nowe fotki Sułtana na stronie Fundacji Emir [url]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/akt1.htm[/url] W środę postaram się o info medyczne (między innymi dla Donvitow'a)
-
POZNAŃ - PIKUŚ i TABS, TABS i PIKUŚ obaj nowe domy mamy!
GoniaP replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
To ja też mocno trzymam!! -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Były odwiedzinki.Pani ,Pan ,młody/ nie został zjedzony/, fretek/ nie został zjedzony/, torebka parówek/ zostały zjedzone/. Mlody by najchętniej zabrał Burbona:evil_lol: . Oczywiście nie wytrzymałem. Urwałem się z roboty na trzy godziny i pojechałem do Poznania.[/quote] A ja po rozmowie z Karoliną jestem spokojna o obie Panie :p -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Jezu Bona ma jutro casting. Krolina robi w portki. A ja pracuję.[/quote] No tak, to Tobie robić w portki nie wypada :diabloti: A na poważnie, to ja bardzo mocno trzymam kciuki za Was wszystkich. -
POZNAŃ - PIKUŚ i TABS, TABS i PIKUŚ obaj nowe domy mamy!
GoniaP replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']No chłopaki - jutro się widzimy!!! :diabloti:[/quote] To ja trzymam kciuki za pomyślność inspekcji. Czekamy na wieści. Kto pokocha tak piękne psiaki? -
Synku, ja do Ciebie cały czas zaglądam, choć mało piszę. Ale po tej ostatniej wiadomości od Ciotek Chart i Neris przesyłam Tobie bardzo ciepłe myśli i traymam kciuki, byś już nigdy nie czuł się źle. To, że już Cię nikt nie skrzywdzi, wiadomo... Z taką obstawą to czekają Cie tylko piękne chwile (choć bez łapki :-()
-
W opinii weterynarzy, to dobrze, że Sułtan obciąża lewą, zoperowaną łapkę, bo przy okazji ją rehabilituje. Prawa jest słaba i widocznie drży. Czekamy na operację.
-
MAŁY SZCZENIAK RUDZIK-IMBIREK W KARTONIE PO WÓDCE-ma juz nowy dom!!!:)
GoniaP replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
uwaga, uwaga!!! Ogłaszam wszem i wobec, że Imbirek jest od dziś w nowym, wspaniałym i zakochanym w nim domku :multi::multi::multi: Życzymy ci piesku sielskiego życia! Wygrałeś na loterii los :p -
POZNAŃ - PIKUŚ i TABS, TABS i PIKUŚ obaj nowe domy mamy!
GoniaP replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Ojej, to taki Jeżynkowy Dyzio... No śliczny jest... I taki zastraszony :shake: -
Westa zaczęła swoje nowe życie 20 marca 2007. To wówczas została zabrana z Żoliborskiej ulicy przez Fundację Emir. Była wycieńczona, z widocznym urazem oka... [IMG]http://upload.miau.pl/3/3441.jpg[/IMG] Została odwieziona na SGGW, gdzie była leczona, a potem wysterylizowana. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3443.jpg[/IMG] Teraz jest już poza szpitalem pod opieką Fundacji. To piękna, młoda i delikatna sunia. Bardzo lgnie do człowieka, a moje serce podbiła bez reszty... Bardzo potrzebuje swojego własnego domu i kochającego człowieka, który już nigdy jej nie skrzywdzi...
-
Śliczna kudłata Ania szuka domu - POZNAŃ - już w nowym domu!!!! :D
GoniaP replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaap']Ciotka, nie zapeszaj mi tu!!!:mad: :lol: Proszę podeślij mi - możesz tu - linka do ogłoszeń Soni na innych portalach. Może fotki nie takie? Po Daktylu, który nota bene był w jej typie, wiem już, że nie takie fotki mogą przekreślać szanse psa Przejrzę i pomyślimy, co? Mam nowy fajny aparat, to możemy zrobić nowe jakby co. A Sonia to chyba miała mieć sterylkę, co ?:cool3:[/quote] Tfu, tfu przez lewe ramię!! O linki to trzeba się uśmiechnąć do Ciotki supergogi. A sterylka, cóż, czeka w kolejce, bo nie mam czasu się nią zająć :placz: -
POZNAŃ - PIKUŚ i TABS, TABS i PIKUŚ obaj nowe domy mamy!
GoniaP replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Paula, nie jesteś sama... -
MAŁY SZCZENIAK RUDZIK-IMBIREK W KARTONIE PO WÓDCE-ma juz nowy dom!!!:)
GoniaP replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
Karolino, nic nie piszesz o potencjalnej adoptującej... Kiedy spotkanie? Czy ja mam w nim też uczestniczyć? W sumie, to przecież Imbirek mógłby juz iść do nowego domku.... -
Śliczna kudłata Ania szuka domu - POZNAŃ - już w nowym domu!!!! :D
GoniaP replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Anula, skoro masz tak niesamowitego farta, to pomóż znaleźć dom dla Sonii od Pani Beniowej, co?? Martwię się :shake: A i domku gratuluję :multi: -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
GoniaP replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta i Wika'] Małe zoo :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/260/6dc2dbd7a0d3e421.jpg[/IMG][/URL] [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: I Czaruś nie chciał ich zjeść ???:evil_lol: -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
GoniaP replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
[quote name='Donvitow']Fajnie.!!! Gonia cieszysz się;)[/quote] Jak nie wiem co :multi: