Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='anula1959'] Pikusiu kochana , cieszę się że choć w malenkim stopniu przyłączyłam się do tego szerokiego grona osób , które tak o ciebie walczyły . [/quote] :oops::oops::oops: Ojej, Anula, aż mi sie teraz głupio zrobiło... przecież Ty 'odwaliłaś" kawał mrówczej roboty z aukcjami na allegro... to dzięki Tobie Pikunia była bogata :evil_lol: i mogła się leczyć i dostać wszystko co najlepsze :lol:. DZIEUJEMY jeszcze raz :Rose:
  2. [quote name='Hakita'] A jak z tym poważnym chętnym na Riczulka??? :cool3:[/quote] Żona opłakuje zmarłego dobka, i nie pozwala na następnego:placz: A Pan chce!!!
  3. Mastino mało popularny jest :placz: A wciąż siedzi w szpitalu, a koszty biją... Kto wesprze Dudiego??
  4. [quote name='outsi']A czy wiadomo, jak dogaduje się z innymi psami?[/quote] Outsi, to młodzian, którego młode życie zostało zachwiane... W stosunku do suczek jest miły, w stosunku do niektórych samców natomiast, niestety szczekliwy. Ma swoje sympatie i antypatie. Jak każdy. Jednak nigdy nie jest spuszczany ze smyczy, w związku z czym, obraz może być zakłamany... Charlotte ma wiele dobrych chęci, jednak na psach i psim języku się nie zna... Myślę, że w rękach psiarza, cudaczek vel Alfie, byłby bez zarzutu. To piękny, mądry, wciąż uśmiechnięty pies!!
  5. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3209.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/3210.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/3211.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/3212.jpg[/IMG]
  6. Czesiu Niemen śpiewał: "Jesteś moim sukcesem".... Pikuniu....jesteś naszym wspólnym!!! Żyj nam długo i szczęśliwie!!!
  7. [quote name='PaulinaT'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/257/30f91383560499eb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/202/bea6a9053813e54d.jpg[/IMG][/URL] I proszę się zachwycać, no![/quote] No śliczne psiątko :loveu::loveu::loveu: Na pewno znajdzie wspaniały dom!!!
  8. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3203.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/3204.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/3205.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/3206.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/3207.jpg[/IMG]
  9. [quote name='MonikaP']Goś, nie chcę się powtarzać, ale...to dzięki Tobie i Alex....Ty wiesz....:-)[/quote] Nie zgadzam sie z Tobą do końca...([SIZE=1]Alex szczególnie, i ja, mamy maleńki wkład)[/SIZE] To dzięki Bigos, która Pikunię zgarnęła z Malty, dzięki Panu Doktorowi, który walczyll o Nią zawzięcie, dzięki wszystkim Darczyńcom, których wkład pozwolił na kosztowne leczenie, i dzięki obecnej Rodzinie Pikusi, która ją po prostu POKOCHAŁA:loveu: No i nie ujmuj sobie Monik, bo zdaje się, że Ty też klęczałaś z nami przy umierającej Księżniczce...
  10. I jeszcze... [img]http://upload.miau.pl/3/3196.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3197.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3198.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3199.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3200.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3201.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3202.jpg[/img]
  11. [quote name='Marta i Wika']O rany, te zdjęcia nie potrzebują komentarza... Radosna, szczęśliwa, pełna życia psica :lol: Aż nie chce się wierzyć, że jedną łapą była na tamtym świecie! Dużo szczęścia dla Pikusi!! :p[/quote] Marta, aż mnie w dołku ścisnęło, że Ty tu też zaglądasz... Rzeczywiście, Pikusia trafiła do Raju na Ziemi...(podobnie jak Dyzio:loveu:) I odżyła... Jej uśmiech mówi wszystko. Nie wiem, ile czasu Jej jeszcze zostało, ale na pewno będą to najszczęśliwsze chwile w jej życiu!!
  12. [quote name='Marta i Wika'] A żeby zamieszania z psami było mało, kot sąsiadów (przedstawiany tutaj, imieniem Kot) ostatnio upodobał sobie, hmm, coś zaskakującego. Zakrada się do mieszkania mojej babci, wskakuje na zabytkowy fortepian i sra dokładnie na jego środku. Już któryś raz :evil_lol: Więc Czarek to naprawdę niewielki kłopot :evil_lol:[/quote] Ale jaja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [img]http://upload.miau.pl/3/3187.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3188.jpg[/img]
  14. [quote name='Hakita'] Goniu, bez obaw, jestem przekonana, że przypomni Wam, ile miłości ma dla Was...:loveu: [/quote] Przypomniała nam :loveu::multi::multi::loveu: [img]http://upload.miau.pl/3/3179.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3180.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3181.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3182.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3183.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3184.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/3185.jpg[/img]
  15. [quote name='anova']:laugh2_2: Biedny Pikuś, takie posiłki mu proponują...[/quote] Schudnie biedaczek :roll:
  16. [quote name='Marta i Wika']Goniu, dla Ciebie jeszcze jeden Czaruś - śpiący na murku :-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/201/a4e7b7af25aa019f.jpg[/IMG][/URL] Kiedy Przemek jest obok, rozluźnia się całkowicie. Ale do innych też się już przyzwyczaja, dziś Przemek musiał wyjechać na parę godzin, Czarek na początku płakał, a potem przyszedł się do nas poprzytulać. Straszna z niego przylepa :-) Teraz śpi jak zabity koło mojej mamy. [/quote] Ten domek to mu sie trafił jak ślepej kurze ziarno :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Marta i Wika']Na długi weekend w góry prawdopodobnie Przemek w końcu pojedzie bez niego. Czarek zostanie z rodzicami, może na krótko gdzieś z nimi pojedzie. Mama też go uwielbia :-) [/quote] Myślisz, że Rodzice sobie z nim poradzą? Tzn. zapobiegną ucieczkom??? [quote name='Marta i Wika']Rufciu chwilowo przeprowadził się na dół do babci. Zapoznają się powoli. To Czarek musi się nauczyć odpowiedniego zachowania, Rufi jest dość cierpliwy, ale ma swoje granice :-) Ale nawet jak się chłopaki spotykają, to ich przepychanki nie są jakieś bardzo groźne. Więcej w tym krzyku i prezentacji siły, niż rzeczywistego gryzienia. Wygląda na to, że Czarek się podporządkuje.[/quote] Mocno trzymam za to kciuki, bo pewnie teraz zycie jest trochę kłopotliwe :roll: [quote name='Marta i Wika']Co do szczurka - zapoznanie było, Czarek ni to się boi, ni to chce się zapoznać, ale dość gwałtownie ;-) W każdym razie nawet w klatce nie zostawiamy szczurka samego z Czarkiem.[/quote] chrońcie szczurka i królika :cool3:
  17. Wejdźcie i sami zobaczcie!!! Mój Dyziulek ma DOM :multi::multi::multi:
  18. [quote name='Marta i Wika']Ja też się dziwię ;) Pewnie zajęta ratowaniem jakiejś kolejnej bidy. [/quote] bingo :evil_lol: [quote name='Marta i Wika']A tu Wika z Czarkiem zastanawiają się, w jakim sosie Molinia byłaby najsmaczniejsza ;-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/200/617a1083cf60dd89.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ratunku dla Ślicznej Molinki !!! A czy Czarek ze szczurkiem sie już zapoznał?? Ależ jestem szczęśliwa :multi: Mało mi do szczęścia potrzeba :eviltong::multi::loveu: A zdjęcia okolic są powalające! Nie dziwię się Marta, że uciekasz tam kiedy możesz ;)
  19. [quote name='Marta i Wika'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/254/b8cb42f675a01da1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/254/5c7b02931dddda55.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Dyziulek ma DOM :placz::multi::multi::multi::multi: I jak pięknie razem Panowie wyglądają :eviltong::loveu::eviltong: Fuksnęło sie chłopakowi :multi: Dziękuję po stokroć!!!
  20. [quote name='Donvitow']Dzięki za fotki.Dziwię się ż jeszcze Goni nie było u syneczka.[/quote] No już jestem, jestem!!! I ryczę jak bóbr ze szczęścia :placz::multi::placz::evil_lol::eviltong:
  21. [quote name='Donvitow']Nie ????:diabloti:[/quote] Powinnam, prawda? :diabloti:
  22. [quote name='PaulinaT']No ja się przed kompem uryczałam jak bóbr - już widzę co ty Goniu odstawiłaś TAM :diabloti:[/quote] Nie chcesz wiedzieć... To była podróż pełna wzruszeń...
  23. [quote name='Donvitow']PS Gonia Twój kaganiec jest w strzępach. Karolcia kupi Ci nowy.:diabloti:[/quote] Ale ja nie noszę już kagańca...:evil_lol:
×
×
  • Create New...