Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='anula1959']:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Chciałabym aby wszystkie wątki na dogo tak sie kończyły Gosiu:loveu: :loveu: ![/quote] Ja też... Pani powiedziała, że już by nigdy Jej nie oddali. To pełnoprawny członek Rodziny! I z opisu słychać, że jest zdrowa i pełna werwy!! Ponoć tęskniła przez parę dni.... Ale teraz, nawet jak Państwo schodzą w nocy do kuchni, to macha ogonem, mimo, że oczy ma zamknięte! No i cieszy się jak głupia z każdego powrotu Państwa do domu.:loveu: Jestem ciekawa jak zareaguje na Alex i na mnie:roll:
  2. Hop piesku!! Pokaż się trzyłapkowa Księżniczko!!
  3. Widzę, że nikt oprocz "starej" trupy tu nie zagląda...A Sułtan wciąż w szpitalu, wciąż czeka na 2 operację, i wciąż potrzebuje wsparcia... Do jutra piesku.
  4. Boże, jak TO się ma zagoić???????:placz::placz::placz:
  5. [quote name='Marta i Wika']Fotki dla stęsknionych :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/186/3c61b03040bb1aac.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ojej mój Dyzio żuje :loveu:
  6. [quote name='MonikaP']Z Pauliną??? Nie wierzę! A to tak przypadkiem czy obie macie ten sam cel? :razz:[/quote] Zupełny fuks :evil_lol:
  7. [quote name='MonikaP']Goś, wstawiaj przez [URL]http://imageshack.us/[/URL] , tylko ja nigdy nie wiem jak to zrobić, żeby zdjęcia były normalne, a nie w tych malutkich ramkach :oops: .[/quote] Mądrala!! Mogę Ci przeslać i Ty wstawisz, co? Bo ja idę nyny. Jutro pobudka skoro świt. No i podróżuję z Puliną T. Wierzysz???
  8. [quote name='mrowa23']zrezygnowac nie zrezygnowal ale niestety dopoki nie minie atak choroby nie moga wziac psa...[/quote] KURCZE, ALE SIE POKOMPLIKOWALO... Nie wiem jak pomóc :-( A Ty Mrówa chyba serce do Lusi straciłaś, co???
  9. Bo ich serwer znów padł, a ja nie umiem wstawiać innym sposobem...
  10. Ach Pikusia :loveu: Nasza Pikusia :loveu: Dziś rozmawiałam z Jej Panią... Pikunia zrozumiała, że ma DOM. Broni domu i domowników, że aż strach się bać :crazyeye: Pogoniła nawet znajomego, który majsterkował coś w domu, i ŚMIAŁ wynieść z niego skrzynki z narzędziami - biedak się wystraszył :evil_lol: Z kotami już śpi. Za swoją Panią obrała sobie małą Zuzię - uwierzycie??? Podczas nieobecności Państwa śpi i pilnuje. Całą energię zużywa jak wrócą dzieci. Ma się jak w niebie. A w niedzielę jedziemy z Alex ich wszystkich odwiedzić!!!
  11. [quote name='Marta i Wika']Ja wciąż jestem dobrej myśli - jak zwykle :evil_lol:[/quote] A ja co mam zrobić? Też muszę być.... Dyzio, nie dawaj czadu, tu chodzi o Twoją przyszłość:mad:
  12. [quote name='Marta i Wika'] Co ciekawe - to Cezar vel Dyzio jest tu głównym winowajcą i prowokatorem :-)[/quote] To ci Dyzio :crazyeye: [quote name='Marta i Wika']Oj, testosteronik u tego pana wysoko. Chyba te jajka będzie trzeba uciąć i już :diabloti: [/quote] Jestem tej samej myśli - ciach i już - póki to jeszcze coś da :diabloti:
  13. Słuchajcie, jestem pod wrażeniem Pani, która dziś do mnie dzwoniła w sprawie Imbirka. Myślę, że to jest to!!!!!!! Tylko ty Kalolina nie odbierasz telefonu, a trzeba kuć żelazo póki gorące!!!!
  14. Czarny Czarek, Czaruś :loveu:Podoba mi się! [SIZE=1]a najbardziej podoba mi się wpis w książeczkę :eviltong:[/SIZE]
  15. [quote name='Marta i Wika']No właśnie, teraz jest kwestia, czy zostanie na stałe. Wiem, że Przemek bardzo, bardzo by tego chciał. I na pewno chce dobrze dla Dyzia, dlatego zastanawia się, czy rzeczywiście będzie dobrze, jeśli będzie musiał wyjechać, a Dyzio będzie zostawał z rodzicami i babcią, czy nie będzie cierpiał, czy nie zgłupieje, kto tak naprawdę jest jego panem... Zależy to też od reszty rodziny, od dziewczyny Przemka. Myślę że to nie powinna być decyzja z dnia na dzień, więc dajmy mu trochę czasu... Dyzio pół dnia przespał spokojnie, teraz jadą do weta na szczepienie :-)[/quote] To prawda, że Dyzio szybko sie przywiązuje do osób. Ale przywiązuje się też do miejsc. Myślę, że on bardzo boi się porzucenia i chciałby wreszcie zagrzać w jakimś domu więcej czasu. Każdy człowiek, każde zwierzę chce gdzieś przynależeć. W życiu o niewiele więcej chodzi, niż o stabilizację i miłość.
  16. A czy Przemek znalazł z Dyziem kontakt? Czy Dyzio do Niego przychodzi się tulić?
  17. [quote name='Marta i Wika']Na razie przegryzł swoją śliczną nowiutką smycz, którą mu Gonia zasponsorowała :evil_lol: Zdolna bestia :-D[/quote] No nie!!! To Dyzio ma już na koncie szelki i smycz :shake: Trzeba na bestie uważać:roll:
  18. [quote name='Marta i Wika'] Teraz przyjechał do brata do pracy i nie bardzo mu się tam podoba, piszczy, płacze, ale jak otworzą zoologiczny to Przemek kupi mu coś do gryzienia i może się uspokoi. [/quote] Biedny Dyziulek. Mam nadzieję, że wkrótce przestanie tęsknić...
  19. Na dobranoc... [img]http://upload.miau.pl/3/2702.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/2703.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/3/2704.jpg[/img]
  20. Trzymam mocno kciuki :thumbs:
  21. Cudak jest wciąż bezdomny!!! Pomóżmy mu!!!
  22. [quote name='MonikaP']Dziś się odważyłam...oj, jakie one są spragnione pieszczot.... było drapanie pod bródką i po nosku, i popiskiwanie, i kręcenie krótkimi ogonkami...[/quote] Biedne kochane dobki szukają domów...
  23. Dziś dzwonił do mnie Medar, który odwiedził Sułtana... Słyszałam jego głos.... (Sułtana znaczy się) i już w czwartek mam nadzieję go przytulić...
  24. Psie dziecko bezpieczne od dziś :multi: Więc Dudusia odwiedzę w czwartek!!!
×
×
  • Create New...