-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='anula1959']:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Chciałabym aby wszystkie wątki na dogo tak sie kończyły Gosiu:loveu: :loveu: ![/quote] Ja też... Pani powiedziała, że już by nigdy Jej nie oddali. To pełnoprawny członek Rodziny! I z opisu słychać, że jest zdrowa i pełna werwy!! Ponoć tęskniła przez parę dni.... Ale teraz, nawet jak Państwo schodzą w nocy do kuchni, to macha ogonem, mimo, że oczy ma zamknięte! No i cieszy się jak głupia z każdego powrotu Państwa do domu.:loveu: Jestem ciekawa jak zareaguje na Alex i na mnie:roll:
-
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Hop piesku!! Pokaż się trzyłapkowa Księżniczko!! -
Widzę, że nikt oprocz "starej" trupy tu nie zagląda...A Sułtan wciąż w szpitalu, wciąż czeka na 2 operację, i wciąż potrzebuje wsparcia... Do jutra piesku.
-
Boże, jak TO się ma zagoić???????:placz::placz::placz:
-
[quote name='MonikaP']Goś, wstawiaj przez [URL]http://imageshack.us/[/URL] , tylko ja nigdy nie wiem jak to zrobić, żeby zdjęcia były normalne, a nie w tych malutkich ramkach :oops: .[/quote] Mądrala!! Mogę Ci przeslać i Ty wstawisz, co? Bo ja idę nyny. Jutro pobudka skoro świt. No i podróżuję z Puliną T. Wierzysz???
-
Ach Pikusia :loveu: Nasza Pikusia :loveu: Dziś rozmawiałam z Jej Panią... Pikunia zrozumiała, że ma DOM. Broni domu i domowników, że aż strach się bać :crazyeye: Pogoniła nawet znajomego, który majsterkował coś w domu, i ŚMIAŁ wynieść z niego skrzynki z narzędziami - biedak się wystraszył :evil_lol: Z kotami już śpi. Za swoją Panią obrała sobie małą Zuzię - uwierzycie??? Podczas nieobecności Państwa śpi i pilnuje. Całą energię zużywa jak wrócą dzieci. Ma się jak w niebie. A w niedzielę jedziemy z Alex ich wszystkich odwiedzić!!!
-
[quote name='Marta i Wika'] Co ciekawe - to Cezar vel Dyzio jest tu głównym winowajcą i prowokatorem :-)[/quote] To ci Dyzio :crazyeye: [quote name='Marta i Wika']Oj, testosteronik u tego pana wysoko. Chyba te jajka będzie trzeba uciąć i już :diabloti: [/quote] Jestem tej samej myśli - ciach i już - póki to jeszcze coś da :diabloti:
-
MAŁY SZCZENIAK RUDZIK-IMBIREK W KARTONIE PO WÓDCE-ma juz nowy dom!!!:)
GoniaP replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, jestem pod wrażeniem Pani, która dziś do mnie dzwoniła w sprawie Imbirka. Myślę, że to jest to!!!!!!! Tylko ty Kalolina nie odbierasz telefonu, a trzeba kuć żelazo póki gorące!!!! -
[quote name='Marta i Wika']No właśnie, teraz jest kwestia, czy zostanie na stałe. Wiem, że Przemek bardzo, bardzo by tego chciał. I na pewno chce dobrze dla Dyzia, dlatego zastanawia się, czy rzeczywiście będzie dobrze, jeśli będzie musiał wyjechać, a Dyzio będzie zostawał z rodzicami i babcią, czy nie będzie cierpiał, czy nie zgłupieje, kto tak naprawdę jest jego panem... Zależy to też od reszty rodziny, od dziewczyny Przemka. Myślę że to nie powinna być decyzja z dnia na dzień, więc dajmy mu trochę czasu... Dyzio pół dnia przespał spokojnie, teraz jadą do weta na szczepienie :-)[/quote] To prawda, że Dyzio szybko sie przywiązuje do osób. Ale przywiązuje się też do miejsc. Myślę, że on bardzo boi się porzucenia i chciałby wreszcie zagrzać w jakimś domu więcej czasu. Każdy człowiek, każde zwierzę chce gdzieś przynależeć. W życiu o niewiele więcej chodzi, niż o stabilizację i miłość.
-
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki :thumbs: -
Dziś dzwonił do mnie Medar, który odwiedził Sułtana... Słyszałam jego głos.... (Sułtana znaczy się) i już w czwartek mam nadzieję go przytulić...