Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Bosssssskie foty :-D Tylko dlaczego nikt go nie chce? :(
  2. Mała Zuzia kaszlała pół nocy i nie mogła spać, a ja z nią. Więc w końcu położyłyśmy się obie na kanapie i śmierdziuszek owinął mi się wokół szyi i jakoś zasnął, oczywiście pod kołdrą. Jak złapię jakieś świństwo to będzie wiadomo skąd ;) Nie mogę jej jeszcze wykąpać, ale wytarłam ją chusteczkami dla dzieci, no ale chyba niestety ten brud trzeba zmyć ;) Dziś byłyśmy u weta, mała dostała kolejne zastrzyki. Nie mogę się doczekać kiedy nabierze trochę ciałka, bo patrzeć nie mogę na te wystające kości :( Malutka dosłownie rzuca się na jedzenie. Z jednej strony dobrze, że ma apetyt, ale muszę bardzo uważać żeby jej nie zaszkodziło, bo umiaru nie ma. Dziś jadłam banana, to mi do ust doskakiwała bidulka. Poza tym większość czasu przesypia obok mnie i trochę się martwię, że się w ogóle nie bawi. Może musi odespać stresy. Poza tym jest słodziakiem nad słodziakami :)
  3. Cieszę się, że i Wy dostrzegacie w brzydalku to "coś". Spróbuję zrobić mu zdjęcia na wybiegu i go poogłaszamy. Bardzo żal mi piesa, ale nie mam dt, a na hotel nie uzbieramy :(
  4. Poproszę o zrobienie eksperymentu z kotami i psami, jak już Rudiś będzie w formie. Nie ukrywam, że martwię się. Liczyłam na Twoją teściową Aga...
  5. Czia, jeśli p. doktor zgodzi się na przelew, to nasza fundacja zapłaci te 200zł, które dotychczas pochłonęło leczenie.
  6. Martwię się, kaszel co raz silniejszy, Ehh, biała noc przed nami :(
  7. Męczy się sunia, a ja z nią :( Jest prawie 2 w nocy, żaden wet nam nie pomoże :(
  8. Ja gram cały czas z zerowym efektem :( Kiełek w górę!
  9. Fotki będą jutro. Martwię się , bo mała się dusi od kaszlu i smarków. Będę z nią spała, choć to żadna przyjemność . Oblezą mnie schroniskowe zarazki...
  10. Pojechałam do schroniska by wyekspediować Malamuta do hotelu. Wróciłam do domu z jamnisią, czyli dzień, jak co dzień. Siedziała w schroniskowej klatce z dwoma jamnikowatymi i dwoma czarnymi, dość dużymi szczeniakami. Odstawała od nich wszystkich wzrostem i masą. Deptały po niej, dominowały, odpychały. Nie mogłam na to patrzeć... One wyglądały zdrowo, ona była widocznie niedożywiona, mimo, iż personel schroniska dwoił się i troił by wszystkie dostawały co im się należy. Za pierwszym razem zostawiłam ją i pojechałam do domu, bo fundacji nie stać na kolejnego psa :-( Ale sumienie mnie ruszyło i zawróciłam. No i Zuzia jest u mnie... Była bardzo głodna. Zjadła już 3 porcje jedzonka w małej ilości, bo żołądeczek to ona musi mieć wielkości szpilki. Malutka jest przeziębiona. Kaszle i smarka. Wetka przepisała antybiotyk, będziemy brać od jutra. No i leży toto obok mnie, opatulone w kocyk i chyba docenia obecny stan rzeczy ;) To ta z prawej
  11. [quote name='What May NN']dobrze ;-) [/QUOTE] Dzięki ;) Padam na ryjek i mi się cyferki zlewają ;) [quote name='What May NN']myślę, że Victor może czuć się bezpiecznie narazie :-)[/QUOTE] Myślę, że tak - szczęściarz z niego. Bo na naszego westa prawie nie ma wpłat :(
  12. [quote name='Isadora7']dooobre jasne tak, powinnam precyzyjniej zadać pytanie. Chodzi mi o te dwa jamniory z klatki[/QUOTE] To chyba 2 samczyki. Niby znalezione... są po 2 szczepieniach, zaczipowane, odrobaczone (no, tu bym polemizowała) i gotowe do adopcji.
  13. Jak zobaczyłam Kiełka to autentycznie nad nim zapłakałam... Nie jest zabiedzony, nie jest stary, ale ktoś powołał go do życia i tym samym skazał na straszny los, bo Kiełek urodził się brzydki. Co z tego, że MNIE wzruszył, i że ja uważam, że jest uroczy. Co z tego, że ma cudowny charakter i wielkie, przepełnione miłością do człowieka serce? Większość ludzi nawet na niego nie spojrzy, ba ze wstrętem odwróci wzrok :-( No bo nie będzie pasował do niczego, ani do wyśnionego domu czy wnętrza, ani do "fury", ani nikt ze znajomych nie powie: "ach, ale masz pięknego psa". :-( Zakładam mu wątek, bo potrzeba Kiełkowi wrażliwego człowieka, dla którego cielesność nie jest tak ważna jak wierne psie serce. Człowieka, który pokocha jego brzydotę i będzie dumny z psiej miłości i przyjaźni... [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXlLFI_WUiI/AAAAAAABIWE/H5vHZ3HUnAk/s600/P3090011.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXlLG2q7k2I/AAAAAAABIWM/jnzZqUh946s/s600/P3090013.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXlLH2eM-tI/AAAAAAABIWQ/r1eL0eyaq_U/s600/P3090014.JPG[/img]
  14. [quote name='Isadora7']Gonia a te dwa obok? Coś o nich wiadomo?[/QUOTE] Sorry, chyba pytałaś o te z klatki, tak??
  15. [quote name='dronka']jaka malutka drażetka![/QUOTE] Po domu poruszam się w zwolnionym tempie, bo gdybym nadepnęła.... ojoj, mała mogłaby zakończyć swój krótki żywot ;) [quote name='Isadora7']Gonia a te dwa obok? Coś o nich wiadomo?[/QUOTE] są czarne i wredne :evil_lol: Nie pamiętają już, że pochodzą z tego samego źródła, a Bobo nawet chyba z tej samej klatki.... W każdym razie śmierdział tak samo jak Zuzia teraz ;) [quote name='jaanka']Coś mi się wydaje że te dwa czarnulki to z Goninego avatarka :)[/QUOTE] Zgadłaś, chociaż mała Tosia jest już wielkim klopsiorem :evil_lol:
  16. Czas na finanse: Stan na dzień 10 marca 2011 Elżbieta P - 50zł Beata P - 30zł Aneta K-P - 30zł Michał S - 50zł Mariola K - 20zł Inez de Vilaro - 40zł Mayuko - 15zł Małgorzata S - 25zł Alina O - 20zł Maja O- 50zł Mariusz Cz - 25zł Mateusz F - 20zł Elżbieta K-S - 100zł Regina K - 300zł Paulina W - 50zł Drago - 50zł Ewa K - 100zł Sebastan A - 250zł Mirka P - 50zł Krzysztof K - 20zł What May NN - 20zł Marcin S - 50zł Monika Ł - 100zł Sandra M - 30zł Agnieszka M - 50zł Katarzyna P - 200zł Eleni C - 50 zł Razem: 1795 zł Dziękuję w Imieniu Victora wszystkim darczyńcom za hojność i wielkie serce! :Rose: P.S. Czy ktoś może sprawdzić czy dobrze podliczyłam?
  17. a miał badaną trzustkę?
  18. Dziś: 1. malamutek pojechał do hotelu 2. przyszły wyniki Mucho - zjadliwa postać gronkowca, w antybiogramie wrażliwy na 3 rodzaje antybiotyków na ++ :( 3. ulitowałam się nad malutką jamnisią (no pseudo jamnisią) i wzięłam ją na tymczas. To ta z prawej [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXk5A3Z2UGI/AAAAAAABIVc/0DfhQD2bRbw/s600/IMG_0098.JPG[/IMG] waży 1,700kg [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXk4K6mJfkI/AAAAAAABIVQ/ZiFPFHcX25c/s600/P3090035.JPG[/IMG]
  19. Niekoniecznie. Zdrowy pies nie zachoruje. O stanie mucho musiały zdecydować względy środowiskowe, pewnie mieszkał w jakimś totalnym syfie.
  20. Dziękuję Evelinko, zaraz wyślę Tobie pw. Przyszły wyniki wymazów i wieści nie są najlepsze :( Mucho ma gronkowca tak zmutowanego, że odpornego na większość antybiotyków. Tylko 3 działają na ++ Ciężko będzie go wyleczyć...
  21. Victor jedzie do Krakowa w sobotę. On i Tytus - jednym transportem.
  22. Jak ja kocham tę sunię!! Ehhh!
×
×
  • Create New...