-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Tylko, że ja, wbrew sobie traktuję ją nad wyraz szorstko... -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Niezwykłe jest to,że jak Mucho jest łysy to zero nim zainteresowania, a jak tylko sierść odrośnie i będzie wyglądał jak west to telefony się będą urywały Przykra to prawda[/QUOTE] Bardzo trafna wypowiedź, smutne to :( -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Rozczulająca ta Zuza! GoniuP, wyrazy szacunku i wdzięczności![/QUOTE] Jest tak samo rozczulająca co....wkurzająca;) To jest ewidentnie pies po wielkiej traumie, zarówno psychicznej, jak i fizycznej :( Nikt jej niczego nie nauczył i czuje się mocno zagubiona w tym nowym dla niej świecie.... :( Ja jestem dla niej bogiem, Tzta toleruje, moje psy też (choć ledwo), jednego kota też (bo nie ucieka i ja pilnuję), drugiego by zgładziła, gdyby się dał. Nienawidzi gości, szczególnie mężczyzn, szczeka i doskakuje. To się z resztą tyczy każdej nowo poznanej osoby. Ma tak silny lęk separacyjny, że takiego nie spotkałam :( TZ może być w domu, ja wyjdę na chwilę, a ona nie przestaje wyć i szczekać. kiedy ruszę się z kanapy i krzątam się po domu, Zuzia (a właściwie Bacha) podąża za mną i kiedy nie zwracam na nią uwagi - szczeka. Szczeka też kiedy interesuję się moimi psami i kotami, trochę mniej kiedy miziam małą Zuzię - widocznie uznała ją za swoje dziecko, bo rzeczywiście pozwala jej na więcej. Jest bardzo roszczeniowa, zazdrosna i rozszczekana. Wydaje mi się, że jest po prostu nerwowa. Nie bardzo jednak wiem jak jej przetłumaczyć, że koszmar jest już poza nią i teraz będzie już tylko lepiej. Jakieś sugestie? -
MIX grzywacza - SKUBI - już bezpieczny w swoim domku w Niemczech:)
GoniaP replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
Dziś spełniłam swoją wobec Skubi'ego obietnicę i przelałam 192 zł na konto kliniki. I przykro mi, że Niemki się wycofały. Życzę Skubiemu zdrówka i jeszcze raz zdrówka, no a potem domu.- 109 replies
-
- do adopcji
- grzywacz chiński
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ewelinko, zgubiłam telefon i smsy siłą rzeczy do mnie nie dochodzą :( Straciłam wszystkie najcenniejsze numery :( Teraz jestem osiągalna pod 661 955 880 Zdjęcia będą wkrótce jak ja, lub ktoś z mojej załogi znajdzie czas by podjechać do dt. W każdym razie Mucho śpi w łóżku, wyleguje się na kanapie, na spacerach zachęca do zabawy inne psy, ale właściciele na jego widok uciekają :( Jest słodki, lubi pieszczoty, kocha się bawić, sygnalizuje potrzebę wyjścia na dwór, nie boi się windy, no jest wspaniały, ale wciąż łysy. -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
FOTORELACJA ;) Jak zwykle śpiewam: [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYYt7HXbTZI/AAAAAAABIsg/zZijChbLwsg/s600/P3190003.JPG[/img] Pobiegłam sprawdzić dlaczego ten duży tak goni za piłką. I dalej nie wiem, ale biegam ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYYuBmIBYJI/AAAAAAABIs4/nrVCG-Ad6pE/s600/P3190008.JPG[/img] Eeee, Pańcia, nie próbuj mi zniknąć, dołącz do stada, bo dalej nie pójdę! [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYYuJr-McXI/AAAAAAABItM/T52Z4U1N4cA/s600/P3190014.JPG[/img] Nie idziesz? To ja przybiegnę do Ciebie! [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYYuMlYuV2I/AAAAAAABItU/4YWJe-rjseE/s600/P3190017.JPG[/img] -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Evelynce za piękny kubraczek dla Mucho :) Dziś doszedł :) A faktura z kliniki opiewa na kwotę 1172,40 zł Dt jest zachwycony Mucho. Jest po prostu boski, jak mówią :) -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='salo'] [B]GoniaP - [/B]podeślij mi w pw swój numer komórki i ewentualne miejsce w Poznaniu, gdzie mogłybyśmy się spotkać, abym mogła dać Ci tę karmę. Przyprowadzisz pieska ze sobą? Chciałabym go zobaczyć :) .[/QUOTE] Podesłałam, choć dopiero przed chwilą. [quote name='eurydyka']dobrze ze sie nia zajeliscie, puscilam przelew na konto fundacji i bym tylko prosila o PW jak dojdzie (jesli jest taka mozliwosc)[/QUOTE] Dzięki wielkie, postaram się pamiętać ;) [quote name='Cockermaniaczka']Biedna mala:-( Co za bestia ja doprowadzila do takiego stanu:angryy: Nie moge tego zrozumiec:shake::angryy::mad: A jak z funkcjonowaniem jej organizmu?Nerki,watroba ok?Przy takim wyglodzeniu trzeba ja miec pod kontrola:-([/QUOTE] No zapewne bestia, bo przecież nie mógł być to człowiek :( Zuzia przeszła badania krwi, nerki i wątroba są w normie. Tak jak pisałam trzymamy się w miarę ścisłej diety i Zuzia je co 2 h. [quote name='farmerka63']Jasna choroba... Przecież to cień cienia :([/QUOTE] Podobno już trochę przybrała. Tak mówią ci, co widzieli ją w pierwszym dniu i np. dzisiaj. No ale niewątpliwie ma jeszcze dużo do nadrobienia. Je tak łapczywie, że wczoraj kiedy podawałam jej pokarm z ręki, drasnęła mnie zębem i polała się krew. -
Fafel CC już w nowym domu. Dziękuję Furciaczek :)
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
No, całkiem fajny "patan" się z niego zrobił. Wtedy budził współczucie, teraz powoli zaczyna budzić grozę ;) -
Szczeniak Westa z parwo - Odszedł [']...
GoniaP replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maluszek nie żyje [*] -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']Ale na spacerku to nieżle pyskuje co? [/QUOTE] Ona pyskuje przy wielu okazjach;) Bardzo wokalna dziewczyna jest, tak w ogóle. [quote name='salo']Jak można pomóc? Może kupić karmę dla pieska ? Ja bardzo często bywam w Poznaniu (Dębiec). Mieszkam w Śremie. Chciałabym zobaczyć pieska na żywo jeśli można oczywiście :).[/QUOTE] Salo, jak chcesz to możesz kupić kilka puszek Royal Canin Convalescence support i nam podrzucić, wielkie dzięki. A za nami kolejna noc i poranek. Obie Zuzie najbardziej to są zadowolone jak siedzę i je tulę (pod kocykiem oczywiście). Wtedy jest cisza jak makiem zasiał ;) Ale ledwo się ruszę, a tupot 8 małych stópek towarzyszy mi gdziekolwiek się ruszę. TZ nie jest żadnym substytutem niestety, więc mamy przerąbane. Jak tylko zniknę na chwilę, to zaczyna się koncert na 2 głosy. Moje stado jest trochę wytrącone z równowagi i smutne. Z odrazą patrzą jak te 2 smarkule walą kupę na środku pokoju, jak okupują mnie non stop i bronią do mnie dostępu, szczególnie wredna pod tym względem jest Zuzia 2 - straszna z niej zazdrośnica. Poza tym śmiejemy się z TZtem, że schudniemy, bo przecież jeść przy Zuzi 2 nie wypada... TZ mówił, że jak wracał z nią z Łodzi, to był bardzo głodny i rozważał postój przy Mc Donaldzie, który szybko porzucił jak spojrzał na wystające gnaty Zuzi. Podobnie jest w domu, jeść się odechciewa jak patrzy się na ten błagalny wzrok, który wydaje się mówić: "podziel się ze mną, nie widzisz jaka jestem głodna?". A przecież dzielić się nie możemy :( Zuzia 2 je co 2 godziny, je bardzo łapczywie i w sekundę jedzenie znika z talerza. Wczoraj spadł mi na podłogę ziemniak, który ona natychmiast wzięła do pyszczka i zaciskała na nim szczęki tak mocno, że z trudem jej go wyrwałam. Kupki ma ładne, nie wymiotuje i mam nadzieję, że to sygnał, że przyczyną jej wyglądu jest zagłodzenie a nie jakaś choroba. Nie ufam jej z kotami i nie zostawiłabym jej samej z nimi. Myślę, że jak odzyska siły będzie koty gonić, na razie nad nią panuję bo jak na jamnika jest dość posłuszna i rozumie zakazy. Myślę też, że powinna docelowo trafić do domu, gdzie miałaby tylko jednego towarzysza lub towarzyszkę, do osób, które mogłyby jej poświęcić mnóstwo czasu. -
Szczeniak Westa z parwo - Odszedł [']...
GoniaP replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wet wie co mówi. A czy mały dostaje równolegle kroplówki? Mam nadzieję, że jest na głodówce? -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Tak, niczym Callas ;) -
Szczeniak Westa z parwo - Odszedł [']...
GoniaP replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podawaj temu ile trzeba. Może ktoś jeszcze załatwi surowicę, bo to już ostatki :( -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']juz chyba zrozumialam :)[/QUOTE] Wieso, u nas wszystko tak szybko się zmienia, że trudno nadążyć ;) -
Szczeniak Westa z parwo - Odszedł [']...
GoniaP replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gwoli ścisłości, surowica jest dzięki xxx52 i kikaka ;) -
Szczeniak Westa z parwo - Odszedł [']...
GoniaP replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak się mają szczeniaki? -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaiTheta']Ale DT się dziewczynie trafił, fiufiu!!! Gosia jaką karmę jej kupujesz? Z doświadczenia wiem, że RC Intensinal w takich przypadkach jest niezastąpiony.[/QUOTE] Daję jej RC Convalescence Support w puszkach. Granulek nie rusza żadnych. [quote name='Mika31']ale śliczny sweterek biedna chudzinka[/QUOTE] To prezent od CoolCaty :) -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj rozmawiałam z dr. Dąbrowskim, który powiedział, żeby nie oglądać się na ruję tylko ciąć, bo zwariujesz Aga;) Od wczoraj też mamy pod opieką szkielet jamnika - Zuzię 2. [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYSpi-7StmI/AAAAAAABIm4/S53RW3Yb7H8/s600/P3180013.JPG[/img] A tu jest jej wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204297-Skrajnie-wychudzona-w-zaawansowanej-ci%C4%85%C5%BCy-schronisko-%C5%81%C3%B3d%C5%BC-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/204297-Skrajnie-wychudzona-w-zaawansowanej-ci%C4%85%C5%BCy-schronisko-%C5%81%C3%B3d%C5%BC-POMOCY[/URL]!!! -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYUNEM6a-II/AAAAAAABIpk/I1IwVUdBE8Y/s600/P3180001-1.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYUNGwqMoVI/AAAAAAABIps/ZU5HRky09rY/s600/P3180003.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYUNH7zrwiI/AAAAAAABIpw/4xL9QKeD6Lg/s600/P3180004-1.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYUNIPX6PcI/AAAAAAABIp0/lyxk8nK5pcA/s600/P3180009-1.JPG[/img] -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYSpi-7StmI/AAAAAAABIm4/S53RW3Yb7H8/s600/P3180013.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYSplhhDFFI/AAAAAAABInI/5DtRqeuaCHE/s600/P3180017.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYSppSMBpQI/AAAAAAABIno/xAj0LjqPpoQ/s600/P3180023.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYSpdWydV7I/AAAAAAABImc/ne6OU1RBBfQ/s600/P3180005.JPG[/img] -
Rudik - straszy pies biega już za TM [']
GoniaP replied to conceited's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale rewelacyjne wieści :iloveyou: To się staruszkowi trafiło! :iloveyou: -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[COLOR=black][SIZE=4][FONT="]IBAN: PL[/FONT][/SIZE][/COLOR][FONT=times new roman][COLOR=black][SIZE=4][FONT="]07 2490 0005 0000 4500 6401 8021 bic/swift: ALBPPLPW [/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT] -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Gruba mała Zuzia pozdrawia :) Czyżby Bobo nie dojadł śniadania??? [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYSpf0rkOvI/AAAAAAABImo/xEkb6gl1B8c/s600/P3180009.JPG[/img] Nie dojadł, haha!!! [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYSpe-pXlpI/AAAAAAABImk/P93J72p3zcg/s600/P3180008.JPG[/img] To ja dokończę :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYSpkSl-tiI/AAAAAAABInA/7JnldAAHse8/s600/P3180015.JPG[/img] Z pełnym brzuchem trochę się pobawię :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYSpnsjgJGI/AAAAAAABInU/iEHhMbmPFEc/s600/P3180020.JPG[/img] -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Otrząsnęłam się już z wczorajszego szoku, a teraz wkroczyłam w fazę złości! Co to za bestia doprowadziła Zuzię do tego stanu! Pojąć nie mogę i życzę mu wszystkiego najgorszego!!! Zobaczcie, Zuzia 1 jest grubsza od Zuzi 2!!! [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TYSpaoywm4I/AAAAAAABImQ/-L2tdHfwYUs/s600/P3180001.JPG[/img]