-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ruta, dzięki, że nas odwiedziłaś :) Al myślę, że nie ma już powodów do zmartwienia, bo Zuzia dziś rozrabiała jak pijany zając :-D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TX0zYk3bBxI/AAAAAAABIbY/7r-n5DwyCyk/s600/P3120001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TX0zf2zxKpI/AAAAAAABIb4/uowjbv9acVo/s600/P3120009.JPG[/IMG] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TX0zbwYb3RI/AAAAAAABIbo/rdagm7D9Wrk/s600/P3120005.JPG[/img] -
[quote name='caromina']Dlaczego go wyciągałyście?[/QUOTE] Justyna, nie zaczepiaj!
-
[quote name='pelaodrudego'] Nie mam sily polemizowac, że wysłałam Tytusa w miejsce gorsze niż schron. Ciekawe tylko co stałoby si,e do tej pory z Victorem. Tkwiłby w schronie albo już nie byłoby go. nieważne[/QUOTE] Przypomnę, że Tytus był w hotelu... bardzo dobrym hotelu z troskliwą opieką!
-
Widziałam, widziałam różne brzydactwa, ale Loluś najpiękniejszy nie jest, no przyznajcie. To, że ma swój urok dla nas, wcale nie znaczy, że potencjalny Kowalski go zechce zaadoptować, skoro "od wyboru, do koloru" psiaków ma. Więc tym bardziej się cieszę, że będziemy mogli go objąć indywidualną opieką :) Niestety musi posiedzieć na kwarantannie jeszcze tydzień, ale zarezerwowałam go i jest nasz :) [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT="][/FONT][/B][/SIZE][/FONT]
-
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się doczekać :) -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Teresa2209']Boziuuuuuuuuuuuuuuuu alez ona slodka!:):):) "Wyraz" pyszczaka ma taki niesmialy, jakby chciala powiedziec: "bede grzeczna, byleby mnie tylko kochali" :):):) Sama slodycz...........[/QUOTE] Trafiłaś w sedno Teresa. Mała jest tak grzeczna, że aż się martwię. Dalej większość czasu przesypia, i to koniecznie obok człowieka. Prawie się nie bawi. Jej dzień można sprowadzić do kilku podstawowych czynności: jedzenie, tulenie, spanie, kupkanie. [quote name='Isadora7']Do twarzy jej w niebieskim :)[/QUOTE] Jej do twarzy we wszystkim Seniora Isadora ;) [quote name='wieso']swieci panscy co za szkielecik.....ona taka duza jak te lezace liscie w lesie....[/QUOTE] Zdjęcia nie oddają jej chudości, bo to szkielet obleczony delikatną, prawie przezroczystą skórą. Jak kładzie się brzuszkiem do góry, to widać kościec... Mała je często w małych porcjach, ale brzusio ma duży, więc dziś podałam jej tabletkę na robale. [quote name='Honorata G.']Śliczne maleńśtwo :) z pysia trochę podobna do malutkiej jamnisi Calineczki[/QUOTE] A tak, masz rację :) [quote name='Pyrdka']Jak sie telefony rozdzwonią to jeszcze będziesz Gonia przeklinać:lol:, że Ci ludziska nie dają spokoju.[/QUOTE] To prawda, ona wcale mi nie przeszkadza, jest naprawdę przesłodka. Moja Tosia jest obrażona na maxa. TZ ją chołubi, ja, ach, no już nie będę się rozpisywać, ale mam nadzieję, że znajdę jej lepszy dom, niż ja sama mogłabym jej zaoferować. -
MIX grzywacza - SKUBI - już bezpieczny w swoim domku w Niemczech:)
GoniaP replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
[CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][COLOR=#c00000][FONT="]Fundacja „Głosem Zwierząt”[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT="]Ul. Lodowa 2/1[/FONT][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT="]60-226 Poznań NIP 7792386785[/FONT][/B][/SIZE][/FONT]- 109 replies
-
- do adopcji
- grzywacz chiński
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Na razie niczego nie będę komentować. Dobrze, że Patryk, który wiózł psiaki ma głowę na karku. A Tytus do żadnego schroniska nie pójdzie. Weźmie go nasza wolontariuszka.
-
Victor jest w drodze :)
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Mała Zuzia w wieeeeelkim lesie: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXtcVDG9JkI/AAAAAAABIZA/CaiFjQQgfCU/s600/P3110001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXtcWg2qLaI/AAAAAAABIZE/or6Vpq1Az1s/s600/P3110002.JPG[/IMG] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXtcYD1XZoI/AAAAAAABIZI/KIWSE-lXcJY/s600/P3110003.JPG[/img] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXtcZgNN1BI/AAAAAAABIZM/AoedaXegMDw/s600/P3110004.JPG[/IMG] Spacer Zuzi trwał 5 minut i już chciała na ręce. Najlepiej jej się spacerowało za pazuchą;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXtcb2CfxQI/AAAAAAABIZY/i9xfdG3CwkM/s600/P3110007.JPG[/IMG] -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Super! Dzięki Isadorko! Odesłałam Zuzię spać z TZ'tem bo muszę trochę wypocząć ;) Aż mam ochotę wejść do ich sypialni i cyknąć im fotkę :diabloti: ale mógłby mnie pozwać ;) Dobranoc wszystkim jamnikoszurniętym. -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
A jak sapie we śnie, a jak potrafi się dostosować do pozy człowieka, a jak wzdycha i się tuli.... jak zakopuje się w kocyk, czy kołdrę.... No niesamowita jest :loveu: Nie mogę się nadziwić jak ona sobie w tym schronisku radziła :shake: Jeszcze przedwczoraj spała w budzie :-( No i nie mogę przestać myśleć o tych, którzy zostali :-( Życzę wszystkim ludziom, którzy bezmyślnie rozmnażają zwierzęta, żeby spotkał ich podobny los, naprawdę :-( -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S'] Oddasz ją ? :crazyeye:[/QUOTE] Wyleczę, odchucham, posocjalizuję i ... oddam. Parówkę oddałam, to i Zuzię oddam. Muszę. W przeciwnym razie się zablokuję, a nie mogę. Muszę mieć dom otwarty dla innych Zuź. -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']He, he, he jestem z jamników :D Goniu, mała złapała kenel ?[/QUOTE] Ooooo, szybko czarownice się zlatują ;) Nie wiem co to... Wetka napisała zapalenie dolnych dróg oddechowych, ale antybiotyk chyba zaczął działać, bo mała kaszle mniej. Poza tym siusia na matę i lubi piwo ;) No i ciągle chce jeść... Nie wiem, może daję jej za mało? Wieczorne snakusie: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXqxKVpuqwI/AAAAAAABIYY/rlWP0W0wD0I/s600/P3110010.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXqw3rDryWI/AAAAAAABIYU/8nWR_S1INSY/s600/P3110008.JPG[/IMG] i zbliżenie ;) Zuzia tak własnie reaguje na jedzenie... [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXqw3rDryWI/AAAAAAABIYo/MX0qr8G6Nj4/s600/P3110008.JPG[/img] -
[quote name='conceited']Czy pacjent bedzie musial byc jeszcze leczony?[/QUOTE] Nie wiem, dowiem się. [quote name='ata']A co z tym czipem, bo nie doczekałam się odpowiedzi ... ;) zawsze to jakieś zabezpieczenie...[/QUOTE] Załatwię jutro rano.
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Mam pełną tego świadomość, mało tego przerąbane podwójnie bo chętni do adopcji jamniczych stworków przechodzą w pierwszym etapie przez moje sito :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Zuzia jest też na zbiorczym jamników wiec oczekuj nalotu jamniczych brygad.[/QUOTE] Łomatko, pójdzie siwy dym normalnie :megagrin::megagrin::megagrin: -
[quote name='SkarpetKa']Albo wszystkie jesteśmy inne, albo on naprawdę jest kochaśny :) [/QUOTE] Jak się okazuje, takich "innych" jest więcej, bo właśnie oszalałam z radości!!! Znalazła się jedna taka bardzo dobra duszyczka, która opłaci chłopczykowi hotel!!! :shock::mdleje::lilangel::Cool!::klacz::bigok:
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Isadorko :) ALe zdajesz sobie sprawę, że chętni do adopcji będą mieli "przerąbane"? -
Sorry, bo gro dyskusji rozgrywało się na sforze. Już piszę: rach w klinice jakieś 400-500zł (dowiem się w poniedziałek), transport 550zł + 100zł na obiad dla kierowców.
-
[quote name='caromina']100 dzisiaj daliśmy, co do deklaracji z FB ze znakiem ? [/QUOTE] Nie rozumiem pytania, sprecyzuj proszę.
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']umarłam... z zachwytu[/QUOTE] bowiem??? Pozy ma świetne, co? Ale zdjęcia są kiepskie, bo ona mnie nie opuszcza na krok. -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited']Gonia, ja Ci moge dac szampon "na sucho". [/QUOTE] I dopiero teraz mi o tym mówisz kiedy się oswoiłam z tym smrodkiem? :evil_lol::mad::evil_lol: -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXqRL6EztzI/AAAAAAABIXs/56wuemlxEKc/s600/P3100003.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXqRNRHeemI/AAAAAAABIXw/-LBQC23LkVU/s600/P3100006.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXqROYWYFVI/AAAAAAABIX0/x4d2gQcgiTI/s600/P3100009.JPG[/img]