-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='pelaodrudego']na fb napisałam "na huskiego z Wrześni"[/QUOTE] super, podaj link, to się podczepimy
-
Ok, tylko proszę nie krzyżować naszych działań, bo my stawiamy właśnie całą Polskę na głowie, by pomóc temu nieszczęśnikowi.
-
[quote name='xxxx52']Ata-wyslij na moj e-mail zdjecia pieska i filmik obrazujacy cierpienie pieska oraz opis .Postaram zalatwic ze S .Porozmawiaj z P.M. Musimy wspolnie pomoc nieszczesnikowi.[/QUOTE] Co to znaczy?
-
I co ty na to kuna66??? Nadal uważasz, że wszystko w porządku???
-
[quote name='caromina']Goniu u nas poszło z dopiskiem dla skatowanego husky Seniora[/QUOTE] OK, a podasz link?
-
Husky z urazem głowy?
-
[quote name='caromina'] Gonia możecie sprzedawać cegiełki na Allegro? SMS?[/QUOTE] Chyba tak, ale dopiero co założyłam konto allegrowe fundacyjne i muszę skonsultować z guru Isadorą co i jak. SMS jeszcze nie.
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][COLOR=#c00000][FONT="]Fundacja „Głosem Zwierząt”[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT="] Ul. Lodowa 2/1[/FONT][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT="] 60-226 Poznań[/FONT][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT="][COLOR=#c00000] [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][FONT="]Konto:[/FONT][/B][/SIZE][/FONT] [LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][COLOR=red][FONT="]07 2490 0005 0000 4500 6401 8021[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/LEFT]
-
[quote name='caromina'] Gonia robię u siebie apel z prośba o pieniądze na leczenie. Mozna podać Wasz nr konta? [/QUOTE] Można, choć boję się strasznie, że zostaniemy z tym ciężarem sami. Ostatnio nie ma żadnych wpłat, nawet na westika z mojego podpisu, nie wspominając o psiakach, które już uratowane, siedzą w hotelach :(
-
Jestem po rozmowie z pracownikiem schroniska, bo chciałyśmy z Carominą jechać po psiaka już dziś, jednak to nie wypaliło. Pies został znaleziony w okropnym stanie ponad miesiąc temu. Głowę z prawej strony i pysk miał spuchnięte, prawdopodobnie ktoś go zdzielił jakąś łopatą :( Lekarz schroniskowy zrobił dla niego tyle, na ile pozwalają warunki schroniskowe. Jednak jak się dowiaduję, psiak ma również uraz psychiczny i jest agresywny. Z kolei dziewczyna, która widziała go tydzień temu twierdzi, że psiak lizał jej rękę, ale wydawał przy tym takie głuche, bulgoczące, gardłowe odgłosy, co ona zinterpretowała jako oznakę bólu. Nie wiadomo zatem na ile ta agresja (bądź i nie) jest spowodowana cierpieniem... [B]Wobec powyższego, moim zdaniem, trzeba podejść do tematu trochę z innej strony i należałoby najpierw odwieźć psa do kliniki i porządnie zdiagnozować. Mógł mieć pękniętą czaszkę, może jakiś odprysk uciska na nerwy i powoduje ból (ślinotok), może, może.... możemy sobie gdybać, skoro nie zrobiono mu nawet rtg ...[/B] Dlatego jestem za tym, by odwieźć go do Śremskiej kliniki i sprawdzić w jakim jest stanie fizycznym, a dopiero później decydować się na transport kilkaset km do Krakowa.
-
Ata, jeszcze do Ciebie potrzebuję nr. tel. Podaj mi na pw lub zadzwoń proszę.
-
I jeszcze jedno, czy psiak był szczepiony p.ko wirusówkom? Bo ja mam zaparwiony samochód.
-
Kto ma nr do Carominy?
-
[quote name='caromina']Jak on z innymi psami? Bo tak sobie myślę, ze zanim pojedzie do Krakowa, mogłabym go u siebie parę dni potrzymać. Mam dwie suki i psa w mieszkaniu[/QUOTE] Jak chcesz, to mogę z Tobą jutro pojechać do Wrześni po niego. Mój nr 785 03 03 03
-
[quote name='caromina']DT jest za darmo, ale jeśli trzeba będzie leczyć psa to ktoś będzie musiał pomóc. Na worek karmy trzeba pewnie będzie nazbierać[/QUOTE] Worek karmy, a nawet dwa psiak dostanie od Fundacji "Głosem Zwierząt".
-
[quote name='Plicha']W której Wrześni znajduje się pies? W jakim województwie? Pelaodrudego wielkie dzięki za oferowany DT!!![/QUOTE] Września, woj wielkopolskie
-
zapisuję sobie :(
-
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Najszybciej doszedłby do siebie w DT, ktoś się do Was zgłosił z propozycją?[/QUOTE] Niestety nie. Podejrzewam, że ludzie się boją podjąć ryzyka, dopóki nie wiadomo z jaką chorobą skóry mamy do czynienia i czy jest zaraźliwa, czy nie. -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Też taki scenariusz analizowaliśmy. Może się okazać, że po dobrej karmie i wspomagaczach włoski odrosną w oka mgnieniu. A tu jeszcze parę foteczek: [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXEGw4bWRJI/AAAAAAABIAA/NmuvwMG3RIg/s600/-1905770875.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXEGyKkl6VI/AAAAAAABIAI/m4bIgTDndV4/s600/-70178480.jpg[/img] -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares'] starsza kocia pani z tradycjami już wie, że tego gościa lepiej nie spotykać na swojej drodze(do pamiętnego spotkania z Mucho myślała a nawet była przekonana, że żaden pies nie jest w stanie jej podskoczyć ;)[/QUOTE] Ojej, a co się stało? Nic nie wiem? Masz może zdjęcia małego? -
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
No to Cię zaszczyt spotkał Wieso :-D -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Nie ma jednoznacznej, trzeba czekać na wyniki z ZHW. -
Przywiązana do drzewa roczna Ziuta - znalazła dom!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że wyruszy we wtorek. Niestety chętnych na odbycie tej trasy jest niewielu. -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jeszcze będzie z niego Mucho ;) Waży 5,8 kg i nie lubi kotków... -
Cisza jak makiem zasiał... Dlaczego?????