-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Podziwiam Dominikę, bo Ona na to nieszczęście patrzy, a ja tylko o nim słyszę... Znam Domi na tyle by wiedzieć, że ten pies NIE PRZEŻYJE bez naszej pomocy - Ona nie wznieca alarmu bez powodu! Z resztą zdjęcia są dobitne, mówią same za siebie... PROSZĘ WAS O POMOC!!! jA NIE MAM POMYSŁU :-(
-
Rezolutna, żywiołowa MAXI - czeka od dzieciństwa! ZNALAZŁA DOM ! :)
GoniaP replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Maxi z dziś: [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/MaxiZElblaga?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Maxi z Elbląga[/url] Nie wiem kto przeprowadzał sterylkę, ale wg mnie i osób, które widziały Maxi, powinien wrócić na studia, anie eksperymentować na psach ze schroniska :-( [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/MaxiZElblaga?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Maxi z Elbląga[/url] -
Piękna ZOJA w typie FLAT COATED RETRIEVER JUŻ W DOMU!!!
GoniaP replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Zoja dalej grandzi.... Jest rozpaskudzona jak dziadowski bicz! Wiem, bo dziś u niej byłam i widziałam!! Rozpruła skórzaną kanapę i uszło jej to na sucho! [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/ZojaDs17Czer2009?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Zoja ds 17 cz...[/url] -
Biedna Pati... Strasznie mi jej żal, bo nawet jeśli na zdjęciach widać cień uśmiechu, to i tak mam wrażenie, że ten uśmiech jest wymuszony, jakby nieszczery... Gdyby się znalazła w nowym domu, choćby z innym psem, miałaby swojego człowieka na prawie wyłączność, rozkwitłaby jeszcze bardziej, uśmiechnęłaby się w pełni.....
-
Zmasakrowany PIN - zgruchotana czaszka, obite ciało...
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Nie wydano mi Pina "do adopcji". Twierdzono, że zaadoptuje go ktoś z pracowników schroniska. Z tego co wiem, nie doszło do tego, pies został przekazany na tzw. boksy ogólne i czeka tam na dom.... My w tej chwili nie mamy środków na to, by zabrać go w bezpieczne miejsce. Istnieje zatem obawa, że trafi do pierwszego lepszego petenta :( do niesprawdzonych warunków....:-( -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
GoniaP replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa i flatki']Miałam zapytanie o psy w typie collie. Czy coś takiego mamy w Boguszycach ?[/quote] Już nie w Boguszycach, ale w Gaju. Jednooką Szpiculę - Padme. -
Pretekst (Profesor) bezpieczny i oswajany w hoteliku! :) Ma dom
GoniaP replied to feluska997's topic in Już w nowym domu
Nikt :-(:-(:-( -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
GoniaP replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
Tu nie chodzi o 2 pekińczyki... Tu chodzi o 2 psy "ras bojowych" w różnym wieku... Do sprawy trzeba podejść ostrożnie i mieć dobry plan... -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
GoniaP replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']ja chcę wiedziec czy ma plan na przyszłość zeby sytuacja się nie powtórzyła[/quote] Chyba jasno ten plan nakreślił, i chwała mu za to, że nie podchodzi do sprawy irracjonalnie i lekkomyślnie. -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
GoniaP replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
Dajcie spokój Pawłowi. Myślę, że nie przemyślał do końca sprawy, ale ma jak najlepsze intencje, i wierzę, że Hektor docelowo znajdzie dom u Niego, no chyba, że go (czytaj Pawła) skutecznie zniechęcicie. -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
GoniaP replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='diuna_wro'] Cegła allegro potrzebna, bo fundacja Hundehilfe na razie nie dała nic. [/quote] A co to jest za fundacja i co ona ma wspólnego z Itusiem?? -
Rezolutna, żywiołowa MAXI - czeka od dzieciństwa! ZNALAZŁA DOM ! :)
GoniaP replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Maxi od soboty w nowym domu. Swojej nowej Pani nie odstępuje na krok. Jest bardzo wychudzona, łapczywie rzuca się na jedzenie. Dziś mają jechać do weta, bo mała rozlizała sobie szwy po niedawnej sterylizacji (mimo kołnierza). -
[quote name='Isadora7']Trzzeba poszukać na każdym zdjęciu są :grins::grins::grins:[/quote] Chyba wirtualnie.... Nie pogadam "se" z Tobą :shake:
-
No donbra.... A gdzie w tym wszystkim Rambo i Ruda???
-
Poznań - wysyp cocker spanieli w schronisku - POMOCY!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Spaniele znów w opłakanym stanie..... -
Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
No i co? Są nowe fotki i wieści??? -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
GoniaP replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Kochany piesuń.... I on jeszcze chce być blisko człowieka.... :shake: -
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
GoniaP replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] Proponuję hasło: [B]Majqa na Moderatora[/B].[/quote] Popieram!!! Wreszcie jakiś mądry mod by nastał..... -
Powodzenia w walce!!!
-
Sochaczew- bialy piesio podobny do bullka- ma swój domek
GoniaP replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Dołączam do apeli... Ociągasz się Mati...