Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='majqa']Ja mammm doła, ona mnie katuje i łamie moje uczucia na ggggggggggg....[/quote] To ma być jakiś przytyk? Pijesz znów do mnie?? Że niby Cię zaniedbuję, czy jak?? :mad: Patrz, a Ona ledwo przyleciała, i już odleciała, zołza jedna!!
  2. [quote name='majqa']Sru tu tu, ściągałam ją przez gg.[/quote] Każdy sposób dobry :eviltong: PSZyleciała nasza Czarownica koffana :loveu::multi::loveu: No!!! To dopiero teraz będzie rozróba :eviltong:
  3. [quote name='Isadora7'][B]ehehehehehehe puffff alem się zziajała, jeZdem, tak żem bigła żem tchu nie mogem złapać. A ossccsssooo chozi????[/B] :evil_lol::evil_lol:[/quote] Czeeeeeeś :multi::loveu: Bo do tanga trzeba TROJGA czasami :diabloti:
  4. Cycuś glancuś, rzekłabym :loveu: Pierdziuszkowy Niuniuś się odblokował był i wierzę, że teraz już będzie z górki!!!:loveu: Majguś, jam Twym Opium, Tyś moją Muzą :loveu: Hugh!!! Gdzie Isadorka???:mad:
  5. [quote name='feluska997']Kurczę a taką miałam nadzieję, że wszystko będzie ok. Dziwi mnie tylko czemu nie je i się nie załatwia. A może to tylko stres? Przy mnie nie jadł tylko łykał w locie, no i parę razy widziałam jak się załatwiał :oops: wyglądało "to" normalnie. Spinca - czekamy na Ciebie![/quote] Przy babeszjozie tak czasami jest... Feluska, a może przeszłabyś się potem do lecznicy i spróbowała go nakarmić? Bo stres też pewnie ma tu swój udział, a jedyną osobą, którą pies dobrze zna, jesteś Ty...
  6. Czy na forum Collie już go wstawiłaś?
  7. Koniec żartów moi Drodzy :shake: Pretekst miał na sobie ok. 50 kleszczy i ma babeszjozę. Już wczoraj dostał masę leków. Na szczęście wyniki krwi nie są złe, i nerki oraz wątroba nie zostały zaatakowane. Psiak nie je i nie siusia! :-( Za chwilę lekarze podadzą mu kroplówkę i założą cewnik. Gorączka od wczoraj spadła. W związku z powyższym nie ma mowy o jutrzejszym transporcie do Poznania :shake: Spinca zadeklarowała, że pojedzie jutro odwiedzić Niuńka i zrobi zdjęcia. Z lekarzem jestem umówiona na telefon jeszcze dziś przed 18stą. Trzymajcie kciuki!
  8. [quote name='feluska997'] A czemu musi być na "P"? Jakaś tradycja? :oops: [/quote] Na "P" od Poznania ;) Emir jest organizacją w zasadzie ogólnopolską, siedziba główna mieści się pod Warszawą, natomiast w różnych miastach powstały oddziały terenowe. Trafiając pod skrzydła Oddziału Poznań, siłą rzeczy musi mieć imię na "P", jak większość naszych psów. Można więc powiedzieć, że to tradycja, tylko nie mam pojęcia na jak długo starczy nam weny twórczej w wymyślaniu imion, bo powoli mam już z tym problem ;) Wejdź w mój podpis, a sama zobaczysz.
  9. Jeszcze nie rozmawiałam z lekarzem prowadzącym, ale za to porozmawiałam sobie z bardzo miłą babeczką, która mi doniosła, że Pretekst nie ma temperatury :multi: To dobry znak. Biedak jest troszkę zestresowany, i na spacerku się nie załatwił :shake: Całą swoją energię spożył na przytulanie się do opiekunki, merdanie ogonkiem i rozpłaszczanie się przed Nią... c.d. nastąpi!
  10. [quote name='malaria']a jak ze zdrobnieniem ? Precio? :lol:[/quote] Nie, Niuniuś :eviltong:
  11. [quote name='majqa']Pretekst jest boski! Już samym imieniem zrobi furorę! :lol:[/quote] Zołzunia :diabloti: No ewentualnie mógłby być jeszcze Paragrafem, ale to imię zostawię dla innego :evil_lol:
  12. Ależ my jesteśmy poważne i stateczne i w ogóle :evil_lol:, tylko przerwy w powadze sobie robimy ;)
  13. [quote name='majqa'] Imię na "P"? Proszę bardzo - Przetak, Przymuł, Pieścioch, Piernik, Patafian, Pompon, Pleksi, Pulpet, Pierdzisław. Voila![/quote] Przymuł i Pierdzisław górą!!! :megagrin: Ale co będzie jak nie będzie puszczał bąków i okaże się mądry?? :grins:
  14. [quote name='majqa']Nieee. :evil_lol: faktycznie masz dziś fazę Goniuś!!! Krejzolki jezdeśtaaa...[/quote] O, co to , to nie :mad: Na trzeźwości dziś jezdem :diabloti: Jak jesteś taką mądra, to wymyśl inne na "P", bo ja już chyba cały słownik przerobiłam!!
  15. [quote name='Spinca']Tak, przy okazji wycieczki W-wa - Poznań ;) Zresztą już dawno się chciałam do Gosi na kawę wprosić ;)[/quote] Patrz, dopiero zobaczyłam ten wpis! Oczywiście zapraszam, to przy okazji poznasz sprawczynię mojej czarnuszkowej obsesyji ;):evil_lol:
  16. Felusku, gratuluję sprawnie przeprowadzonej akcji! :loveu: Ukłony dla dzielnego TZta!! Majguś i Spinca - fajne z Was babki! :loveu: Bardzo Wam dziękuję za pomoc w zapanowaniu nad chaosem!!! Sama nie mogę wyjść z podziwu, że to szaleństwo się udało! :evil_lol: Czy podoba się Wam imię PRETEKST? Mam nadzieję, że tak, bo takie imię nadałyśmy psiakowi ze Spinką :evil_lol:
  17. [quote name='Spinca']Ja zawiozę Warszawa-poznań. Sobota może być? Szukać jakiegoś hoteliku do soboty? Co robić?[/quote] Tak!! Tak!! Tak!!
  18. Warszawa to też nie mój teren i nie potrafię doradzić.... Proszę niech ktoś "lokalny"pomoże umieścić tego biedaka w bezpiecznym miejscu dopóki nie położę na nim swojej dłoni!!!!!
  19. Tak bardzo boję się, że on zniknie....że nie będę mogła mu pomóc, że będzie za późno :placz:
  20. [quote name='feluska997']O nieee... Właśnie dziś udało mi się zakroplić łobuza Fiprexem, na moje kanapowe psy działa świetnie, więc i jemu kupiłam. Podejrzewam,że z obrożą nie może być stosowany, teraz już po fakcie. Ale nie śmiałabym brać za to pieniędzy. Z tym miejscem będzie gorzej. Poszukam, pomyślę co się da i jeszcze dziś postaram się dać odpowiedź. A teraz pędzę, pędzę załatwiać. Kolejna bezsenna noc przede mną :lol:[/quote] [B]Feluska[/B], jesteś off line, a ja nie zasnę.. :( [COLOR=Red][B]Proszę weź tego psa i zawieź do psiego szpitala lub hotelu jak najszybciej (teraz/jutro rano). Pokryjemy wszelkie koszty do momentu przyjazdu psa do Poznania. Twój/Wasz/ koszt to transport i tylko transport, resztę opłaci fundacja. Nie chcę by zginął... Odległość to nie problem, może uda się załatwić transport łączony. Proszę zadziałaj i bądź ze mną w kontakcie!!![/B][/COLOR]
  21. Feluska, zadzwoń do mnie, jeszcze dziś jeśli dasz radę 785 03 03 03
  22. [quote name='Murka'] Proszę jeszcze o odesłanie wypełnionej umowy adopcyjnej do schroniska, bo muszę sie rozliczyć z wydanego psa z hoteliku.[/quote] Murka, reszty postu komentować nie będę, bo myślę, że wkradło się tu jakieś niezwykłe nieporozumienie i krzywdzi nas obie. Chciałam wysłać umowę na adres na pieczątce (mielecki TOZ). Czy tak będzie dobrze?
  23. [quote name='majqa']Stawaj, stawaj!!! Dzięki Goniuś, wielkaaa ulga, że tu zajrzałaś...:loveu: :multi:[/quote] A wiesz Majguś?? Najpierw natrafiłam na ogłoszenie, a tym samym piękny tekst... Przeczytałam, poryczałam się, i rozpoznałam w nim Twoje dzieło. To mnie skłoniło do odszperania psa na dogo. No i jestem, i czekam na Niego ;) BTW, czy mogłabyś [B]feluska[/B] kupić na nasz koszt i założyć psy obrożę antykleszczową np. Kiltlix? Niestety musialabyś wyłożyć na nią i wziąć fakturę, do której dane przesłałabym Tobie na pw, a potem zwróciłabym Ci pieniądze pocztą... Co Ty na to?? No i czy do czasu zorganizowania transportu, znalazłoby się tam u Was jakiekolwiek bezpieczne miejsce by umieścić psa? Nie chciałabym by znów zginął....
  24. Jeśli pies dojedzie do Poznania, od tego momentu wezmę za niego odpowiedzialność i znajdę mu dom. Ogłoszenia już są, pies jest flatopodobny, damy radę.
  25. Owszem, płatny, ale koszty nie dotyczyłyby Ciebie ;)
×
×
  • Create New...