Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='feluska997']Nie ma mocnych - idę szukać! :cool3: Ale wszystko będzie przypadkiem lub ewentualnie niechcący![/quote] Ok, byle Profi znalazł najlepszy dom ;)
  2. [quote name='feluska997']Ok. Nie ma problemu tylko zrób coś, żeby taki przypadek powtórzył się drugi raz pod rząd ;p[/quote] Czary mary, hokus pokus ;)
  3. [quote name='feluska997']Aaaa to tak całkiem przypadkiem znalazłam :evil_lol:[/quote] Tiaaaaaaaaa:evil_lol: A może, przez ten sam przypadek, znalazłabyś mu super dom, z super ludźmi i prywatnym basenem???
  4. [quote name='diuna_wro'] Iti jest bardzo grzeczny w autobusie. Spogląda na ludzi, a ludzie spoglądają na niego oczywiście, jedni się krzywią, inni uśmiechają.[/quote] Tych, co się krzywią, NIE LUBIMY!!!! Itulku, trzymaj się!
  5. Lika, i ja dołączam się do prośby wielu... Nie spuszczaj jeszcze Pianusia ze smyczy... Nie znasz go, jest z Wami zaledwie kilka dni, jeszcze Wam nie ufa, jeszcze nie wie, że Wy to jego DOM. Lepiej dmuchać na zimne aniżeli go stracić...
  6. A ja Wam powiem, że Isadorę poznaje się po jamnikach :evil_lol: Spóźniała się i spóźniała na pewną imprezę organizacji na E, i już prawie straciłam nadzieję na Jej pojawienie się, kiedy dojrzałam 2 wpatrzone w Nią jamole.... To były Rambo i Ruda :loveu: I nawet udało mi się je pogłaskać bez uszczerbku na zdrowiu :diabloti::evil_lol:
  7. Jej nie jest potrzebny hotel Basiu... W Gaju ma super opiekę, dobre jedzenie i spacery... Dla Pati potrzebny jest dt, który miałby dla niej czas i poświęcał maksimum uwagi, a w ogóle najwspanialej byłoby ją wydać do wymarzonego ds.... Się rozmarzyłam...
  8. [quote name='feluska997']Nie wiem czy powinnam, ale znalazłam naszą pociechę na allegro i pozwolę sobie wkleić link [URL="http://allegro.pl/item659398192_pies_w_typie_flat_coated_retriever_brat_golden_a.html"]Pies w typie Flat Coated Retriever - brat golden a (659398192) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Profesor do domu, ale już! :diabloti: Dziękujemy Cioteczko droga :loveu:[/quote] Ależ Ty czujna jesteś Feluska :loveu::evil_lol: Helga, wiesz, że Cię kocham, prawda??:loveu:
  9. Pepsi za 5 koła: [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Pepsi?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Pepsi[/url]
  10. "Moja" Pixie miała narkozę (umiejętnie podaną) co parę dni, i żyje, mało tego ma się dobrze. Jeśli Bajka mówi, że psiak jest w "jej" klinice, to trzeba lekarzom zaufać i pozwolić zrobić co dla psiaka najlepsze.
  11. [quote name='Isadora7']Wiele osób to zauważyło, ostatnio na jednym aptecznie czyszczonym wątku userka stwierdziła ze "haracze" pobieramy i tylko na to patrzymy.[/quote] [quote name='majqa']Moje podejrzenia były słuszne. Wiedziałam, że Emir ma powiązania z mafią. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [quote name='gonia66']Oj...to ja widzę, ze ta mafia (....) zatacza coraz większe kręgi i upycha coraz dalej swoje macki:roll::roll:[/quote] No, sunia trochę chora, trochę zaniedbana, ale zaraz się ją podszprycuje, włoski doklei (a co!) i przehandluje za przyzwoitą kasę, bo przecież ona jak rasowa :razz:
  12. [quote name='Isadora7']No przeca prawde godom nie? :roflt::roflt::roflt:[/quote] [quote name='majqa']Moje podejrzenia były słuszne. Wiedziałam, że Emir ma powiązania z mafią. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Raaaatuuuuuuuunkuuuuuuuuu! Jezdem w potrzaskuuuuuuu!!!!!!!
  13. [quote name='Isadora7']Z psem sie udało ale nie wmówisz mi że z Twoją psychiką coś się zmieniło:megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] O żesz Ty :mad:
  14. [quote name='stonka1125']imię fajne...[/quote] Też tak myślę :loveu: Lekarz prowadzący jest Ojcem Chrzestnym :razz:
  15. [quote name='gonia66']Uffffffffffffffffffffffffffffffff:multi::multi::multi::multi:nie mooglo byc lepiej dla tego udreczonego biedactwa..czy ktos wie jak się zachowuje teraz??Juz sie nie kręci szaleńczo????:razz:[/quote] Nie wiem, pewnie śpi w legowisku i wreszcie odpoczywa ;) [quote name='stonka1125']no to ja sie kłaniam w pas goniP,jutro przeleje pieniążki obiecane,imię fajne,ja już oczywiście sie czułam jakbym ja porzucała i duzo mi do ryczenia nie brakowało,to naprawdę swietna sunia,zupełnie inaczej sie zachowywała niż w boksie,ciesze sie ze już jest pod opieka weta,to ja mówię uffffffffff.........[/quote] Stonka, nie mnie się kłaniaj, tylko sobie: za to, że ją tam przyuważyłaś, że napisałaś o niej, że zadzwoniłaś do mnie, że odebrałaś ze schronu i zawiozłaś do kliniki. Super robota! Pepsi zawdzięcza Ci życie!
  16. [quote name='majqa']Goniuś i inni, co proponujecie/ jakie są pomysły? Ogłoszenia w kierunku zbierania kasy na leczenie i utrzymanie? Jeśli, jak to robimy? Lawina standardowych z lub bez allegro? Jeśli allegro - wyróżnione, bezcegiełkowe, czy cegiełki? Kto to zrobi i na kogo dane kontaktowe + do wpłat? Hm...jeśli ktoś doczyta, że sunia jest w schronie, ten patronuje TOZ, a np. kasa jest zbierana na konto prywatne (czyli nie TOZ, nie jakaś fundacja) to aukcja straci na wiarygodności, czas będzie płynął, napływ pieniążków stanie w miejscu, a straci na tym ta bida. Goniu66, Bico, Ulv, super, że dołączyłyście. Dziękuję. :multi:[/quote] Majguś, sunia od dziś jest Emirowa. Nie spałam wczoraj przez tę sunię... Nadałam temat Pani Prezes, która postanowiła zadbać o najpierw o psa, a potem o moją równowagę psychiczną. Pepsi przejdzie szczegółowe badania w naszej klinice, a potem pojedzie do dt w Wawie - przynajmniej taki jest plan. Wiadomo, że potrzebne są na nią fundusze, bo z gruszki nie spadną. Namiary na fundację są w moim podpisie, tam też znajdą się wkrótce informacje o suni. Mamy zdjęcia zrobione przez Stonkę, resztę zrobi Helga@Ares. Wtedy zastanowimy się co dalej... Najważniejsze, że Pepsi jest już w godnych warunkach, otoczona opieką medyczną i troską naszych ludzi.
  17. [quote name='Tola'] Gonia napisz więcej[/quote] Ale co mam napisać??? Całe szczęście, że dziś znów "bomba mi wybuchła" i poprosiłam Vito o zastępstwo. Bo ja nie znam tej Pani (choć o Niej słyszałam, ale bym nie skojarzyła) a Vito stanął w progu i powiedział:"O!!!!!!!!Cześć!!!!! To Ty???!!! :evil_lol: Bo przyszła Pani Itusia pomagała w schronie w Gaju, się okazuje :evil_lol: A Ituś (jego klon) "wisi" na ścianie w kuchni, stąd parcie na Itusia, a nie żadnego innego psiaka z Wielkopolski!
  18. [quote name='Tola'] Bardzo dziękujemy za sprawdzenie domu:lol:[/quote] Przekażę podziękowania Vito ;)
  19. [quote name='majqa']Prosimy o uchylenie woala tajemnicy. :lol:[/quote] No co??? Pepsi opuściła cuchnącą celę i jest już w klinice. Resztę pewnie napisze Stonka :loveu:
  20. Już po wizycie :multi: 1000 % rekomendacji dla tego domu!!! Wiluś może jechać!:loveu:
  21. [quote name='majqa']Widzę, że zmienił się tytuł![/quote] ;););):diabloti::diabloti::diabloti:
  22. Profesorek został wczoraj przebadany przez weta: uszy zdrowe, temperatura w normie, oczy ok, osłuchowo ok. Został więc zaszczepiony i jest gotowy do adopcji :multi:
  23. Szczęście w nieszczęściu, że Felunio trafi do Bajki. W lepsze ręce trafić nie mógł.
  24. [quote name='majqa']Stonko, będę starała się pomóc ogłoszeniowo...[/quote] Majguniu, ja to sobie myślę, że sunieczka powinna trafić do weta szybciuchno i być poddana leczeniu (w dt lub szpitalu). Trzeba jej najpierw ulżyć, bo jeśli to świerzb, nużyca, czy grzybica, to świąd spowoduje, że ona zwariuje w tej betonowej celi..... Gdyby miała choć mikroskopijny wybieg z piachem, lub trawą, mogłaby chociaż się wytarzać, a tak??? Jaki, szanujący się pies wytarza się we własnym gooooownie? W tym stanie nikt jej nie przygarnie, obawiam się.
  25. Edi, zmień tytuł ;) Pianuś na razie strasznie wystraszony, ale myślę, że mu to za jakiś czas minie jak zobaczy, że w tym domu nic mu nie grozi...
×
×
  • Create New...