Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Miód na moje serce :loveu: Mam nadzieję Domiś, że udzieliłaś Pani wszelkich wskazówek co do żywienia?
  2. Zadzwońcie do Dosi (ma bana). Ona może sprawdzić dom w Nadarzynie, mieszka niedaleko : 502 720 743
  3. A czy Magda, która chce wziąć to biedne, przerażone psie dziecię na dt ma doświadczenie w postępowaniu z psami lękowymi? Bo jeśli nie, to może jej zrobić "niedźwiedzią przysługę"...
  4. Czy są jakieś nowe wieści?
  5. O Mamo! A ja wypiłam wino :(
  6. Ponieważ wyjeżdżam, czy ktoś z Was mógłby ustalić nr. telefonu lub choćby e-mail karat i przesłać mi te dane na nr. 785 03 03 03? Bardzo proszę...
  7. Majguś, dzięki za piękny tekst! Przyznam, że najpierw odpaliłam aukcję z forum emira, no i od razu wiedziałam kto za tekstem stoi ;) Isadoruś, Ty wiesz też :calus:
  8. Pele znów został gruntownie przebadany: morfologia, biochemia i usg jamy brzusznej. Uszkodzoną ma wątrobę (na granicy marskości), trzustkę w stopniu znacznym i nerki. Nadal przebywa w klinice i lekarze toczą bój o jego życie. Przedwczoraj i wczoraj było tak źle, że rozważaliśmy decyzję o eutanazji. Dziś jest trochę lepiej i Pele wykazuje wolę życia - jest fighterem! Postanowiliśmy zatem dać mu szansę, jednak wiąże się to z ogromnymi kosztami! Błagamy zatem o wsparcie finansowe!!! Jeśli Pele przeżyje, będzie musiał mieć zapewnioną indywidualną i odpowiedzialną opiekę! Czy wśród Was jest ktoś, kto przyjąłby Pele do siebie na okres rekonwalescencji?
  9. Karma została zamówiona i wysłana pod wskazany adres. Powinna dojść jutro lub pojutrze.
  10. Edi, podaj mi adres na pw, zamówię karmę i wyślę. Jakieś preferencje?
  11. Dobra, dziś podchodzę do tematu ;) Wysyłajcie dobre fluidy po 19.
  12. Czy wiadomo jaki on ma stosunek do dzieci?
  13. Z Pele jest gorzej. Znów wymiotuje :( Zostaje w klinice, choć miał jutro jechać do fundacji :(
  14. Ależ zadowolony pychol z niej! A kiedy operujecie 2 listwę?
  15. Szczerze? Ja bym podjęła decyzję o eutanazji bidulki... Ona za bardzo cierpi :placz:
  16. Inez, proszę prześlij mi swój nr na pw. Mam pewien pomysł. Jutro wyjeżdżam, ale w poniedziałek zajmę się tematem.
  17. Dzwonił tylko jeden pan, który z resztą był w odwiedzinach u Jamora, ale to nie było to. Od tego czasu cisza...
  18. Edi, podaj mi swój aktualny numer, nie mogę się z Tobą skontaktować :(
  19. [quote name='Monday']Sprawa kastracji jest mi nieznana :cool1: Mam trudności z kontaktem z dziewczyną z fund. która o wszystkim musi zdecydować. Jeżeli ustaliła z jamorem, że Murzyn będzie kastrowany i jeżeli nie bedzie FV to musi nam dać znać żebyśmy zebrali pieniądze. Niestety z tego co wiem fund Emir została zbanowana....:angryy:, dlatego nikt się tutaj nie odzywa[/quote] Chwilowo jestem odbanowana ;) więc wykorzystam sytuację. Murzyn będzie wykastrowany i będzie faktura. Jednak jak wiecie, fundacja nie jest dotowana i liczy się dla nas każda złotówka. Ratujemy tak długo, jak starcza nam funduszy. Jeśli zatem ktokolwiek może wspomóc Murzyna groszem, będziemy wdzięczni. Konto fundacji podam na pw.
  20. Majguniu, zapraszamy na forum Emira, tam przyjaciele dostają bana na start :evil_lol: Z Isadorką sobie pogadam prywatnie :mad: za to podpuszczanie! A w piątek wyruszam na spotkanie Pixie - tak dla Twojej wiadomości...
  21. Bez jaj. To najprawdziwsza prawda... Ależ masz problem, czytając między wierszami....:shake:
  22. Zdjęcia Jamora z dziś: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/156/60fbba7b81166d34med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/160/9d5e87623036860bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/161/25bcaa74dd3ab22cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/160/ca7a64b9ada2b585med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/161/0b39a643b22e9b66med.jpg[/IMG][/URL]
  23. Wzruszająco szczęśliwy Maniutek :loveu:
×
×
  • Create New...