-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Terierek Monti otrzymał drugą szansę - ma cudowny dom
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Miód na moje serce :loveu: Mam nadzieję Domiś, że udzieliłaś Pani wszelkich wskazówek co do żywienia? -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
GoniaP replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Zadzwońcie do Dosi (ma bana). Ona może sprawdzić dom w Nadarzynie, mieszka niedaleko : 502 720 743 -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
GoniaP replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
A czy Magda, która chce wziąć to biedne, przerażone psie dziecię na dt ma doświadczenie w postępowaniu z psami lękowymi? Bo jeśli nie, to może jej zrobić "niedźwiedzią przysługę"... -
uwięziony pies na autostradzie A2 pod Poznaniem!
GoniaP replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś nowe wieści? -
uwięziony pies na autostradzie A2 pod Poznaniem!
GoniaP replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
O Mamo! A ja wypiłam wino :( -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Ponieważ wyjeżdżam, czy ktoś z Was mógłby ustalić nr. telefonu lub choćby e-mail karat i przesłać mi te dane na nr. 785 03 03 03? Bardzo proszę... -
>>>Patyczek - psie dziecko wyrwane z koszmaru<<<POZNAŃ
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Majguś, dzięki za piękny tekst! Przyznam, że najpierw odpaliłam aukcję z forum emira, no i od razu wiedziałam kto za tekstem stoi ;) Isadoruś, Ty wiesz też :calus: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Pele znów został gruntownie przebadany: morfologia, biochemia i usg jamy brzusznej. Uszkodzoną ma wątrobę (na granicy marskości), trzustkę w stopniu znacznym i nerki. Nadal przebywa w klinice i lekarze toczą bój o jego życie. Przedwczoraj i wczoraj było tak źle, że rozważaliśmy decyzję o eutanazji. Dziś jest trochę lepiej i Pele wykazuje wolę życia - jest fighterem! Postanowiliśmy zatem dać mu szansę, jednak wiąże się to z ogromnymi kosztami! Błagamy zatem o wsparcie finansowe!!! Jeśli Pele przeżyje, będzie musiał mieć zapewnioną indywidualną i odpowiedzialną opiekę! Czy wśród Was jest ktoś, kto przyjąłby Pele do siebie na okres rekonwalescencji? -
Zmigród.Pan do więzienia a psy same w domu.MAJĄ NOWE DOMY!Hurra!!!
GoniaP replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Karma została zamówiona i wysłana pod wskazany adres. Powinna dojść jutro lub pojutrze. -
Zmigród.Pan do więzienia a psy same w domu.MAJĄ NOWE DOMY!Hurra!!!
GoniaP replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Edi, podaj mi adres na pw, zamówię karmę i wyślę. Jakieś preferencje? -
Czteroletni dog niemiecki, dostojny, spokojny.. MA DOM!!!
GoniaP replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
Dobra, dziś podchodzę do tematu ;) Wysyłajcie dobre fluidy po 19. -
Terierek Monti otrzymał drugą szansę - ma cudowny dom
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Ale cicho u Montiego :-( -
Czteroletni dog niemiecki, dostojny, spokojny.. MA DOM!!!
GoniaP replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo jaki on ma stosunek do dzieci? -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Z Pele jest gorzej. Znów wymiotuje :( Zostaje w klinice, choć miał jutro jechać do fundacji :( -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
GoniaP replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ależ zadowolony pychol z niej! A kiedy operujecie 2 listwę? -
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
GoniaP replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
Szczerze? Ja bym podjęła decyzję o eutanazji bidulki... Ona za bardzo cierpi :placz: -
Czteroletni dog niemiecki, dostojny, spokojny.. MA DOM!!!
GoniaP replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
Inez, proszę prześlij mi swój nr na pw. Mam pewien pomysł. Jutro wyjeżdżam, ale w poniedziałek zajmę się tematem. -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Dzwonił tylko jeden pan, który z resztą był w odwiedzinach u Jamora, ale to nie było to. Od tego czasu cisza... -
Zmigród.Pan do więzienia a psy same w domu.MAJĄ NOWE DOMY!Hurra!!!
GoniaP replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Edi, podaj mi swój aktualny numer, nie mogę się z Tobą skontaktować :( -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Sprawa kastracji jest mi nieznana :cool1: Mam trudności z kontaktem z dziewczyną z fund. która o wszystkim musi zdecydować. Jeżeli ustaliła z jamorem, że Murzyn będzie kastrowany i jeżeli nie bedzie FV to musi nam dać znać żebyśmy zebrali pieniądze. Niestety z tego co wiem fund Emir została zbanowana....:angryy:, dlatego nikt się tutaj nie odzywa[/quote] Chwilowo jestem odbanowana ;) więc wykorzystam sytuację. Murzyn będzie wykastrowany i będzie faktura. Jednak jak wiecie, fundacja nie jest dotowana i liczy się dla nas każda złotówka. Ratujemy tak długo, jak starcza nam funduszy. Jeśli zatem ktokolwiek może wspomóc Murzyna groszem, będziemy wdzięczni. Konto fundacji podam na pw. -
Majguniu, zapraszamy na forum Emira, tam przyjaciele dostają bana na start :evil_lol: Z Isadorką sobie pogadam prywatnie :mad: za to podpuszczanie! A w piątek wyruszam na spotkanie Pixie - tak dla Twojej wiadomości...
-
Bez jaj. To najprawdziwsza prawda... Ależ masz problem, czytając między wierszami....:shake:
-
BOGUSZYCE - bokserka z niebieskim okiem i bokser szukają domów.
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Niestety nie :-( -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Jamora z dziś: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/156/60fbba7b81166d34med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/160/9d5e87623036860bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/161/25bcaa74dd3ab22cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/160/ca7a64b9ada2b585med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/161/0b39a643b22e9b66med.jpg[/IMG][/URL] -
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
GoniaP replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Wzruszająco szczęśliwy Maniutek :loveu: