-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Wiem :placz: Ale za ten gest wobec psa, Pan Włodek pójdzie wprost do Nieba... Gdybym znalazła się w Jego sytuacji, a nie raz o tym myślałam, zrobiłabym to samo....
-
[quote name='majqa']Jaki ma być przyszły dom? - odpowiedź: O niebo lepszy niż mój.[/quote]Oj Majguś - rzecz niewykonalna :shake:
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Jamor, a masz tam może jakąś kobietę co by z nim usiadła, poprzytulała, poszeptała do uszka i z ręki nakarmiła powolutku? Może on facetów się boi, co? Proszę zaobserwuj też kolor siuśków i spójrz na dziąsła, czy nie są blade. Monday mówiła, że miał sporo kleszczy, i mimo, że został zabezpieczony u weta, martwię się o babeszjozę... Dziękuję, że go przyjąłeś. Metamorfozę Dory już obejrzałam, mam nadzieję, że i z Murzynkiem zdziałasz cuda. -
Piękne Allegro :loveu: Teraz musi się udać wyłuskać najlepszy z domków!
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Biedny, chudy, wystraszony i mega smutny pies wyziera z tych zdjęć :-( -
Pretekst (Profesor) bezpieczny i oswajany w hoteliku! :) Ma dom
GoniaP replied to feluska997's topic in Już w nowym domu
Wielki Brat i Mały Brat :evil_lol: -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/156/1732d4b185d213fdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/156/d6a4e469069c6e66med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/160/a3a29a43041a9ba0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/161/1fd54e04b242cea1med.jpg[/IMG][/URL] -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/156/ed5d3928fff0efe2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/160/0606f6979adf0beemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/160/084604d0a741d792med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/161/bfde0225634dc374med.jpg[/IMG][/URL] -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
To pozwolę sobie wstawić zdjęcia od Monday: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/160/73351215f1918fa6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/160/f83f33c59c2d66e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/156/78634231f43a7b76med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/160/d372d7b44de338a6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/156/443b7ce79494cbd3med.jpg[/IMG][/URL] -
Dwie sznaucerki średnie - Maja i Tina w wyjątkowych DOMACH
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Piękna, piękna, tylko żal bródki, jest taka króciutka. Dziś pierwszy raz puściłam ją luzem (na razie ze smyczą) i dreptała krok krok za mną, ciężko było mi zrobić foty:loveu: Ale jest jej bardzo smutno, widać:-([/quote] Bo to sunia na kanapę jest... I obiecuję, taką jej znajdziemy... Domi, zrób nowe allegro i wstaw te zdjęcia, proszę! -
[quote name='megii1']Mojej Pani weterynarz nie ma do końca przyszłego tygodnia bo zrobiła sobie urlop ale jak to nie będzie się wchłaniac podjedziemy w przyszłym tygodniu do weterynarza. A wiadomo co jej sercem? Czy musi brać jakieś leki? Jak na razie leczymy uszko i oczy:shake:[/quote] Jeszcze się nie dowiedziałam, ale dam znać.
-
[quote name='megii1']Gonia a nie wiesz co to mogą być te guzki przy zebrach? Miała to wcześniej? Moze ma uczulenie na ugryzienia owadów? Myślę że to nic powaznego bo pojawiło się nagle.[/quote] Nie mam pojęcia :shake: Ale moje psy reagują alergicznie na ukąszenia komarów i innych świństw... Może to to? Oby...
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
To poprosimy pięknie o zdjęcia! Monday, jesteś wielka! -
Dwie sznaucerki średnie - Maja i Tina w wyjątkowych DOMACH
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Co za piękność :loveu: -
Majguś, a nie możesz odebrać przesyłki jutro rano??? Bardzo bym chciała żeby Baszeńka dostał prezent ode mnie jutro....
-
Pretekst (Profesor) bezpieczny i oswajany w hoteliku! :) Ma dom
GoniaP replied to feluska997's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/160/49d4360c81037d96med.jpg[/IMG][/URL] -
BOGUSZYCE - bokserka z niebieskim okiem i bokser szukają domów.
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='DorkaWD']Trwają poszukiwania domu czy psa?[/quote] Psa niestety :-( -
BOGUSZYCE - bokserka z niebieskim okiem i bokser szukają domów.
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Oczko miała dom, z którego uciekła. Poszukiwania trwają. -
Pretekst (Profesor) bezpieczny i oswajany w hoteliku! :) Ma dom
GoniaP replied to feluska997's topic in Już w nowym domu
Wszystko jest ok... Trzeba jedynie wyeliminować znaczenie terenu: np. kanap... -
Malamutka Salsa - znalazła swój dom na zawsze!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Super, że sunia pod opieką "malamutów" i już w hotelu :lol: Ja tylko nieśmiało się zapytam o fakturę od "nocnego doktora". Bo jeszcze nie przyszła... Czy coś wiadomo w tej kwestii? Nie chciałabym robić z gęby cholewy ;) -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
GoniaP replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Właśnie rozmawiałam z Panią Haliną. Jeszcze decyzja niepodjęta :( Czekamy na synów Pani Haliny. Obiecała zrobić wszystko, by się zgodzili. Zaproponowałam dobry układ. Czekamy więc...