Jump to content
Dogomania

szajbus

Members
  • Posts

    28422
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szajbus

  1. Taka jest prawda. To KOCHAM trwało, trwa i trwać będzie zawsze.
  2. To czekanie jest najgorsze.
  3. U naszej histeryczki by to nie przeszło. Wara komukolwiek od jej ciała. Ona już dostaje histerii przed samym gabinetem. Natomiast na ulicy jak widzi swoją wetkę to jest do niej bardzo przyjaźnie nastawiona. Gabinet to wróg i wszystko co się w nim znajduje. Co ja piszę? Poczekalnia też jest wrogiem. Neutralny grunt owszem, ale nic ponad to.
  4. Zuzia tez bardzo lubi swoją panią doktor pod jednym warunkiem, że ta jest na przestrzeni otwartej i nie wyciąga w jej kierunku swoich pazurków
  5. Daj znać jak poszło.
  6. I to bardzo.
  7. Kocham, tęsknię, pamiętam
  8. Jak dobrze Cię rozumiem. Radku patrząc na naszą Zuzię oczom nie mogę uwierzyć jak od pewnego momentu błyskawicznie postępuje proces starczy. Najgorsze w tym wszystkim jest, że niestety nie ma na to leku. Owszem ma wdrożone kolejne preparaty, żeby jej ułatwiły funkcjonowanie ale nic nie jest w stanie cofnąć czasu. Łapinki za nią zaciska nie tylko Norasek. My też i to nieustannie.
  9. Balbisiu to już 9 lat jak pobiegłaś na tęczowe łąki. Kochamy i bardzo tęsknimy każdego dnia .
×
×
  • Create New...