Jump to content
Dogomania

szajbus

Members
  • Posts

    28422
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szajbus

  1. Kocham, tęsknię, pamiętam
  2. Kocham, tęsknię, pamiętam
  3. Kocham, tęsknię, pamiętam
  4. W porządku Radku. Mieliśmy problem z komputerem, doszło do wymiany na nowy. Oczywiście był problem z odzyskiwaniem danych ze starego. Od tej soboty jest wszystko ogarnięte.
  5. Pamiętam o Was Radkowe szczęścia.
  6. Radku Tobie i całej Twojej rodzinie życzę zdrowych, wesołych i pięknych Świąt.
  7. Na zawsze w mym sercu i mej pamięci
  8. Wszystkim odwiedzającym ten wątek życzę zdrowych, wesołych, rodzinnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, mnóstwa dobrej energii i wiosennego nastroju!
×
×
  • Create New...