Jump to content
Dogomania

szajbus

Members
  • Posts

    28422
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szajbus

  1. Na zawsze w mym sercu i mej pamięci
  2. Bardzo dobry pomysł
  3. Dzień staje się coraz dłuższy, mamy więcej słońca więc mam nadzieję, że mama wkrótce do siebie dojdzie. Krótkie, szare, bure i ponure dni odbijają się tez na psychikach ludzi młodych, pięknych i zdrowych, a co dopiero u seniorów mających problemy zdrowotne i wiele obaw. Z doświadczenia wiem, że każdy epizod onkologiczny i nie ma znaczenia czy aktywny, czy ten z podejrzenia zawsze budzi u ludzi strach. Myślę, że to gdzieś siedzi głęboko w Twojej mamie. Trzymam mocno za nią kciuki.
  4. Mam nadzieję, że mama dojdzie di siebie czego jej życzę z całego serca. To prawda, że bardzo brakuje nam pożegnanych psinek. Ta tęsknota za nimi zostanie z nami na zawsze. Nasza Zuzia właśnie dziś skończyła 18 lat i 4 miesiące. Je, cieszy się życiem, czuje się dobrze poza jednym . Zaczęła mieć problemy z poruszaniem. Potrzebuje trochę czasu na rozruszanie się. Jest bardzo chuda i już wiemy dlaczego. Dopadł ją starczy zanik mięśni, a na to nie ma leku. Na szczęście dużo chodzi, nawet bardzo dużo, a my pomagamy jej masażami. Zaburzona praca błędnika jej w tym wszystkim nie pomaga, o tzw. zawieszaniu Zuzki już pisałam. Pod tym względem ani się nie polepszyło, ani nie pogorszyło. Pogorszyło się z jednym. Na swoim punkcie dostała prawdziwego bzika i jest większą histeryczką niż była. I pomyśleć, że byłam pewna, że nie ma większej histerii widząc Zuzię kiedyś w różnych akcjach. Myliłam się. Nawet czesanie jej odbywa się podstępem. Pazury ma obcinane też z podstępnie przez kilka dni po jednym, żeby nie dostała zawału. Ogólnie dzielne z niej psisko. Nie poddaje się. Jest z nami nadal i traktujemy to jak wielki dar od losu. Dmuchamy, chuchamy na nią i cieszymy się każdą spędzoną chwilą na maksa.
  5. Kochamy Was okruszki
  6. Kocham, tęsknię, pamietam
  7. Kocham Was moje skarby
  8. Kocham Was maluszki
  9. Wszystkim odwiedzającym wątek moich psinek życzę w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.
  10. Radku na każdy dzień Nowego 2025 Roku życzę Tobie i Twoim bliskim dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, samych radosnych chwil i moc pozytywnej energii. Szczęśliwego Nowego Roku!
  11. Kocham i pamiętam moje maluszki
×
×
  • Create New...