Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Nie, spotkamy się "w pół drogi", między Lublinem a Makowem. Jakoś to wypada na Siedlce. Warszawę mozemy spokojnie zostawić na zachodzie, nie nadrabiać km. Muszę poprosić sasiada z samochodem. Mój TŻ jest za granicą i wraca w poniedziałek wieczór :cool1:
  2. Przed chwila rozmawiałam z Alpiną. Mama miała drugi wylew. Sytuacja jest dramatyczna. Alpina musi bć przy Mamie. W poniedziałek odbieram Majkę od Gosi. :shake:
  3. Umówiłysmy sie z alpiną na poniedziałek-wtorek. Sunia była w Legionowie, a to po tej stronie Warszawy co mój Krasnosielc....:shake: Teraz musi wrócić z Lublina. Albo do Warszawy, albo omijając Warszawę, przez Siedlce do Ostrołęki czy Makowa Maz. Ma ktoś pomysły, bo czas tu gra olbrzymią rolę? Najgorsze, ze ja nie bardzo mam warunki do przeprowadzenia badań suczki. U nas tego sie nie zrobi, ale moze w Ostrołęce nasz przyjaciel pomoze. Słuchajcie, a moze ten tatuaz swiadczy o rasowasci, ale to nie jest shitek?
  4. Żeby tylko ładnie i grzecznie sie zachowywała! Cieszę sie z domku!
  5. rzeczywiscie sliczna. &uszki da sie wyleczyć i dobry domek znajdzie sie szybko, trzymam kciuki za nia!
  6. Okazało się, ze jednak sa 2 zdjecia jamników! :p Obie dziewczynki śpią grzecznie na swoim posłanku przywiezionym przez pańcia. To jest wieczór, w nocy przemiesciły się do łóżka, aby grzać słomianego wdowca Tomasza :diabloti: [B][img]http://upload.miau.pl/3/23439.jpg[/img][/B] a tu tyłem Figa, w oddali pracuje nad dolkiem Fajka, wchodzi po schodach Pelasia [B][img]http://upload.miau.pl/3/23441.jpg[/img][/B]
  7. Są jakies nowe wiadomosci i Arktiku? Był na spacerku? SisiaO napisz cos wiecej!
  8. i takie powinny być wszystkie zakończenia! Brawo!
  9. I co, Aniu, uda sie ja wyciagnąć?
  10. Co za historia :smhair2: Przyłączam się od apelu, jemu potrzeba domu i spokoju!
  11. Czekamy na wieści! Wiadomo juz coś?
  12. Zosia4 ma doskonałą rekomenadcję za swa działalność na dogo.
  13. [quote name='Marka'][B]Malgos[/B] - a nie weźmiesz jej chociaż na tymczas? W Warszawie jest spory popyt na pudelki u Pań w "dojrzałym wieku" ;) (ja ostatnio szukałam domu dla mixiczki-pudliczki i tylko po jednym ogłoszeniu w GW miałam trzy telefony od takich pań! sunię wyadoptowałam ze schroniska "na pniu" :p)[/quote] Myślałam o tym, poważnie...po wstepnej pielegnacji domki czekałyby w kolejce. Ale sytuacja o tyle sie zmieniła, ze do mnie trafi Majeczka od Alpiny, starowinka.
  14. dramat...ten łańcuch...
  15. Piesek, o którym tu mowa to chyba Kobi, a ta suczka? Co z nią?
  16. To go Bianeczko nie oddwaj! Ja też nie mam doswiadczenia z takimi zwariowanymi pieskami :evil_lol: to ma on śmieszny ogonek, powiadasz?:lol:
  17. To zmieńcie tytuł, kochane dziweczyny... Cieszę sie ,ze ma dom, a ja spokojne sumienie, bo już różne mysli mi chodziły po łepetynie....(że tez człowiek z pewnych rzeczy nie wyrasa, wręcz przeciwnie, z wiekiem to się pogłębia...)
  18. ja też czekam.... Jak byłam dawno temu w schronisku, był terier walijski (no taki podobny), poszedł do domu?
  19. Co z jamniczkiem, tym stareńkim? Jest jeszcze?
  20. jakieś takie wyłupiaste sie zrobilo :shake: Żeby to nie roslo cisnienie wewnatrzgałkowe :shake:
  21. Ciotka malagos jest z Was dumna! Taka akcja, no, no! Czekam na jutrzejsza relacje i zdjęcia. :loveu:
  22. Gratuluję! Lenka to sliczne imię. No, ciekawe, jak minie nocka....czy nie będzie płakać za rodzeństwem?
  23. Nie kłóćcie się, kobitki! Przyjedźcie do mnie na zimne piwo i będzie ok! 12 sierpnia, niedziela!
  24. Kochana dziewczyna :placz: Ale co sie dzieje z bidusiem? :shake:
  25. Swoja drogą, Alpina, aż Ci zazdroszczę tej adrenalinki, dreszczyku emocji, oczekiwania, radosci, niepewności jak to będzie...:oops:
×
×
  • Create New...