-
Posts
44558 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
No właśnie, bo to dziś juz wtorek, a tu ani slychu, ani widu :razz:
-
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']A ja, przyznam szczerze, poproszę o zdjęcia Foksi - dawno nie było nowych:)[/quote] ja też poproszę...:oops: Taką miałam ochotę ją kiedys wziać i stchórzyłam :oops: Mam za to Zulkę i zero postepów w oswajaniu :placz: -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
malagos replied to Hala's topic in Już w nowym domu
no pewnie, ze ciężko się rozstawać, ale ja czuję, ze ten dom to TO! a ci państwo, Halu, co maja poczekać do końca sierpnia, to ich nie mozna ot tak zostawić, niezapsionych :evil_lol: :evil_lol: -
maluteńka sunia maltretowana przez pijaka!!!!-już w nowym domku!!!
malagos replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Dla psa lek na orobaczenie nie jest drogi. Może podaj mi adres na pw to Ci wyśle z naszej lecznicy. ale co zrobic, by ten pijaczyna znów czegos nie przygarnął? .... -
Alpina :loveu: :loveu: ależ te maluchy genialne!!! A masz może zdjecie pyszczka swojego rasowca "an face", jaki powinien byc zgryz? A ja chciałam uprzejmie, aczkolwiek z niesmakiem, donieść, ze Panna Majeczka w ferworze zabawy obszczekała i zagoniła w kąt kuchni mego kota :crazyeye: :angryy: Wszyscy, i kot, i ja i Majeczka byliśmy zdumieni :evil_lol:
-
W niedziele WIEWIOR jedzie do nowego domku !!!
malagos replied to Polawa's topic in Już w nowym domu
Polawa, a Ty gdzie mieszkasz? daleko o Wilanowa? może rzeczywiscie sama podpatrz sytuację. A jeśli daleko masz, sprawdź na mapie dogo (po to została utworzona :cool3: ) kto mieszka w wilanowie lub na Mokotowie. Moze [B]Gosiapk [/B]pomoże Ci, skoro jest z "Warszawki", jak pisze o mojej ukochanej Warszawie? -
Rodowodowy wyżeł staruszek w schronisku. W NOWYM DOMKU!!!
malagos replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Może juz znalazł dom?.... -
Poszłam ze wszystkimi psmi za dom, ja z ksiażka na leżaku, psy sie bawią. Majeczka tak sie rozdokazywała, rozbrykała, ze zaczęła chwytać moją ręke zębami :evil_lol: Bałam sie przez moment, zeby te ząbki nie zostały u mnie na stałe, ale jakoś nie. Ciekawa jestem strasznie, jak sie bawia, jakie sa młode shih tki...:razz: Rasa bardzo ciekawa, no, no :cool3:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Pamiętajcie, ze proponuję spotkanie u nas na wsi, Krasnosielc, niedziela 12 sierpnia, grill, piwo i naleweczki domowe :cool3: -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Badanie nie zaszkodzi, ale jak ma już siusiać, to dlaczego na posłanka i kocyki? :placz: -
Brawo za udana akcję i za super relację!!:loveu: a te zdjęcia, cudo :loveu: wiecie, ze to niezły pomysł na wakacje - podróże po Polsce, spanie na parkingach, jedzenia na stacji benzynowej :diabloti: ale czego sie nie robi dla psa w potrzebie? a collaczek śliczny, nakrapiana buźka, kochane oczy :eviltong:
-
Jak sprawą zajeła sie Tanitka, to jestem spokojnam o los wyżełka :p Goniu, tak jak Bea1 nazywana jest "jamniczą czarodziejką", tak Tanitce należ sie tytuł "wyzełkowej wróżki" :loveu: , a właściwie z dopiskiem "...jamniczej też".
-
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
malagos replied to Dea's topic in Już w nowym domu
No naprawde, zeby takich ludzi bylo wiecej, świat byłby lepszy :p a psiulkowi zyczę zdrówka i trzymam kciuki za normalną kupkę, a nie krwawą. -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ronja, musisz chyba poradzić się behawiorysty. Ona nie wie może, ze nie wolno sikać na posłanko. Pachnie jej moczem i przyciąga zapachem do sikania. Czy ją karcisz, mówisz, ze źle robi? Czy jest na tyle strachliwa, ze nie mozna jej zwrócić uwagi? Trzeba szukac Drutce domu z ogródkiem, z otwartymi drzwiami, by sobie wychodziła na siusiu kiedy zapragnie. Mojej Zulce nawet nie da sie zwrócić uwagi, bo potem 3 dni nie daje sie dotknać :( -
Czy tu ktoś macoś przeciwko ratlerkom?! :mad: :diabloti: Przypominam, ze 12. sierpnia będzie okazja poznać okropnie szczekajaca jędzę ratlerkę u mnie, w Krasnosielcu. I Dalię, i Pelasie, i Jessikę, i Zulkę, i Majeczkę, i Sońkę i koty, i mnie- o ile mnie ktos jeszcze nie zna :evil_lol: i mego dowcipnego TŻ (zapraszam, bo moze zapomniałyscie o spotkaniu dogo w przyszłą niedziele? :oops: )
-
Rzeczywiście, okropnie się okalecza :shake: nie mam pomysłu, co poradzić :shake:
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Śliczna, biedna sunia...Co za oczy i uśmiech... -
pewnie, ze napiszcie do moda. Zaraz zmieni.
-
Aż niewiarygodne, ze jeszcze nie ma domu! Ma jakieś ogłoszenia, w gazetach, w necie, na allegro?
-
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
malagos replied to Dea's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']pojechał? pojechał? pojechał?:roll:[/quote] i jeszcze raz: POJECHAŁ? -
Nawet ja tu na wsi próbowałam jej coś znaleźć, ale wieś to wieś, raczej buda....dobrze, że bedzie z nią ok.
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Serdecznie przepraszam za brak wychowania, ale jak zobaczyłam Bródkę w tym czymsik to smiałam się jak szalona. Wiem, jestem potworem. To chybae jest jakieś za krótkie czy coś... ja moim psom zakładałam body dziecięce, wcale nie obcinałam nogawek tylko wycinałam dziury na łapki i już. W używanej odzieży można kupić różniste rozmiary, można wyprać na 60 stopni i już gotowe.[/quote] Przyznam sie ,ze ja też nadal chichoczę :evil_lol: :oops: