Kochani :mad: :mad:
Ja tu naleweczki produkuję, olbrzymi słój ogóreczków dziś zakwasiłam na małosolne, obmyślam, jakie ciasta upiec...
Eh, chyba sama z moim Tomaszem usiadę, zjemy, wypijemy, porobimy sobie nawzajem zdjecia i pokazemy się na forum :diabloti: :shake:
A z Łodzi macie 120+100=220 km.