Jump to content
Dogomania

andzia69

Members
  • Posts

    32793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by andzia69

  1. nie mamy kotow, zeby sprawdzić :( Pippin około roczny pies w typie TTB szuka domu może zamieszkać zarówno z suką jak i z drugim psem.pięknie utrzymuje czystość,jest zaszczepiony,zaczipowany i odrobaczony,umie chodzić na smyczy,zna komendę siad i na miejsce. Pippin to bardzo radosne psie dziecko,które bardzo szuka kontaktu z człowiekiem,to pies który bardzo szybko się uczy. telefon w sprawie adopcji 608 34 66 14 kot Tobiś poszedł wczoraj do domu :) tyle dobrych wieści nowe zdjęcia Niko
  2. https://www.olx.pl/oferta/niko-w-typie-pitbula-rednose-szuka-nowego-domu-CID103-IDo62xy.html
  3. Dzisiaj wysłałam do pani sms, co z psem. odpisała mi, ze go wczoraj zawiozła do jakiejś rodziny swojej do Piotrkowa. szkoda, ze mi nie powiedziała. Wiec zdejmuję ogłoszenie Aleksa - znaczy podmienię na innego.
  4. potem może będzie chemia...albo radio, a ona jest sama i powiedziala, ze nie poradzi sobie :( nie wiem, ile w tym prawdy...no ale co mam zrobić :( nie zastrzelę się - powiedzialam, ze załatwiłam jej miejsce w hoteliku, żeby zapłaciła za 1 miesiac i go dowiozła, a potem...potem jak zwykle martwić się będę ja
  5. on nie jest w dt :( on byl adoptowany 2 lata temu przez tą panią :( ale niestety rozstala się z mężem, przeprowadziła się z krakowa do nowego targu razem z psem - sama. No i teraz musi iść do szpitala 12.04 i nie ma co zrobić z psem. ja dowiedziałam się w piątek, że jest taka sytuacja :(
  6. to jak działa to wyróżnienie? myślałam, że dzięki temu będzie na 1 stronie :( niestety ani jednego telefonu :( do tej osoby z Minska nie dzwoniłam :( Na razie załatwiłam hotelik, teraz pytanie, jaka będzie decyzja pani i czy go do hoteliku dowiezie czy...odda psa do schroniska :(
  7. państwo się rozstali, pani zabrała psa i wyprowadziła się do Nowego Targu :( no i teraz ma problemy zdrowotne, idzie 12.04 do szpitala na operacje, potem czeka ja prawdopodobnie chemia zrobiłam mu wyróżnione na tydzien ogłoszenia na olx na kraków - zero telefonów :( nie wiem, co z nim bedzie :(
  8. testy na alergię u dziecka da sie zrobić, gdy dziecko skończy 3 lata! na podstawie jakich badań lekarz stwierdził alergię? na podstawie - a bo mamy psa? jakie sa objawy u tak malego dziecka skoro nie ma praktycznie kontaktu z psem?
  9. i niedziela, a zdjęc brak :(
  10. teraz jakiś zastój chyba ;( wczoraj oglosiłam 3,5 letniego pięknego owczarka...i zero tel. i wiadomości :(
  11. niestety nie :( Mar.gajko - pamiętasz owczusia Froda? niestety szuka domu i to na cito :(
  12. na pewno jest szczęśliwy bez abażura :) i z "nowym" uchem :) :)
  13. i się chyba nie doczekamy zdjęć ani jakiegoś nr telefonu :(
  14. moja siostra myślała, ze jej labka ma problemy z sercem, bo kaszlała. Pojechala do dr Niziołka i absolutnie - krtań. Mój Zgredek też kaszlał, dyszy prawie non stop jak nie śpi - okazuje się, ze problemy z tchawicą, a leki na serce bral i też myślałam, ze od lotensinu. Zrobilam kolejne echo i dr powiedziała, ze przy jego wadzie, to leki są niepotrzebne. Tak więc moze byc to krtan lub tchawica - ale dobrze by było zrobić to echo, zeby stwierdzić, czy to problemy sercowe czy właśnie raczej gornych drog oddechowych
  15. nigdzie nie znalazłam ogłoszenia o oddaniu rocznej suczki w typie amstaffa :(
  16. Janka - dzięki za życzenia :) Patrycja, która robiła ogloszenia pojechała do pracy, do Holandii i jak się ogarnie i napraw wyświetlacz w telefonie, to ją poproszę Nowe zdjęcia Tobisia
  17. szukalam wczoraj na OLX w Bytomiu ogłoszen o oddaniu - zero :(
  18. nic nie zrobisz :( mam nadzieję, ze doczekamy sie zdjęć
  19. tak male dzieci nie mają alergii i na pewno nie ma testow do wykonania w tak młodym wieku...no ale... pewnie opieka nad małym dzieckiem i psem przerosła - ale lepiej teraz jej znaleźć nowy dom, niż miałaby być niechcianym i przeganianym psem lub nie daj boże porzuconym w lesie :( potrzebne są zdjęcia i jakieś namiary, to poogłaszam na grupach bullowatych
  20. no i teraz próbuję na 1 strone iść - ni uja! co oni znowu zrobili z tym dogo :(
×
×
  • Create New...