Jump to content
Dogomania

andzia69

Members
  • Posts

    32793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by andzia69

  1. Ludzie są po prostu beznadziejni :( organizowaliśmy transport dla Niko. Jedna dziewczyna na FB zorganizowała zbiórkę na ten transport. Prawie codziennie Devoner rozmawiała z nowym domem. 2 dni temu uzgadniała szczegóły transportu - również z domem i pani byla w 7 niebie, ze wreszcie pies do nich przyjedzie. Do dzisiaj...Dzisiaj Devoner dostała sms! że niestety, ale psa nie chcą! naprawdę ręce opadają...
  2. zaglądamy...ale jak na razie nie ma o czym pisać :( Nikuś nie pojechał do domu- chociaż był transport zorganizowany, bo po kastracji pojawiły się komplikacje i trzeba bylo znowu psa na stoł kłaść :(
  3. myslałam, że się coś zmieniło, bo...wczoraj Wiki udostępniała ją jako szukającą domu
  4. Istar19 - gratuluję :) :) Wracajcie szybko do domu. Czarnucha jest śliczna - jamnik w wersji xxl (w sensie na wysokich łapach) :) gdyby nie to, byłaby klonem mojej ;)
  5. Dżetta wiosennie :) Najgorzej jest wstać po dluższym leżeniu, ale potem chodzi i to nawet nawet :)
  6. jakbyś ją do fryzjera zaprowadziłą i na sznaucera zrobiła, to by 3 minuty nie siedziała :)
  7. Był ze Śląska o Pippina 1 telefon, ale taki ...informacyjny - nic więcej. Jeszcze jeden pan dzwonił o Merry, bo mu się wydawało, ze to jego sunia...no ale wątpię, bo przecież ona od zmarłego właściciela i ponoć była tam od szczeniaka. Nowe zdjecia Kaji
  8. Pewnie :) I Niko, i Pippina, i Merry i Lokiego :)
  9. U mojego Zgredka w Lublinie na klinikach endoskopowo stwierdzono porażenie jednostronne krtani, krzywa przegrodę nosa i przerost podniebienia. Wiec u Kaśki trzeba by zrobić takie badanie i wtedy mogliby stwierdzić, ze jest np. porażenie krtani lub tchawicy i wtedy pies kaszleć może, jak tylko coś mu tam zawadzi - np. zebrana ślina. Ale może dajmy zadziałać antybiotykowi. Zgredek przy kaszlu dostaje antybiotyk zawsze na min. 2 tygodnie. Skoro serce zdrowe to polowa sukcesu. mam nadzieję, ze celowany antybiotyk pomoże.
  10. Edi - co z tą sznaucerkowatą sunią? jest już po sterylce? Kida to ta grubaśna ruda? to nieźle się pomyliłaś co do wieku - mówiłaś mi chyba, ze ona mlodizutka - rok max :)
  11. Janka - zostają nam psy - więc pomimo likwidacji stowarzyszenia nadal jesteśmy 'posiadaczami" 14 psów :( Musimy je jakoś utrzymac, leczyć w razie potrzeby - bo co mamy z nimi zrobić :( I nie przestaniemy pomagać :) Tylko będzie to nie pod szyldem śtozu, bo go nie będzie
  12. Tobiś pojechał na Śląsk. Ale nie wiem z którego ogłoszenia. na pewno do domu, niewychodzącego. Dziewczyny wklejały nawet zdjęcia z nowego domu
  13. ŚTOZ jest w likwidacji - na razie konto działa, ale nie zbieramy 1%, bo nie wiadomo, kiedy proces likwidacyjny się zakonczy. 1% teraz przekazujemy dla naszych psiaków kaliszaków poprzez Fundację Ostatnia Szansa
  14. Będa jeszcze nowe zdjęcia Pippina i Lokiego oraz chyba Luckyego - czekam :)
×
×
  • Create New...