Jump to content
Dogomania

andzia69

Members
  • Posts

    32793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by andzia69

  1. ta duża sunia taka w typie colie. A te male śliczne :( tego malucha strasznie szkoda...wszystkich szkoda. Edyta - mnie naprawdę potrzebne te dokumenty i rtg, bo chcę wysłać jeszcze do jednej osoby z Wrocławia
  2. taaa....super dom - ciekawe który to, bo ja generalnie z samymi facetami gadałam i nic z tego nei wynikło, a baba byla tylko 1 - ta, co zrezygnowała i przez którą darczyncy stracili 300 zł na nieuczciwego przewoźnika
  3. do mnie nikt nie dzwonił :( Pani super domek ma...tylko nie wiem, czy my mamy do tego domku psa :( Dżetta może by się dogadala z kotem, bo ona najlepiej to lubi leżeć i pachnieć. Ale pani jak widzę zakochała się w Nikusiu. Nie wiem, czy pisałam albo Devoner, że Topik ma dom? Ze pojechał do W-wy?
  4. Niestety nic się nei dzieje...taki marazm :( Oprócz tego, że o Topika był tylko! jeden jedyny telefon. To ja już nie rozumiem jakich psów ludzie szukają skoro o 3,7 kg psa dzwoniła 1 rodzina. No i ta rodzina po niego przyjechala. O Niko nie dzwonił nikt więcej i o inne też nie :(
  5. niestety cisz jak na razie :( nawet o Topika nikt nie pyta. Dzisiaj ma się odbyc wizyta pa dla Nikusia w Świdniku - jak cos będzie wiadomo, to damy znać
  6. żyjemy :( ale co to za życie :) zwierząt na plus - 0,, na minus również 0 :( nikt nie dzwoni, nikt nie pyta z domu nikowego dupa - gościu po wizycie się nie odezwał więc Devoner dzwoniła i najpierw, ze nie wiedział,z e się dzwoni, potem, ze samochod się zepsuł, a potem zero kontaktu
  7. nikt nie dzwoni, nikt nic nie chce :( wszędzie pełno psów, kotów :(
  8. chyba Ci się zdjęcia onków pomieszały i Nida razem z nowym :) uszy masakra!
  9. sierści nie ma bardziej puszystej...tylko bardziej nastroszoną :( zanik mięśni na tylnych łapach wg mnie :( łagodna raczej do innych psow, bo merdała się przez płot do psa na podworku - zdjęcia wuala
  10. ale fajne czupiradła :) A Nila nie chce jeść? za bardzo nad nią skaczesz :) :) to wykorzystuje to
  11. na razie byla wizyta, która wypadła pomyslnie...nie ciesze się zbyt wczesnie, bo juz raz te tak bylo - jak pojedzie to napiszemy Draco - czarny astuś - wiadomosci z 5.07 " kiepskie dzisiaj wiadomości.byliśmy z Draco u weta,zrobiliśmy USG I RTG,bo pies utyka mocno na przednią łapę .opis będzie w poniedziałek jak radiolog zobaczy zdjęcia.Drako ma guza na śledzionie i konieczne jest jej usunięcie.za 3-4 tygodnie będziemy usuwać guz i wyślemy materiał na histo.dzisiaj Drako został wykastrowany,zniósł to bardzo dobrze." Zoja - dzisiaj jedzie do domu, w którym zamieszkała już Kaja i Goliat adoptowany z Nowin. Trzymajcie kciuki za strachulca, zeby sie tam zaaklimatyzowala. I mamy nowego psiaka :( Malucha znalazły dzieci i przyniosły do ośrodka szukając pomocy. Ma ok. 3 lat max. Waży niecałe 4 kg :( Maluch miał zrobione test na parwo, badania ogólne krwi. Został odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony póki co na wirusowki. Dostał na imię Topik.
  12. tak, dzwonił ostatnio jakis gościu z Torunia...ale przestał się odzywać i nei odbiera tel - chciały dziewczyny zrobić wizytę :( czy wstawiałam tu kotkę? tu w skrocie jej historia https://pomagam.pl/qq7vqdbb
  13. Dżetta i Modig dzisiaj znowu w Arwecie. Dżetta będzie miała artroskopię. Modigowi trzeba zrobić porządek ze skórą, która się rozeszła i odsłoniła drut w łapie. Zabiegi będą zrobione dziś, Jutro psiaki wracają do domu. Jak nie urok to...
  14. Kaja pojechała w zeszły czwartek do domu. Pojechała dzięki Węgielkowej z dogo, ktora tam wyadoptowała olbrzymiego psiaka i pan do niej zadzwonił, ze szuka dla wielgusa towarzystwa. Okazała się być bezprobleową sunia. Natomiast Lucky, który miał być bezproblemowy - okazal się psem z problemami. Znaczy w domu i nawet potrafi zrobić qpę. Więc nie wiadomo, czy nie wróci :( Poza tym cisza
  15. Już niedługo będziemy musieli pomyśleć o artroskopii, której nie dało się zrobić z powodu ropomacicza. Tymczasem Dżetta "pomaga" w pracach ogrodowych
  16. Już niedługo będziemy musieli pomyśleć o artroskopii, której nie dało się zrobić z powodu ropomacicza. Tymczasem Dżetta "pomaga" w pracach ogrodowych
  17. Lucek dopiero pojechał..więc zdjęc nie ma. On pojechal do domu, gdzie już była "nasza" suczka Alta - taka owczareczkowa. Pippin - teraz Orion
  18. tak, nikt nie pyta o nie :( Loki w wieku ok 5 lat pies trochę w typie TTB,ale zdecydowanie o charakterze i duszy amstaffa.doskonale zachowuje czystość,ogarnia już powoli temat smyczy i chodzenia na niej.do obcych początkowo lekko nieufny(szczególnie mężczyźni) jednak po paru chwilach się przekonuje i wszystko jest ok.dość łatwo się ekscytuje i wtedy próbuje lekko podgryzać.nie wiem czy zna życie w mieście,preferowany raczej dom z dala od zgiełku.jest zaszczepiony i odrobaczony,przed adopcją zostanie zachipowany i wykastrowany.może zamieszkać z suką lub uległym samcem.stosunek do kotów nieznany-brak możliwości sprawdzenia. kontakt w sprawie adopcji 608 346 614 Wydarzenie https://www.facebook.com/events/118346188755139/?active_tab=discussion Pippin pojechal do swojego domu, do krakowa - ale to już kawałek
  19. niestety o żadnego psa nikt nei dzwonił :( Agat21 - dziekujemy :) :)
  20. a nie podawalam tu opisu? Nico został oddany przez poprzednią rodzinę człowiekowi, który go uwiązał na łańcuchu i przestał praktycznie karmić. Potężny pies w typie pitbull rednose w wieku 3 lat. Proludzki, mieszkał z dziećmi zanim trafił na łańcuch.Nie toleruje innych psów,do suk tylko spolegliwych,stosunek do kotów nieznany. Ma tendencje do niszczenia i szczekania jak się nudzi, zajęty smaczkiem zapomina o całym świecie. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Niko jest bardzo silnym psem i bardzo ciąnie póki co na smyczy - trzeba mieć sporo siły, zeby go utrzymać. Dlatego preferowany będzie dla niego dom z ogrodem u osób znających specyfikę rasy.Tel. w sprawie adopcji 608 34 66 14, 604275553
×
×
  • Create New...