-
Posts
32793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by andzia69
-
Skopiuję od EwyB (ona slabo czasowa, bo ma bardzo chorą mamę i nie ma jej w Kielcach praktycznie :(. Z psami siedzi tz EwyB. "Więcej leży, ale chodzi, ale chodzi lepiej. Dziś jak byłam, to leżała na brzuchu ze zgiętym prawym kolanem, a lewe miała przygniecione. Wcześniej leżała raczej na boku"
-
dziękuję kochane <3 nie wiem, jak Wam dziękować!
-
-
-
Nie, nie zawieszaj...i tak ani pół telefonu nie było :( Krzysiek pojechał po Dżettę już. Gwóźdź wyciągnięty, sterylka zrobiona, wszystko ok. Dżetta ma cały czas poniesiony poziom amylazy po zapaleniu trzustki. No cóż...pewnie będzie to nasz kolejny pies na utrzymaniu dożywotnim :(
-
Po obejrzeniu filmików, dr Korta stwierdził, że Dżetta nie porusza się prawidłowo. Dziś pojechaliśmy na wizytę. Pan doktor zrobił rtg kolan i kręgosłupa.W kręgosłupie nie ma zmian zwyrodnieniowych, natomiast w stawie kolanowym jest zbędny już gwóźdź, który przeszkadza w chodzeniu. Dżetta została w Arwecie. Początkowo oprócz usunięcia gwoździa miała mieć wykonaną artroskopię stawów kolanowych. Okazało się jednak, że z dróg rodnych sączy się ropna wydzielina. Miała zrobione USG. Jest prawdopodobne, że to początek ropomacicza. W tej sytuacji prawdopodobnie trzeba będzie zrezygnować z artroskopii.Biedna ta Dżetula :( Prosimy, trzymajcie kciuki za psicę.
-
Dzetta dzisiaj pojechała na kontrolę do dr Korty do Arwetu :( Jak ostatnio byli z owczareczką pan doktor widział filmik jak chodzi i powiedział, że coś jest nie halo :(
-
Raczej wątpię, żeby zechcieli :( to nie są psy wyglądajace chociaż w małym stopniu jak niunia :( a ludzie głównie dzwonia o nią. Owszem - proponuje inne - ale psy jednak w typie przypominającym owczarka jeśli generalnie ludziom nie zalezy konkretnie na niej. Ale slysząc, ze się ktoś "zakochał" to raczej nie wezmie psa "nie onka". na razie dzięki Dorze prawdopodobnie 2 owczarkowatym szczeniakom ze wsi znalazłam domy :) Wysłałam też jednego owczarkowatego - o tego i może też mu się uda, bo w miarę młody i bezproblemowy
-
Dziewczyna, u której jest na dt zrobiła małej wyróżnione ogłoszenie we środę wieczorem...od tego czasu setki tel.,sms, wiadomości do ogłoszenia. 3/4 oczywiście chce ja na podworko, kojec itd. Część z malymi dziećmi i nie rozumie, czemu nie chcemy dać. Generalnie od wczoraj trwa sprawdzanie 6 domów i mam nadzieję, ze któryś zostanie jej domem. Wyświetleń to ogłoszenie miało ponad 3 tysiące! https://www.olx.pl/oferta/piekna-dora-szczeniak-owczarek-niemiecki-najlepszy-przyjaciel-CID103-IDrUVRZ.html#ddb970a659;promoted A ja zrobiłam też swoje, 27 stycznie i ledwo 83 osoby je oglądały, ale nikt nie zadzwonił. Powiecie mi o co kaman???? Bo ja zupełnie nie rozumiem :(