Jump to content
Dogomania

andzia69

Members
  • Posts

    32793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by andzia69

  1. Janka - raczej pisałam, ze Lord ma dom i nawet wklejalam linki do forum labków, gdzie o tym pisano
  2. Skopiuję od EwyB (ona slabo czasowa, bo ma bardzo chorą mamę i nie ma jej w Kielcach praktycznie :(. Z psami siedzi tz EwyB. "Więcej leży, ale chodzi, ale chodzi lepiej. Dziś jak byłam, to leżała na brzuchu ze zgiętym prawym kolanem, a lewe miała przygniecione. Wcześniej leżała raczej na boku"
  3. Czekoladkowego oglaszajcie jako mix szpica - jest cudny! należy mu się super domek :) Rudą bys odchudziła :P
  4. dziękuję kochane <3 nie wiem, jak Wam dziękować!
  5. tez udostępniłam u siebie i na paru grupach :( przykro mi, ze nie znalazła domu :(
  6. O boże - naprawdę ? dzięki kochana!!!
  7. Nie, nie zawieszaj...i tak ani pół telefonu nie było :( Krzysiek pojechał po Dżettę już. Gwóźdź wyciągnięty, sterylka zrobiona, wszystko ok. Dżetta ma cały czas poniesiony poziom amylazy po zapaleniu trzustki. No cóż...pewnie będzie to nasz kolejny pies na utrzymaniu dożywotnim :(
  8. Po obejrzeniu filmików, dr Korta stwierdził, że Dżetta nie porusza się prawidłowo. Dziś pojechaliśmy na wizytę. Pan doktor zrobił rtg kolan i kręgosłupa.W kręgosłupie nie ma zmian zwyrodnieniowych, natomiast w stawie kolanowym jest zbędny już gwóźdź, który przeszkadza w chodzeniu. Dżetta została w Arwecie. Początkowo oprócz usunięcia gwoździa miała mieć wykonaną artroskopię stawów kolanowych. Okazało się jednak, że z dróg rodnych sączy się ropna wydzielina. Miała zrobione USG. Jest prawdopodobne, że to początek ropomacicza. W tej sytuacji prawdopodobnie trzeba będzie zrezygnować z artroskopii.Biedna ta Dżetula :( Prosimy, trzymajcie kciuki za psicę.
  9. Dzetta dzisiaj pojechała na kontrolę do dr Korty do Arwetu :( Jak ostatnio byli z owczareczką pan doktor widział filmik jak chodzi i powiedział, że coś jest nie halo :(
  10. Dzieki Janka :) Dzisiaj Dżetta pojechala do Wieliczki do Arwetu. Pan doktor widział filmik jak ona chodzi jak byli z owczareczką i powiedział, ze coś jest chyba nie tak, bo nie powinna kuleć :(
  11. poprawnie :) nie mają z nią większych problemow, nawet kotom nie dokucza zbytnio :)
  12. na noc ma mieć zdejmowane, w dzień biega w ortezach i bandażach
  13. To jest Niko. W czerwcu skończy 3 lata :( Na razie oczywiście nie do adopcji, ogłaszania...na razie do odkarmienia, poznania, diagnostyki wet.
  14. Tak - domek jest. Wczoraj pojechała. Nie miałam czasu napisać, a telefony odbieram non stop o nią. A to jeszcze z dt - ukradła pączka razem z talerzem - ale sie potłukł niestety - talerz :) Pączka zjadła :) A reszta z drogi i domu :)
  15. co do spaniela - szukałam na olx - nie widzialam, żeby ktoś szukał :( za to w Bilczy jest ogłaszana "do oddania" 9 mies spanielka - identycznie umaszczona a pod Łopusznem została znaleziona dla odmiany czekoladowa spanielowata suczka
  16. Raczej wątpię, żeby zechcieli :( to nie są psy wyglądajace chociaż w małym stopniu jak niunia :( a ludzie głównie dzwonia o nią. Owszem - proponuje inne - ale psy jednak w typie przypominającym owczarka jeśli generalnie ludziom nie zalezy konkretnie na niej. Ale slysząc, ze się ktoś "zakochał" to raczej nie wezmie psa "nie onka". na razie dzięki Dorze prawdopodobnie 2 owczarkowatym szczeniakom ze wsi znalazłam domy :) Wysłałam też jednego owczarkowatego - o tego i może też mu się uda, bo w miarę młody i bezproblemowy
  17. Dziewczyna, u której jest na dt zrobiła małej wyróżnione ogłoszenie we środę wieczorem...od tego czasu setki tel.,sms, wiadomości do ogłoszenia. 3/4 oczywiście chce ja na podworko, kojec itd. Część z malymi dziećmi i nie rozumie, czemu nie chcemy dać. Generalnie od wczoraj trwa sprawdzanie 6 domów i mam nadzieję, ze któryś zostanie jej domem. Wyświetleń to ogłoszenie miało ponad 3 tysiące! https://www.olx.pl/oferta/piekna-dora-szczeniak-owczarek-niemiecki-najlepszy-przyjaciel-CID103-IDrUVRZ.html#ddb970a659;promoted A ja zrobiłam też swoje, 27 stycznie i ledwo 83 osoby je oglądały, ale nikt nie zadzwonił. Powiecie mi o co kaman???? Bo ja zupełnie nie rozumiem :(
×
×
  • Create New...