-
Posts
32793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by andzia69
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
o matko! ale sie tu podziało :) szkoda, że tylko na chwilę :( Pokerku - pamiętasz sunię z cieczką latającą na jednej wsi - pisalam gdzieś na jakims wątku, ale nie pamiętam - Ty byłaś. To jakby co mała w Mikropsach i na poduchach :) Strasznie się cieszę, bo ta bida mi spać nie dawała :( Jeszcze jak sobie pomyślałam o tych tabunach za nią biegających i próbujacych ją gwałcić, to mi się nóż w kieszeni otwiera :( Dobrze, że chociaż 1!!!! osoba zareagowała...ech kieleckie, jakie beznadziejne -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Malagosku - tu nikt nie zagląda już :( -
Super, że ma się dobrze - i chyba jeszcze trochę schudła :) oczywiście telefonów w sprawie adopcji pewnie nie ma :( Edi - nie dostałaś zgłoszenia o takiego pieseczka? w typie pekina oczywiście "Na terenie szpitala- Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy błąka się mały piesek. Bez ogonka z kołtunami przypominający trochę pekińczyka. Miał za dużą skórzaną obrożę. Głodny. Bardzo płochliwy. Nie udało się go złapać. Może jest z okolicznych domówi ktoś szuka? Tel. 793625272"
-
http://www.fundacjagoldenom.fora.pl/nasze-psy-i-my,57/uwaga-na-komorki-macierzyste,6767.html
-
Pokerku - nie jesteś na FB to tego nie widzisz, ale tak jest - ludzie to debile niestety. Dla debili ważna jest...rasa - nieważne, czy będzie stary, schorowany, z pseudo, byle by był małym pieskiem z włosem! a jak się wstawia male śliczne kundelki, nawet z wlosem to zero udostępien, zero chętnych. Wiesz, że jak była rozbijana pseudo z yorkami i maltanami, to na 130 pswo bylo 3 tysiące! chętnych? bez względu na to w jakim stanie psychicznym, fizycznym i "chorobowym' pies jest? Ja wczoraj umieściłam ogłoszenie, ze na cito potrzebny dt dla suni w cieczce, malenkiej, która biega po wsi i gwałcą ją psy - myślisz, ze się ktos zgłosił? NIKT! nawet 1/4 półgłupka nie zadzwoniła z oferta pomocy :(