Jump to content
Dogomania

andzia69

Members
  • Posts

    32793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by andzia69

  1. o matko! ale sie tu podziało :) szkoda, że tylko na chwilę :( Pokerku - pamiętasz sunię z cieczką latającą na jednej wsi - pisalam gdzieś na jakims wątku, ale nie pamiętam - Ty byłaś. To jakby co mała w Mikropsach i na poduchach :) Strasznie się cieszę, bo ta bida mi spać nie dawała :( Jeszcze jak sobie pomyślałam o tych tabunach za nią biegających i próbujacych ją gwałcić, to mi się nóż w kieszeni otwiera :( Dobrze, że chociaż 1!!!! osoba zareagowała...ech kieleckie, jakie beznadziejne
  2. Patrz! :) Udalo się :) Malutka juz w Mikropsach na poduchach :)
  3. Tarnobrzeg to nie koniec świata :) tel. 660 420 480 dobry - to jest do dt, gdzie jest kociak :)
  4. Malagosku - tu nikt nie zagląda już :(
  5. Jedna wielka cisza :( pisalam tu chyba, ze Diuna - czarna pitka jedzie do Krakowa, a Pippin do Zielonki ma jechać. Diuna czeka na dobre samopoczucie po sterylce 27.12, a dla Pippina będziemy szukać transportu. Poza tym nic się nie dzieje pozytywnego :(
  6. masakra jakas :( teraz to strach się bać wydawać jakiegokolwiek psa, bo niewiadomo, co ludziom odbije :( naprawdę...boję się teraz każdej adopcji :(
  7. Super, że ma się dobrze - i chyba jeszcze trochę schudła :) oczywiście telefonów w sprawie adopcji pewnie nie ma :( Edi - nie dostałaś zgłoszenia o takiego pieseczka? w typie pekina oczywiście "Na terenie szpitala- Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy błąka się mały piesek. Bez ogonka z kołtunami przypominający trochę pekińczyka. Miał za dużą skórzaną obrożę. Głodny. Bardzo płochliwy. Nie udało się go złapać. Może jest z okolicznych domówi ktoś szuka? Tel. 793625272"
  8. czy czarny niskopienny Maniek ma gdzieś inne zdjęcia?
  9. http://www.fundacjagoldenom.fora.pl/nasze-psy-i-my,57/uwaga-na-komorki-macierzyste,6767.html
  10. muszę się dowiedzieć, czy się udało małą złapać :( bo to koło Starachowic jest, ale myślę, ze jakby ją złapała to dałaby mi znać :(
  11. Ma jechać do Mikropsów, tylko dziewczyna szuka transportu
  12. super - dzięki :) :) Devoner - ja nie każe nic zmieniać - nie czytasz :) Mówiłam, zeby na razie nei zdejmować ogloszeń i nie podmieniać, póki psy w domu nie będa. A jeśli ktoś o nie zadzwoni to TY możesz proponowac innego.
  13. Na razie nic nie wiem, to pod Starachowicami :( przekazałam namiary do Magdy dziewczynie, ma działać. I wtedy transportu będzie się szukało do Wwy. Mam nadzieję, ze się to uda dopiąć :(
  14. Ja bym poczekała, az Pippin będzie już w domu - z ludźmi różnie bywa. Czarna tez na 90% będzie jechała do Krakowa - ale też po nowym roku. Na razie nic nie zmieniaj - jak ktoś zadzwoni, to Beata może proponować Merry i Lokiego :)
  15. Nie ma wątku, na hotel nas nie stać - mamy 13 psów pod opieką i dlugi za hotelik szczyli z matka i u wetów Jeśli ją złapią, to pojedzie do Mikropsów. Magda chociaż nie ma dt zgodziła się ją zabrać, bo patrzeć nie mogła
  16. nie wiem...my mamy pod opieką 13 psów - nikt ich nie chce :( zwykłe bure albo czarne podpalane, ze swoimi strachami, starsze średnie :( a jeśli chodzi o tą sunię z cieczka, to wygląda tak ...niestety nikt pomóc nie chce :(
  17. Pokerku - nie jesteś na FB to tego nie widzisz, ale tak jest - ludzie to debile niestety. Dla debili ważna jest...rasa - nieważne, czy będzie stary, schorowany, z pseudo, byle by był małym pieskiem z włosem! a jak się wstawia male śliczne kundelki, nawet z wlosem to zero udostępien, zero chętnych. Wiesz, że jak była rozbijana pseudo z yorkami i maltanami, to na 130 pswo bylo 3 tysiące! chętnych? bez względu na to w jakim stanie psychicznym, fizycznym i "chorobowym' pies jest? Ja wczoraj umieściłam ogłoszenie, ze na cito potrzebny dt dla suni w cieczce, malenkiej, która biega po wsi i gwałcą ją psy - myślisz, ze się ktos zgłosił? NIKT! nawet 1/4 półgłupka nie zadzwoniła z oferta pomocy :(
  18. nie...amstaff nie jest na liście - i na olx są setki ich oglaszane ...spróbuj dać w opisie, ze w typie ttb :) kto się zna będzie wiedział, w typie jakiej rasy jest :)
  19. może dałas w psach rasowych? i uznali, ze to nie jest pies rasowy, bo nie ma rodowodu?
×
×
  • Create New...