Jump to content
Dogomania

andzia69

Members
  • Posts

    32793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by andzia69

  1. Dzieki dobra kobieto :) ale to dziecko musiałoby w pancerzu chodzić :) plus senior - raczej słaby towarzysz zabaw dla młodej :( widzę, ze sporo propozycji, ciekawa jestem, czy cokolwiek wybiorą
  2. Janka - a Pippin to jest jeszcze ogłaszany? Bo coś ten dom, pomimo, ze sprawdzony...i pani była w szpitalu itd itp - jakoś mi tak się wydaje, że nie do końca go chce, albo juz sama nie wiem :( Diuna w nowym domu szalej - więc chociaż to cieszy...bo cala reszta to tylko siąść i płakać :(
  3. Jakby się cos zmieniło, to bym pisała. Dzwonił kolejny pan z 3 dzieci :( nic nie czytają, nic! Tyle, ze mieszkał na parterze Młoda dostała ortezy - chyba za krótkie - ale wg tego, co jest na stronnie admirała mierzone :( Albo nie umiemy tego "obsługiwać" . Natomiast ona bardzo chętnie by to obsłużyła zębami.
  4. no niestety czasem to ręce opadają jak się to słyszy...ten gościu nawet nie wiedział i nei widzial, ze ona ma problemy z lapami :( i dużo osób tylko patrzy - a nie czyta, co pisze w ogłoszeniu, a potem pretensje, ze nie dowożą, że nie chcemy dać do dzieci itd itp no a ten rodzinny pies podwórkowy to mi na długo w pamięci zostanie
  5. dzwoni pan - on mieszka w bloku, ma już 6 mies. owczarka i 3 dzieci (słyszę jak któres z nich płacze - jakies malutkie raczej)- mówię, że nie do bloku bez windy i nie do dzieci ! a on - czy przywozimy! no to mówię, że najpierw wizyta i nie do małych dzieci! A on, ze jutro przyjedzie! ...no ręce opadają :( ciekawe po co mu 2 pies - do pary! i w dodatku do 3 małych dzieci!!!
  6. Dzisiaj niunia była się zważyć i chciałam, zeby weci zerknęli na oczka, bo mi się wydawało, że takie małe wyłysienia przy powiekach, to nużyca - ale na razie nic się nie dzieje. "Mala" waży 17 kg - kawal baby już :)
  7. może :) Ortezy zamówione, może dojdą do piątku. Na razie chodzi w bandażu elastycznym
  8. Poprzeklejałam kilka zdjęć - wstawicich tu z kompa nie mogłam, bo za duży rozmiar niby
  9. no aż dziwne :( Po zastanowieniu jednak uznałysm, ze 3 piętro bez windy to słaby pomysł. Janka - czy w ogłoszeniu pisze, że dom z ogrodem lub blok - ale z windą?
  10. była...ale to nie jest dom dla młodej :( pomijam kwestie finansowe, ale tam są 2 male dzieci 3 i 6 lat - a młoda bardzo mocno gryzie, więc mógłby być problem, bo nie panuje nad uściskiem dzwonil jeszcze ludek z W-wy...i sie zastanawiam, kogo tam wysłac na mocna wizytę...bo to znowu 3 piętro, bez windy :( no ale może dobry dom...czemu nikt nie dzwoni taki, ze po pierwszym zdaniu wiem, ze to ten dom :(
  11. Wiadomo tyle, ze na 99,9% nie będzie potrzebna żadna operacja. Potrzebne będą natomiast ortezy :) Ma chodzić i cwiczyć mięśnie i łapy. Więc można zmienić opis w ogloszeniach, ze potrzebna będzie po prostu cierpliwość - jak do szczeniaka :) dobrej jakości karma i cały czas suplementy. Jest jedna pani, co ja chce adoptować - z fb - wizyta będzie prawdopodobnie w ten weekend...ale nie jestem pewna co do tego, czy ludzie wiedzą na co się piszą - no ale pójdzie tam Donka i porozmawia
  12. Jutro mała jdzie na konsultację do ortopedy. Wtedy będziemy wiedzieć więcej i wtedy możemy ew. skorygować treść ogłoszenia
  13. no lepiej jak pies jest "rodzinny" i jest zostawiony sam sobie na 1000 m2 ...będzie super szczęsliwy spędzając całe dnie i noce samemu! pani chyba uważa, ze jak ludzie maja domy z ogrodami, to psy powinny byc tylko na ogródku! broń boże w domu - bo a nuż sierść zgubi albo pobrudzi łapami super śnieżne dywany i kanapy dlaczego ludzie np. w Niemczech nie trzymają psów na podwórkach? mają jakieś inne mieszkania? normy powierzchniowe dla szczęśliwego psa? wydawaliśmy nie raz psy na podwórka, jako "psy rodzinne" luzem biegające...ale w przypadku tej akurat oneczki nie uważam, że taka adopcja zapewni jej wszystko, co pies z problemami powinien otrzymać
  14. i bardzo ładnie odpisałaś :) :) pies z problemami na psa podwórkowego...ech
  15. Niestety mnie "przeszkadza" - odpisz, ze dla niej szukamy domu, gdzie będzie z ludźmi - a nie będzie "rodzinnym" psem podwórkowym W środę mała jedzie na konsultacje do Arwetu do Wieliczki.
  16. Dzięki :) tu skopiuję Dudziaczka, który wczoraj napisał na jej wydarzeniu na FB: " Takie malutkie sprawozdanie, jako ze panna jest u mnie od niedzieli. To, ze jest śliczna, to pisać nie muszę, bo kazdy widzi. To, ze jest rozkoszna, to kazdy kto miał szczeniaka wie jakie są urocze ciapy. Na spacerach robi szał! (Chyba będę miala ogrom nowych znajomych na osiedlu. Do psów zachowuje się idealnie, chce sie bawić, zupelnie sie nie boi. Mijanych ludzi zaczepia do kontaktu ale nie nachalnie. Ślicznie chodzi na smyczy, wiadomo ze czasem przy krzaczku zatrzymamy się na chwile dłużej, ale jest naprawdę super i mysle ze pare dni nauki i bedzie idealnie. Chodzimy przy ruchliwej ulicy i nie boi sie przejezdzajacych samochodów czy ciężarówek. Nie wyrywa się, nie chce "wychodzić" z obroży. W domu z racji innych zwierząt i zalecenia ograniczenia ruchu sporą część czasu jest w kenelu. Nie ma problemu z siedzeniem w klatce. Ma tam zabawki, kosteczki i zajmuje sie sama sobą. IDEALNIE zachowuje czystość w klatce. Jesli wypuszczam ja z klatki do pokoju to zawsze wczesniej wychodzimy na spacer i nie zdazyla sie jej jeszcze wpadka- bardzo pojętna dziewczyna. Z takich nowości to pozbyła sie dzisiaj kiełka mlecznego za to zobaczcie jak pięknie zaczynają stawac uszy!"
  17. no i dalej czekamy na opinię dr Korty :( Mala jest prze!!!! chcialabym, zeby miała swój dom, kochający, ktory, gdy będzie taka potrzeba zaopiekuje się nią ....takie małe marzenie, zeby się wszystko wyrównalo bez cięcia kosci
  18. Nie - grzeczna jest, kenel nakryty kocem. Dzudziaczek - u której jest od poniedziałku mówi, ze zachowuje czystość. Uszy zaczynają stać...a reszta...chyba za wczesnie :(
  19. z zachowaniem czystości różnie - nikt jej zapewne tego nie uczył, w klatce stara się trzymać. Co do kotów - zapewne będzie "gonić" bo będzie się chciała bawić A jakie miasto?
  20. ja też miałam - swojego osobistego :( ale nie miał różnej dlugości kości w łapach :( czekam jeszcze na opinię dr Korty z Arwetu
×
×
  • Create New...