-
Posts
32793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by andzia69
-
-
tak mi się wydaje, ze tu jest tragedia :( nie dość, ze dużo potrzebujących psó, to ludzi do pomocy brak, o schroniskach lepiej nie wspominać :( gminy mają w 4 literach prawdziwą walkę z bezdomnością, wiele psów ląduje w jakichs punktach przetrzymań, bo gminy oszczędzają i nie chcą wysyłać do schronisk. To jest chore województwo, chora sytuacja i ja nie widzę światełka w tunelu. Odkąd jestem na dogo - 2005 r - myslałam, że będzie lepiej, bo tyle się edukuje ludzi, mowi o sterylkach, tyle się ich zrobiło...a tu wg. mnie jest coraz gorzej
-
Widziałam na FB. Niestety u nas co chwilę takie apele, non stop znalezione szczeniaki, całe stada :( a ludzie debilni ciągle rozmnażają psy i wstawiają "oddam śliczne kluseczki urodzone...". Ta bezdomność się nigdy nie skonczy :( Koleżanka znalazła szczeniaka ok.5 mies, po wymianie zębów jest :( Waży może z 6 kg, a powinien na pewno kilkanaście, bo to spory psiak raczej docelowo. I prawdopodobnie ślepy. Straszny szkieletor z niego. a tam w gospodarstwie psów ze 20, kilka suk i tak się mnożą. Gmina zna problem i ma w dupie. I tak se można walic głową w mur :(
-
Kobylany koło Opatowa, woj. świętokrzyskie - suka ze szczeniakiem w polu
andzia69 replied to Lino's topic in Już w nowym domu
szczeniak przez tyle czasu mogl np. wpaść pod samochód, to samo matka, mogli zabrać ludzie...mogło się wydarzyc wiele rzeczy. A i przez tydzień to naprawdę mogły przejść w zupełnie inne miejsce. Takie działania są bez sensu. Jak sie widzi i nei może pomóc dzwoni się choćby na policję czy na 112, żeby pokierowali co zrobić z tym fantem. -
Kobylany koło Opatowa, woj. świętokrzyskie - suka ze szczeniakiem w polu
andzia69 replied to Lino's topic in Już w nowym domu
w tej chwili, to psy mogą być wszędzie i nigdzie :( Zgłasza się takie rzeczy od razu