-
Posts
32793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by andzia69
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jkp - my wiemy, ze psina sobie daje radę na 3 łapkach. Tylko ludzi do adopcji kalek brak :( -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No tak - mozemy se pogadać na FB :) Taka biała w łatki szczeniorka bez kawalka tylnej łapki szuka domu - jakby co :( prawdopodobie wnyki albo jakaś maszyna, która jej ucięła/urwała - pieron wie :( I ok. 3 mies. szorstka dziewczynka -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
no za bardzo to raczej nie pogadamy, bo wiele nas tu nie ma z kieleckich ludków...w sumie to tylko ja -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
andzia69 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Marzena - a może ktoś miałby le o nazwie Ornipural - słyszałam, ze jest rewelacyjny jeśli chodzi o regenerację wątroby -
ja się właśnie zastanawiałam jak go ktos 1 raz wrzucił, ze się błąka, że gdzieś tego psa widziałam :( w każdym razie jest baardzo podobny do Elfika https://www.facebook.com/groups/ZaginioneKIELCE/permalink/400021773975986/?hc_location=ufi a to podobno właścicielka https://www.facebook.com/ewa.jakobik.1?hc_location=ufi
-
KIELCE BLAGAMY O POMOC. Opiekun suni zmarł .(nie będę opisywała szczegółów tej sytuacji ale jeszcze raz ludzką obojętność znieczulica dala a znać o sobie)Zwłoki zostały dzisiaj.zabrane z domu a sunia przyjaciel człowieka wywalona przed blok. Jest w szoku piszczy skomli chce dostać się do domu.Ona nie rozumie co się stało.Jak ma sobie sama poradzić na ulicy.???Nie da rady. APELUJE O POMOC. Jest jeszcze opcja schroniska ale ona tamm się nie odnajdzie umrze z tęsknoty. Sunia prawdopodobnie ma około 8lst może mniej. Prosimy chociaż o DOM TYMCZASOWY.żeby była bezpieczna żeby spokojnie można było szukać jej domu. Można kontaktować się ze mną mój tel 668 718 974. Błagam pomóżcie udostępnianiajcie ta biedę.Sunia przyjazna dla ludzi spokojna kochana psina.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
KIELCE BLAGAMY O POMOC. Opiekun suni zmarł .(nie będę opisywała szczegółów tej sytuacji ale jeszcze raz ludzką obojętność znieczulica dala a znać o sobie)Zwłoki zostały dzisiaj.zabrane z domu a sunia przyjaciel człowieka wywalona przed blok. Jest w szoku piszczy skomli chce dostać się do domu.Ona nie rozumie co się stało.Jak ma sobie sama poradzić na ulicy.???Nie da rady. APELUJE O POMOC. Jest jeszcze opcja schroniska ale ona tamm się nie odnajdzie umrze z tęsknoty. Sunia prawdopodobnie ma około 8lst może mniej. Prosimy chociaż o DOM TYMCZASOWY.żeby była bezpieczna żeby spokojnie można było szukać jej domu. Można kontaktować się ze mną mój tel 668 718 974. Błagam pomóżcie udostępnianiajcie ta biedę.Sunia przyjazna dla ludzi spokojna kochana psina. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
chciałam tylko powiedzieć, ze pożegnałam ostatniego mojego psiaka związanego z dogo :( 1 lipca odszedl mój Zgreduś vel Togo -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
andzia69 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
1.07.2019 do Tory i Froda dołączył Zgreduś :( Nic już nigdy nie będzie takie samo...został smutek, ból, żal, pustka :( -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nie - byla konsultowana u ortopedy przecież i u neurologa. To zmiany zwyrodnieniowe :( Jakby to był nowotwór to by już nie żyła. To kolejny u nas pis na dozywociu :( Najpierw Rubik - na wózku, którego nie chciał, potem Modig - z połamaną łapą, którą Nowak po eksperymentach chciał uciąć, teraz ona i Cortez. One wszystkie są w dt u Ewy B :( 4 psiaki spacjalnej troski, wymagające co chwile konsultacji, zabiegów, preparatów :( -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dżetta dalej siedzi u EwaB. Ma problemy z kręgosłupem, z odcinkiem szyjnym - znowu była na konsultacjach w Arwecie. "Dżetta nabrała ciałka, ale mięśni w łapach dalej nie ma. Niunia bardzo nie lubi się wysilać fizycznie. Trzeba ją namawiać, żeby poszła na spacer, a po powrocie szybciutko kładzie się.Nie zdecydowaliśmy się na zrobienie biopsji kości. Miała na celu wyjaśnić czy zmiany w odcinku szyjnym mają tło nowotworowe czy to stan zapalny. Doszliśmy do wniosku, że gdyby to był nowotwór to Dżetty już z nami nie byłoby." I chyba to kolejny pies, który pewnie zostanie na zawsze :( -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, jak mozna pomóc :( ogłoszenia są, tylko dzwoniacych zero :( Hienka mamy takiego, który czeka na dom od 2013 roku :( cały czas oglaszany i ani jednego telefonu :( Mamy Dżettę i fafnaście "naszych" psów na dożywociu chyba, bo zero zainteresowania. Nie wiem, jest coraz gorzej znaleźć dom. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pipi ma ok. 1- 1,5 lat, jest grzeczna, umie chodzić na smyczy, proludzka, z psami się dogaduje. Zaszczepiona, wysterylizowana. Tel. 535 815 820 -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oki :) To zacznę od takiego mikruska, ktory szuka domu w zaprzyjaźnionym przytulisku Mikrus - Mikrus to 5-6 letni, mały piesek. Sympatyczny i pocieszny, dogaduje się z innymi psami. Jest troszkę przestraszony, jednak po pewnym czasie staje się coraz bardziej odważny. Potrzebuje osoby, która go pokocha, może mieszkać w kojcu i biegać po ogrodzie. Mikrusek jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Tel. 535 815 820 Rytlów, woj. świętokrzyskie -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to może będę wrzucać tu psiaki nasze i znajome? ostatnio trafił do nas ze "schronu" psiak w typie asta :( Piękny, młody, łagodny :( po 2 dniach objawy parwo :( :( nie udało się go uratować i po 2!!! dniach odszedł we krwi, która się wprost z niego lała :(