-
Posts
32793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by andzia69
-
nie dadzą organizacjom materiałów, odbukcji itd itp ! na fejsie od dawna widziałam apele o pomoc w zbieraniu dowodów - ale nie! bo to robi ta be organizacja i dlatego nei damy! To samo było jak walczyliśmy o Dyminy. Też były tonami oddawane zwłoki do utylizacji. Nikt tego jakos nie widział - ani NIK, ani PLW, od którego schron oddalony był o jakieś 200 m. Nikt. lata trwało, az się wylało. I się udało. Ale to były trochę inne czasy. A teraz jeden z drugim by innej organizacji tylko nogę podstawił, zeby sie wywalił, a nie pomoże i nei zrobi nic ze swoją wiedzą.
-
Piszesz o zwierzętach gospodarskich i z tego co ja czytałam taki był nakaz inspekcji czy kogos - przecież jeśli zwierzęta odbierane są z UOZ 7.3 to nie ma przepadku bez wyroku sądu - tak? czyli kto wydaje decyzje co się ma stać ze zwierzętami? przecież nie organizacja ( i to się tyczy wszystkich spraw wszystkich organizacji, które biorą udział w interwencjach). Sąd wydaje nakaz przepadku/zwrotu właścicielom czy inny. Wkurza mnie takie gadanie - jak ktoś ruszy d..ę to źle. Jak nie ruszy - to jeszcze gorzej. Rzygać się chce tymi wojenkami pomiędzy organizacjami. Jakoś nikt inny jakoś do tej pory nie ruszyl tyłka w sprawie Jażdżewskiego i jego schronisk, Kotliska, Wojtyszek czy Radys. A jak ktos cos próbuje robić, to od razu wyciągane sa argumenty z kapelusza - o kasie albo o tym, co zrobił źle. Najlepiej nic nie robić, wyciągać pojedyncze psy a tysiące w takich miejscach gniją i umierają.
-
nie wierzę, ze się uda zamknąć ten burdel :( tak samo jak nie udało się zamknąć wojtyszek
-
Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)
andzia69 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
to jakbyś odkryła gdzieś, gdzie to jest, to z chęcią poudostepniam na fb w grupach -
Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)
andzia69 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
bo ja rzadko zaglądam na dogo :( brakuje mi starej gwardii ;( teraz na fb więcej urzęduje :) -
Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)
andzia69 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Znalazłam ja na fb i gdzieś tam, w komentarzach przeczytałam, ze jest u Szafirki i tak ją tu znalazłam. Ona nie ma ładnych zdjęć, a na profilu kożuchowskich zwierzaków nie ma jej albumu :( Udostępniłam to zdjęcie za kratami :( -
udało się :) dzięki :)
-
Tola - a jak wejść w podpis? Jak klikam tam, gdzie powinno być zdjęcie to odsyła mnie do wątku dobrego ...no ale zdjęcia nie ma tak jak u Ciebie
-
to jak kurcze działać i kogo pytać - pewnie modów to tu już ani widu ani słychu :( Mam to coś w podpisie i nie wiem, jak to usunąć :(/zmienić :(
-
nie macie problemu z wstawianiem zdjęć? ja nie mogłam u Słodkokwaśnej wstawić, ona też nie może :(
-
pewnie tam nikt nei sprawdzi, skoro nawet psy szczepień nie mają :(
-
Tola - to gdybyś mogła tej chudej, czarnej suni zrobić lepsze zdjęcia może wtedy powrzucam na grupy ttb i ktoś jej pomoże :( i dobrze by bylo dowiedzieć się czegokolwiek - głównie o to jaka do psów Tej
-
Tola - czy schronisko w Zamosciu to ma jakąś stronę? Żeby byly jakieś zdjęcia czy opis? Ten czarny z kikutkiem to taki trochę w typie flata, ta suczyna czarna chuda chyba w typie ttb - ale zdjęcie takie słabe, ze nie jestem pewna.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
andzia69 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
https://zrzutka.pl/yegwjs same kaleki po operacji/do operacji :(