Jump to content
Dogomania

andzia69

Members
  • Posts

    32793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by andzia69

  1. nie dadzą organizacjom materiałów, odbukcji itd itp ! na fejsie od dawna widziałam apele o pomoc w zbieraniu dowodów - ale nie! bo to robi ta be organizacja i dlatego nei damy! To samo było jak walczyliśmy o Dyminy. Też były tonami oddawane zwłoki do utylizacji. Nikt tego jakos nie widział - ani NIK, ani PLW, od którego schron oddalony był o jakieś 200 m. Nikt. lata trwało, az się wylało. I się udało. Ale to były trochę inne czasy. A teraz jeden z drugim by innej organizacji tylko nogę podstawił, zeby sie wywalił, a nie pomoże i nei zrobi nic ze swoją wiedzą.
  2. Piszesz o zwierzętach gospodarskich i z tego co ja czytałam taki był nakaz inspekcji czy kogos - przecież jeśli zwierzęta odbierane są z UOZ 7.3 to nie ma przepadku bez wyroku sądu - tak? czyli kto wydaje decyzje co się ma stać ze zwierzętami? przecież nie organizacja ( i to się tyczy wszystkich spraw wszystkich organizacji, które biorą udział w interwencjach). Sąd wydaje nakaz przepadku/zwrotu właścicielom czy inny. Wkurza mnie takie gadanie - jak ktoś ruszy d..ę to źle. Jak nie ruszy - to jeszcze gorzej. Rzygać się chce tymi wojenkami pomiędzy organizacjami. Jakoś nikt inny jakoś do tej pory nie ruszyl tyłka w sprawie Jażdżewskiego i jego schronisk, Kotliska, Wojtyszek czy Radys. A jak ktos cos próbuje robić, to od razu wyciągane sa argumenty z kapelusza - o kasie albo o tym, co zrobił źle. Najlepiej nic nie robić, wyciągać pojedyncze psy a tysiące w takich miejscach gniją i umierają.
  3. nie wierzę, ze się uda zamknąć ten burdel :( tak samo jak nie udało się zamknąć wojtyszek
  4. dziękujemy za pamięć :) psiaki żyją, nic do domów nie poszło :(
  5. to jakbyś odkryła gdzieś, gdzie to jest, to z chęcią poudostepniam na fb w grupach
  6. bo ja rzadko zaglądam na dogo :( brakuje mi starej gwardii ;( teraz na fb więcej urzęduje :)
  7. Znalazłam ja na fb i gdzieś tam, w komentarzach przeczytałam, ze jest u Szafirki i tak ją tu znalazłam. Ona nie ma ładnych zdjęć, a na profilu kożuchowskich zwierzaków nie ma jej albumu :( Udostępniłam to zdjęcie za kratami :(
  8. Cudowny Mikołajek :) Zdrowych, wesołych Świąt :) U Edi było ostatnimi czasy ciężko, bo zadzwoniłam do niej. ale mam nadzieję, że wróci na dogo :)
  9. bez sensu :( coraz bardziej utrudniają i ludzie sie zniechecają :( ja nie rozumiem tych ich "ulepszeń", kiedys bylo szybko, prosto i przyjemnie Gdyby ktoś chciał labkę młodą czarną, to piszcie
  10. 14 :( nic się nei zmienia, więc nie ma co pisać :( no i nie umiem wstawić zdjęć, po "przeróbkach" dogo
  11. udało się :) dzięki :)
  12. Tola - a jak wejść w podpis? Jak klikam tam, gdzie powinno być zdjęcie to odsyła mnie do wątku dobrego ...no ale zdjęcia nie ma tak jak u Ciebie
  13. to jak kurcze działać i kogo pytać - pewnie modów to tu już ani widu ani słychu :( Mam to coś w podpisie i nie wiem, jak to usunąć :(/zmienić :(
  14. Edi - Tola mi odpisała tam na wątku ( " Mam wielki problem, wstawiam przez fotosik, ale teraz i tam problemy. Bardzo dlugo trwa juz ta niedogodność na dogo, obawiam się, ze moze zostac na stale:( Nie ma nawet jak i kogo zapytać, ile to jeszcze potrwa:( "
  15. nie macie problemu z wstawianiem zdjęć? ja nie mogłam u Słodkokwaśnej wstawić, ona też nie może :(
  16. nie wiem :( nie dodawałam ostatnio zdjęć - zapytałam tu https://www.dogomania.com/forum/topic/36492 bo widzę, ze one wstawiały dzisiaj i wczoraj zdjecia
  17. FB też ma swoje fochy czasami, ale nie aż tak jak dogo
  18. Ja podawalam i Torze i Zgredkowi na noc gabę. Nie przerywaj podawania, skoro pomaga.
  19. o matko Edi - trzeba bylo zadzwonić, zawsze to jakoś łatwiej...chyba :( Wiem, co przeżywasz z Abcia...tak jak ja z Torą :( Noce zawsze bywały najgorsze. Czy podajesz jej moze gabapentynę?
  20. pewnie tam nikt nei sprawdzi, skoro nawet psy szczepień nie mają :(
  21. Tola - to gdybyś mogła tej chudej, czarnej suni zrobić lepsze zdjęcia może wtedy powrzucam na grupy ttb i ktoś jej pomoże :( i dobrze by bylo dowiedzieć się czegokolwiek - głównie o to jaka do psów Tej
  22. Tola - czy schronisko w Zamosciu to ma jakąś stronę? Żeby byly jakieś zdjęcia czy opis? Ten czarny z kikutkiem to taki trochę w typie flata, ta suczyna czarna chuda chyba w typie ttb - ale zdjęcie takie słabe, ze nie jestem pewna.
  23. https://zrzutka.pl/yegwjs same kaleki po operacji/do operacji :(
×
×
  • Create New...