Fajnie, że sunia się "rozkręca" :)
Szkoda, że w sanatorium pozostały jeszcze psiaki.. One, rozumiem, są w lepszej kondycji? Mniej chude? Ktoś je karmi? Tak, czy siak - idzie zima :(
Czy w tym naszym cudownym kraju są jakieś miejsca bez porzuconych i błąkających się psów?? :(