Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30272
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. od listopada deklarację stałą w wysokości 10 zł będę płacić
  2. Boziu, jakie fajne i krzepiące wieści od Romusia :multi: Margoth, jesteś wspaniałą osobą, która zasługuje na wiele psiej miłości - i Romek to czuje - i okazuje :)
  3. weszłam z wątku Perona.. no i jak tu przejść obojętnie? nie wiem jeszcze skąd, ale parę groszy skołuję dla psiura :) poproszę numer konta
  4. Jaki piękny psinek na zdęciach :) Mój przelew też poleciał
  5. Moje śliczności.. :loveu: Ale cudne foty szczęśliwej sunieczki.. Serce się raduje :multi: I wreszcie ma własne posłanko! :cool3: Wielkie pozdrowienia dla całej Rodzinki Agatki :) Widać, że Pani chyba też już w niej zakochana :)
  6. Cieszę się, że kastracja bezproblemowo, ale szmery w sercu rzeczywiście niepokojące.. I jeszcze groźba leków do końca życia... :shake: Czy on już jest w tym drugim domu tymczasowym?
  7. Bardzo, bardzo się cieszę, że psiak już bezpieczny:) I jakie ładne imię dostał - Peron ;) Kiedy i na jakie konto wpłacać deklarację?
  8. No rany...... Ale.....!!! :multi: Jejku!........:multi::multi: :multi:
  9. [quote name='AlfaLS']Myślę, ze chcemy piękne foty pięknego Ciapulka, prawda Cioteczki????? Moja stała poleciała - co prawda już nie na Agatkę ale na Ciaplulka chyba też się przyda :evil_lol:.[/QUOTE] Dzieki Kochana ! :loveu: zawsze sie przyda :) A Ciapusia trzeba focic - wszystko, co moze mu pomoc znalezc dom, trzeba zrobic
  10. Ciesze sie, ze sterylke sunia zniosla dobrze :)
  11. No cóż - lepiej przemyśleć i nie brać psiaka w ogóle, niż potem oddawać. Krówkowaty Ciapulek znajdzie w końcu Swojego Człowieka - na pewno! Tolu, a co u Agatki? Wszystko w porządku?
  12. Październikowa wpłata dla Misiulca poleciała :)
  13. [quote name='Monika z Katowic']Moja październikowa deklaracja dla Bartusia już w drodze.:loveu: Ufam, że niebawem pojawią się nowe wieści i zdjęcia naszego pupila...[/QUOTE] Podpisuję się pod powyższym - u mnie tak samo ;)
  14. [quote name='Cudak']Jak coś w oko wpadło, to bazarek jeszcze nie jest rozliczony i coś można jeszcze sprzedać ;)[/QUOTE] to fajnie - wracam na bazar :) mój pies się ucieszy ;)
  15. Słodzielizna :loveu: Co z tego, że po wypadku, skoro akrobatka?
  16. Biedny Czaruś i biedna jego była pani.. Nieszczęść nie brakuje:shake: Ale urósł psiaczek :) Jest śliczny
  17. No tak - grunt to refleks. Bazarek dawno skończony :oops:
  18. Lecę na bazarek dla kociaków.
  19. Październikowa kaska dla Barnisia w drodze
  20. Fajnie, że sunia się "rozkręca" :) Szkoda, że w sanatorium pozostały jeszcze psiaki.. One, rozumiem, są w lepszej kondycji? Mniej chude? Ktoś je karmi? Tak, czy siak - idzie zima :( Czy w tym naszym cudownym kraju są jakieś miejsca bez porzuconych i błąkających się psów?? :(
  21. [quote name='Maruda666']Jeżeli ktoś jeszcze zagląda do Rudego - to zapraszam:) Kawałek ewentualnego dochodu dla niego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247284-Od-A-do-Z-dla-pięciu-bied-do-15-10-0-godz-22-00[/URL][/QUOTE] Zaglądam do Rudego lecę na bazarek :)
  22. Z wielką przyjemnością zobaczę zdjęcia Lupuska, a na razie wysłałam mu deklrację październikową i proszę wygłaskać go ode mnie :)
  23. Ja właśnie puściłam październikową deklarację dla Romcia
  24. Jacuś vel Ciapunio powinien mieć w tym tygdniu nowy pakiet ogłoszeń z nowymi zdjęciami :) Murko, a ten znajomy pan z córcią już się nie odezwał wcale?
×
×
  • Create New...