Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Jak dobrze, że zaobserwowałaś, że mamusia jest "nieswoja". Teraz przynajmniej wiadomo, co jej jest. A zdjęcia znowu przeurocze. Oboje piękni - i mamusia spokojna i uważna, i wesoły "kluch" :)
  2. Dziękuję za zaproszenie. W tym miesiącu kiszka, ale na początku kwietnia wpłacę jakąś kasę. Poproszę o numer konta.
  3. Piękne krzepiące zdjęcia :) Kochane zwierzydełka :loveu:
  4. Piękna sunieczka :) Oby teraz już ją spotykało samo dobro :)
  5. [quote name='ewu']Dziękuję:) Gapa i sklerotyczka ze mnie, powinnam wiedzieć:)[/QUOTE] eee tam - jaka gapa i sklerotyczka? Masz tyle na głowie, że trudno to wszystko ogarnąć, a co dopiero czyjeś tam nazwiska zapamiętywać...
  6. Oczywiście dziś puszczę kaskę na hotelik Murko
  7. Dopiero teraz mi się odtworzył filmik. Rzeczywiście sunia to bidulinka straszna, mam nadzieję, że szybko zaufa człowiekowi pod Waszymu Murko ciepłym skrzydłami.. za to Ciaptak - bezstresowiec zupełny :D I pewnie Dorotko masz rację, że on jest taki fajny, młody, wesoły, że każdy myśli, że na pewno znajdzie domek.. ech... A ten facet "od pomiarów" już się nie odezwał, jak mu napisałam, że wymagana jest wizyta przedadopcyjna.
  8. Jak dobrze, że Cejlonek w dobrym miejscu z Dobrym Człowiekiem :)
  9. Boziu droga, serce się kraje... :( Dobrze, że choć suczynka rodziła u Ciebie Wandziu, a nie w tym rowie lub strach myśleć, gdzie. Nie przeżyłaby tego. Nie chcę myśleć o ilu podobnych przypadkach nawet się nie dowiemy..
  10. [quote name='ewu'][SIZE=3][B]Doszły pierwsze wpłaty:[/B][/SIZE] [B]auraa 10 zł bela51 10 zł Agata S. 50zł Alla Chrzanowska 20 zł[/B] [COLOR=#ff0000][B]Dziękuję:):):):)[/B][/COLOR][/QUOTE] ewu, ta Agata S. to ja ;) A zdjęcia absolutnie rewelacyjne! Kochane stworki :loveu:
  11. Poszła moja wpłata na sunieczkę
  12. Piękne psiaczki - mamusia maleńka, ale taki słodki smutny pyszczek, a maluszek jak pluszaczek :) Jak dobrze wiedzieć, że już oboje bezpieczni, syci i w ciepełku :)
  13. No to jestem uspokojona, że z ludzkimi babonami Kanguś ma poprawnie ułożone relacje :)
  14. ... a ja tylko będę leżeć i pachnieć i wstawać tylko żeby się zajmować zwierzydłami :evil_lol:
  15. No tak, dobrze by było częściej taką wenę mieć, ale do diaska - czy takie fajne kobiety jak my - do sprzątania są stworzone?? Ja czekam dnia, kiedy wreszcie będę mieć prywatnego niewolnika do sprzątania :diabloti:
  16. Może rzeczywiście z pomocą Bonika jeszcze ten drugi psiaczek znajdzie dom?
  17. U mnie też sobota polska była - sprzątanie, mycie podłóg, pranie i jeszcze nadprogramowo przesadzanie kwiatków. Taka mnie dziś jakaś wena do roboty wzięła, że w tym otępieńczym uniesieniu chciałam na obiad kopytka gnieść!.. dobrze, że mnie dziecko powstrzymało.. uff
  18. Hurtowo leci ;) Ale serio - fajnie, że tak się krok po kroku udaje zapewnić im lepszą przyszłość :)
  19. Znowu piękna sesja Pucusia, on ma taki piękny uśmiechnięty pycholek :)
  20. Wspaniałe wieści :) Odpoczywajcie psinki po tych przeżyciach i wielkie ukłony dla wszystkich dziewczyn zaangażowanych w waszą sprawę :loveu:
  21. Jestem na zaproszenie. Wspaniałe jesteście dziewczyny! Wprost brak słów. :loveu: Sunia śliczna i taka sterana życiem :-( Zasługuje na spokojną i dobrą resztę życia. Dorzucam stałej 10 zł
  22. Czekamy zatem na nowe zdjęcia pięknej modelki :loveu:
  23. [quote name='joanka40']Lucyśka będzie miała sterylkę u naszego Pana Doktora Wróblewskiego, w ramach AKCJI STERYLIZACJA na koszt miasta :lol: /przychodnia wygrała przetarg/. No nawet nie wiecie, jak się cieszę. Bo nie dość, że mam blisko do lecznicy, to jeszcze mam ogromne zaufanie do tej przychodni dla zwierzaków. Luśka to ma farta :lol:. Zabieg będzie miał miejsce 27 marca, we czwartek o godz. 11.[/QUOTE] No to będziemy duchowo wspierać to ważne wydarzenie :) Marzec w pełni, więc najwyższa pora. ;)
  24. Oj, trochę się czuję urażona babonem będąc :lol:
×
×
  • Create New...